REKLAMA
Swobodniejsze palenie trawki na Manhatannie

Prokurator okręgowy Manhatannu, Cyrus Vance poinformował, że nowojorska policja została poinstruowana, by nie aresztować osób za palenie i posiadanie niewielkiej ilości marihuany i zmiana ta właśnie weszła w życie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst nie stanowi przedruku z podanego źródła.

Odsłony

63

Swoisty follow-up do info o problemie z dyskryminacją rasową w kontekście aresztowań za marihuanę w mieście Nowy Jork, opublikowanego przez nas we wtorek. Prokurator okręgowy Manhatannu, Cyrus Vance poinformował, że nowojorska policja została poinstruowana, by nie aresztować osób za palenie i posiadanie niewielkiej ilości marihuany i zmiana ta właśnie weszła w życie.

Od teraz osoby przyłapane na paleniu lub posiadaniu niewielkiej ilości trawki nie będą aresztowane, o ile nie będzie wchodziło w grę podejrzenie o wprowadzanie jej do obrotu lub stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

- Każdego dnia proszę naszych prokuratorów, aby zapewnili na Manhattanie o bezpieczeństwo i uczynili nasz wymiar sprawiedliwości sprawiedliwszym i traktującym wszystkich równo. Nieuzasadnione karanie za palenie niweczy tę misję, postanowiliśmy więc z tego zrezygnować — wyjaśnił motywy zmiany prokurator.

Oczekuje się, że nowe rozporządzenie zmniejszy liczbę oskarżeń związanych z marihuaną o 96%.

Vence podkreślił, że przeprowadzone dotychczas badania wykazały, że karanie za palenie marihuany nie znajduje żadnego odzwierciedlenia w poprawie bezpieczeństwa publicznego.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Miks
  • Tytoń

Byłem w kiepskim stanie psychicznym, dziewczyna mnie zostawiła, miałem ciąg parę dni alkoholu i tabletek psychotropowych, brakowało sił, ale to była impreza na którą byłem strasznie napalony, ja w ogóle nie chodzę na imprezy, także było to dla mnie bardzo ekscytujace wydarzenie i trochę się denerwowałem i czułem lek, że coś pójdzie nie po mojej myśli. To był mój dzień i na mówiłem dwóch kolesi, żeby tam ze mną poszli. O nich też się martwilem, bo wszystko dokładnie zaplanowałem, a oni mieli w dupie, to co ja chcę.

Na początek chciał bym poinformować, że tekst napisany przeze mnie, to żartobliwie napisana opowieść z mojego życia. Nie twierdzę, że jakie kolwiek substancje psychoaktywne są fajne. Pisząc ten epizod z mojego życia starałem się, możliwie realistycznie przedstawic jak myśli osoba uzależniona. 

  • Szałwia Wieszcza


-Salvia Divinorum + D-RIBOSE

-Doświatczenie - szerokie spektrum srodków zmieniających stany swiadomośći

Moje pierwsze spotkanie z świętą rośliną :Po zapoznaniu się z wszystkimi informacjami na temat SD postanowiłem przetestować na własnej skrze działanie tego „halucynogenu”

Mój najlepszy kumpel wreszcie przyjeżdża z Wiednia i ma dla mnie trochę suchych liści

Mój towarzysz miał już doświadczenia z SD ale mówił że nić się nie działo , taka bardzo słaba trawka


  • Mefedron

Wiek: 20lat

Dawka: bliżej nieokreślona. ;p

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, XTC, 2C-E

S&S: Pierwszy raz z mefedronem. Nieco mieszane uczucia. Z jednej strony byłem zmęczony i było sporo (jak na mnie) jarania w tamtym czasie, z drugiej strony nowa substancja, empatogen, szansa na pozytywne doświadczenie. Ostatecznie nakręciłem się na to drugie.

randomness