Syn zabił i zmasakrował ciało matki. Chciała, żeby poszedł na odwyk

Nie uciekał, kiedy policjanci zakładali mu kajdanki. W momencie zatrzymania był pod wpływem metaamfetaminy. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Z jego słów wynika, że motywem zbrodni miała być nienawiść do matki spowodowana tym, że ta nalegała, by poddał się leczeniu odwykowemu.

Dwa dni trwała sekcja zwłok 59-letniej kobiety, Wacławy W. z Chocianowa. Na jej ciele znaleziono kilkadziesiąt ran kłutych, tłuczonych i jedną ciętą. Kobieta nie miała żadnych szans z napastnikiem - swoim 24-letnim synem Piotrem.

Do tej straszliwej zbrodni doszło w sobotę, 9 września. Piotr W. przyjechał w odwiedziny do rodzinnego domu. Z naszych informacji wynika, że od około dwóch miesięcy nie mieszkał już z rodzicami. Chciał rozpocząć życie na własny rachunek, więc wyprowadził się z małego miasteczka z ulicy Armii Krajowej do Wrocławia. Rodziców za często nie odwiedzał.

Niestety Piotr miał problem, który ewidentnie zaczął go przerastać.

Wszystko wskazuje na to, że 24-latek od pewnego czasu był mocno uzależniony od narkotyków. Śledczy, którzy zajmują się sprawą zabójstwa nie potwierdzają informacji jakoby 24-latek złapał za nóż, bo matka nie chciała mu dać pieniędzy na narkotyki. On sam również mówi, że powodem, dla którego bez litości zadźgał kobietę była nienawiść. Nienawiść, ponieważ jego 59-letnia matka chciała, by syn się leczył z uzależnienia. By mógł normalnie żyć, założyć rodzinę, być zdrowy.

Ciało Wiesławy W. znaleziono w niedzielny wieczór w jej domu. Rodzina i znajomi nie mogli się skontaktować z kobietą, dlatego zawiadomili straż pożarną i policję. Do domu udało im się wejść dopiero przez okno. To, co zastali wewnątrz, na długo pozostanie w ich świadomości. Ciało 59-latki zostało dosłownie zmasakrowane. Przez całą noc śledczy pracowali na miejscu zdarzenia zabezpieczając ślady zbrodni.

- Dzień później, 11 września, zatrzymano podejrzanego o zabójstwo Piotra W. - powiedziała nam Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Legnicy. - Lubiński sąd tymczasowo aresztował 24-latka na okres trzech miesięcy, wskazał również, że ma on być izolowany w oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego.

Syn ofiary nie uciekał, kiedy policjanci zakładali mu kajdanki. W momencie zatrzymania był pod wpływem metaamfetaminy. Przesłuchiwany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

- Z jego słów wynika, że motywem tej zbrodni miała być nienawiść do matki spowodowana tym, że kobieta nalegała na leczenie odwykowe syna - wyjaśnia prokurator Lidia Tkaczyszyn. - Na ile to wyjaśnienie jest realne, ma ustalić prowadzone śledztwo oraz badania psychiatryczne, którym zostanie poddany 24-latek.

Sąsiedzi państwa W. są wstrząśnięci. Pamiętają Piotra, jak dorastał, jak chodził do szkoły z ich dziećmi.

- To był normalny, spokojny chłopak - mówią. - Strach pomyśleć, co się działo za tymi drzwiami. To była taka dobra kobieta, a teraz nie żyje.

W dniu, w którym Piotr W. zabił swoją matkę, nie było w domu jego ojca Jana, który jest kierowcą tira.

Teraz 24-latek z Chocianowa oczekiwać będzie na decyzję biegłych psychiatrów, którzy ustalą czy może on stanąć przed sądem. Za zabicie matki grozi mu minimum osiem lat więzienia. Ale za kratami 24-latek może też spędzić resztę swojego życia.

Oceń treść:

Average: 6.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

Wieczór po bardzo dobrym dniu, świetne samopoczucie. Mieszkanie grupy przyjaciół

Witam wszystkich. Przeżycia z tripa miały miejsce w roku 2012, ale postanowiłem podzielić się nimi, jako że dopiero niedawno odkryłem to forum i najlepiej czyta mi się właśnie jazdy na badzie - te zmagania ludzi z ich umysłem na skrzywionej fazie, więc i ja chcę podzielić się moją historią z nim związaną. Trip był na tyle nieprzyjemny, że pomimo upływu 2 lat wciąż doskonale go pamiętam.

Czerwiec 2012, Londyn

  • Amfetamina
  • Miks

Nastawienie psychiczne było bardzo dobre, bardzo jarałem sie tą imprezą(klub) Amfetamina działala już pare godzin przed imprezą jednak największa bania zaczęła sie około godzine po łyknięciu piguły Zioło palone w drodze do klubu, przed wejściem do klubu i pare razy jak wychodziłem do auta na wąsa złapałem pare buchów

A więc nie będę pisał co działo sie przed imprezą bo nie ma to większego sensu, alkoholu nie czułem wcale, byłem lekko zjarany ale najbardziej naćpany. Dostalem pigule (monster energy ciemno zielony z tego co pamiętam) łykam no i vixa.

Pierwsze efekty odczułem odziwo po jakichś 10-15 minutach. Nie nosiło mnie do muzyki jednak światła były o wiele bardziej intensywniejsze

Po 30 minutach klasycznie skacze tańcze poce sie, czuje że szczęka lata mi na wszystkie strony jak nigdy dotąd, światła zrobiły sie tak intensywne że zacząłem widzieć tak jakby klatkami

  • Etanol (alkohol)
  • Kofeina
  • LSD-25
  • Retrospekcja

Wakacyjny, letni trip z dwoma kumplami, z którymi jakiś czas wcześniej odnowiłem znajomość - C i Sz. Przyjemny, słoneczny dzień, który przeszedł potem w noc przy ognisku. Ustronne miejsce pośród drzew, tuż za miastem. Pełen spokój w głowie, chęć na solidną i satysfakcjonującą, lecz niekoniecznie wywracającą mózg na lewą stronę podróż.

Wprowadzenie: Niniejszy raport został pomyślany jako pierwsza część psychodelicznego tryptyku. Pomysł polega na tym, że każdy z trójki osób uczestniczących w podróży, napisał na jej podstawie TR opisujący wydarzenia sprzed 2,5 roku. Nie narzucaliśmy sobie żadnej odgórnej formy ani nie dzieliliśmy się tym, kto z nas opisze konkretne wydarzenia a kto wstrzyma się od ich przytaczania pozostawiając je dla reszty. Na pewno część wątków będzie się więc powtarzała. Zamieszczam linki do pozostałych części tryptyku:

  • Szałwia Wieszcza

S&s, dawkowanie w TR

Działa!

Pierwsza próba - zdaje się - jak i dwie kolejne rozpoczynały się w kuchni; paliłem z metalowego kranu odpalając od palnika kuchenki gazowej, a towarzyszył mi G.P.

Na początek zwyczajny susz. Już nabite i to sporo. Zadziała? W końcu to tylko susz - za pierwszym razem może nie podziałać, wcale się nie zdziwie.

randomness