Tajlandia: Transmisja z egzekucji przemytników narkotykowych

Minister spraw wewnętrznych Tajwanu zapowiada cotygodniowe relacje z egzekucji przemytników narkotykowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

2025
W Tajlandii przeprowadzono dzisiaj pierwszą w historii publiczną egzekucję. Ostatnie godziny czterech przemytników narkotykowych były transmitowane przez państwową telewizję.

Telewidzowie mogli obserwować ostatnie godziny z życia skazanych - ich pobyt w celi, badania odcisków palców, ostatni posiłek oraz rozmowę z buddyjskim mnichem. Samego momentu rozstrzelania przestępców nie pokazano - transmisja skończyła się w momencie wyprowadzania ich przed pluton egzekucyjny.

Trzy osoby - mieszkaniec Tajlandii, Hongkongu i Tajwanu - uznane zostały winnymi przemytu 3,4 kg heroiny, zaś czwarty stracony przyłapany został na próbie przewiezienia z sąsiedniej Birmy 50 tys. tabletek amfetaminy.

Wcześniej minister spraw wewnętrznych Purachai Piemsomboon zapowiedział "cotygodniowe egzekucje" osób przyłapanych na handlu lub przemycie narkotyków. Ma to pomóc w walce z tą ogólnonarodową plagą.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


nazwa substancji:Acodin 14x15mg

poziom doświadczenia:DXM pierwszy raz,trawa,speed

metoda zażycia: doustnie

"set & setting" :Lekki strach przed DXM ogólnie troche osłabiony

  • Grzyby halucynogenne

29 września 2001

  • Szałwia Wieszcza

Nazwa substancji: salvia divinorum (szałwia wieszcza) SUSZ

Poziom doświadczenia: lady salvia (drugi raz – wczesniej ekstrakt 5x), lady marijuana – nie jestem w stanie policzyć ile razy, kostka – dużo razy aczkolwiek mniej niż stuff, grzyby psylocybinowe (2 razy), amfetamina (kilka razy), smoke mix relax (zakupilem to wraz z SD jest to mieszanka następujących roślin: passion flower, california poppy, lobelia, damiana, heimia salicifolia)

  • Benzydamina
  • Tripraport

Wieczór, dom kumpla, nastawienie pozytywne z lekką dozą strachu przed nieznanym

Proszę o wyrozumiałość, ponieważ jest to mój pierwszy tripraport

Piątek 15.01.21 godzina 16

Zaczytując się tutaj na neurogroove w raportach o benzydaminie stwierdziłem że chciałbym spróbować tego specyfiku a że nie chciałem być w tym sam namówiłem mojego odwiecznego towarzsza tripów (S.) do wspólnej fazy. Nie zwlekając długo zebraliśmy się by pójść do apteki. "opakowanie Tantum Rosa poproszę". Młody aptekarz uśmiechnął się lekko i podał mi pudełko. 

18.45