Szybka akcja sopockiej policji

Policja wzbogaciła się o nowiutką beemkę...;8)

Anonim

Kategorie

Źródło

h

Odsłony

4159

Kilkudziesięciu policjantów z Sopotu, Gdyni i Gdańska zjawiło się w sobotnią noc w sopockim parku przy ul. Powstańców Warszawy. Akcja antynarkotykowa przyniosła rezultaty - zatrzymano kilka osób, najprawdopodobniej handlarzy narkotykami

Tak szeroko zakrojonej akcji policji dawno w Sopocie nie było. Krótko przed północą w okolice parku przy ul. Powstańców Warszawy zaczęły się zjeżdżać nieoznakowane policyjne samochody. Nieumundurowani policjanci pojawili się w parku i rozpoczęli przygotowania do akcji.

- Kilka minut po północy policjanci ruszyli w kierunku lokalu Sfinks - mówi nadkom. Dariusz Orłowski, szef sopockiej komendy. - Naszej akcji pomagali nam koledzy z wydziałów narkotykowych trójmiejskich komend, kryminalni z komendy wojewódzkiej i oddział SPAT (Samodzielny Pododział Antyterrorystyczny z Gdańska).

Antyterroryści użyli petardy hukowej, po czym zatrzymali w okolicach wejścia do lokalu kilka osób. Wszyscy byli zaskoczeni. Sama operacja zajęła kilkanaście sekund, po czym policjanci sparawnie zapakowali do aut zatrzymane osoby i wywieźli spod klubu. W tym samym czasie, gdy antyterroryści zajęli się okolicami klubu, do parku z piskiem wjechało kilkanaście policyjnych radiowozów. Huk petardy i widok kilkudziesięciu uzbrojonych po zęby policjantów zrobiło piorunujące wrażenie na osobach, które były w tym czasie w parku.

- Ludzie byli zaskoczeni, pewnie dawno nie widzieli tu tylu policjantów - mówi jeden z uczestników policyjnej akcji. - Niektórzy uciekali i w panice wyrzucali z kieszeni różne ciekawe przedmioty. Wyzbieraliśmy trochę narkotyków z trawników i koszy na śmieci. Zatrzymano i wylegitymowano kilkanaście osób.

Sopoccy policjanci jeszcze w nocy zaczęli intensywne przesłuchania. Zatrzymane osoby to: 23-letni Paweł M., 22-letni Bartosz M., 22-letni Marek K., 19-letni Piotr R. - z Sopotu, oraz 22-letni Paweł P. i 26-letni Tomasz W. - mieszkańcy Gdyni.

Kolekcję najciekawszych przedmiotów znaleziono w... slipkach Piotra R. W dwóch pudełkach po kliszy fotograficznej mężczyzna miał kilkanaście porcji marihuany w trzech woreczkach oraz 11 woreczków amfetaminy i kokainy bardzo wysokiej jakości. W drugim pudełku było dziewięć tabletek extasy "euro" oraz 920 zł. Policjanci przypuszczają, że pieniądze mogły stanowić wieczorny utarg z handlu śmiercią. U Tomasza W. w kieszeni spodni policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą, natomiast w mieszkaniu Pawła M. - sterydy oraz amerykańską tablicę rejestracyjną od BMW X5 skradzionego 9 lutego br. w Szczecinie Pogodno.

Do dalszych badań fizyko-chemicznych na obecność narkotyków zabezpieczono BMW Piotra R. Zatrzymani zostali już doprowadzeni do prokuratury, jednak, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, nie zostaną aresztowani, z uwagi na niskie zagrożenie karne. Policja będzie wnioskować jednak o zajęcie samochodu Piotra R. i znalezionych przy nim pieniędzy na poczet kary.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

heja (niezweryfikowany)
... - petardy, pisk opon. Ciekawe, jakie wrażenie zrobili na parach, które akurat miały randki w parku :-))) <br> <br>No i chciałbym zobaczyć kilkudziesięciu policjantów grzebiących w śmietnikach, szkoda że nikt im nie zrobił zjdęć :-DDDD
Ket (niezweryfikowany)
Wjazd od Sfina. Chujowo. Boję się że znam 22letni Marek K. to mój dobry kumpel
Kondzio (niezweryfikowany)
No i sami powiedzcie, jak tu sie nie cieszyc jak ktos zastrzeli taka jebana pałę !
GRYH (niezweryfikowany)
NO. I TYLE.
Armageddon (niezweryfikowany)
Kojarzy mi się to nie wiem czemu z &quot;myślozbrodnią &quot;
rumpururum (niezweryfikowany)
... przybywajcie do mnie :-)
nbqbio (niezweryfikowany)
.... jako exterytorialne panstwo w panstwie i chwala mu za to i niech trwa i trwa.
Anonim (niezweryfikowany)
A ja sie bałem jak znależli przy mnie pusty worek po...
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ciepła niedziela, natłok myśli i trochę problemów. Towarzystwo najwspanialszego przyjaciela pod słońcem, kompana większości podróży.

Wszechświat tkanek, komórek, białek, bakterii, organelli - zlepka efemerycznych procesów i incydentalnych zderzeń atomów tworzy najbardziej wyrafinowany mechanizm, jaki można sobie tylko wyobrazić! Jesteś sztuką. Jego wymyślność tworzy złudne poczucie kontroli, daje Ci podstawy, żebyś mógł myśleć, że to Ty jesteś Panem. Nic głupszego, jesteś obserwatorem! Twoje skomplikowane ciało okazuje Ci łaskę, dając poczucie, że istniejesz. To właśnie jest piękne. To sztuka. Ezoteryka. Tajemnica. A wszystko po co?

  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo dobry nastrój, pozytywne nastawienie do życia. Puste mieszkanie przyjaciółki, brak ryzyka "przypału"

Witajcie!

Postanowiłam opisać jeden ze swoich najlepszych tripów pod wpływem LSD. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Całe zdarzenie miało miejsce około 3 lat temu. Byłam jeszcze początkująca, jeśli chodzi o "te tematy" ;) Wraz z koleżanką, którą będę w tym raporcie nazywać Lilia, nie mogłyśmy się doczekać, aż nadarzy się okazja do ponownego spróbowania kartoników, które leżały grzecznie w mojej szufladce, schowane w stary portfel. W końcu- stało się! Jej ojciec wyjechał na kilka dni, więc miała mieszkanie tylko dla siebie. I dla mnie, rzecz jasna ;) A więc zaczynamy!

  • Dekstrometorfan
  • Powój hawajski

Moja sypialnia, pusty dom, kołderka i miłe nastawienie :)

Doświadczenie: MJ, DXM, Powój, Yopo, Amfetamina, Florist Hit(mieszanka), Kanna

Wiek: 18 lat
Masa: 60 kg

S&S: Moja sypialnia, pusty dom, kołderka i miłe nastawienie :)

Dawkowanie i substancja: 10g powoju Morning Glory + 150 mg DXM

randomness