Studenci handlowali narkotykami

Trzech dealerów narkotykowych, wśród nich dwóch studentów olsztyńskich uczelni, zatrzymali policjanci w gminie Biskupiec koło Olsztyna.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1817

Narkotyki wartości 55 tys. zł, które u nich znaleziono, miały trafić do dyskotek i szkół w powiecie olsztyńskim. Za handel narkotykami grozi do 12 lat więzienia.

Policjanci udaremnili przedostanie się na narkotykowy rynek powiatu olsztyńskiego ponad 6250 porcji amfetaminy, 1,5 tysiąca porcji marihuany i prawie 250 sztuk tabletek ekstazy - powiedziała rzeczniczka olsztyńskiej policji Anna Siwek.

W mieszkaniach dwóch dealerów z gminy Biskupiec, 22-letniego Kamila M. i 25-letniego Pawła P., policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę, a także wagę elektroniczną. Cześć narkotyków była już podzielona na porcje i gotowa do sprzedaży.

W poniedziałek policjanci zatrzymali trzeciego dealera, 24- letniego Krzysztofa K. W jego samochodzie znaleziono marihuanę i amfetaminę oraz prawie 3 tys. zł gotówki. W mieszkaniu mężczyzny, poza amfetaminą i marihuaną, znaleziono także tabletki ekstazy oraz 45 tys. zł.

Dwóch z zatrzymanych dealerów - 22-letni Kamil M. i 24-letni Krzysztof K. - to studenci jednej z olsztyńskich uczelni. 22-latek trafił do aresztu pod zarzutem handlu narkotykami, wobec 25-latka zastosowano dozór policyjny, a wobec 24-latka policja złożyła wniosek o aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

chilum (niezweryfikowany)
.. marijuany to 1g, <br> <br>1 sztuka w worku strunowo-zapinanym, <br> <br>czy też lufka nabita,czyli ok.1/7 or1/8 g?? <br> <br>Jak oni to liczą?? <br> <br>Wiem,ze tak,żeby było jak najwięcej,bo to lepiej w mediach brzmi,nie;-). <br> <br>1500 porcji to już ilooooośc jest. <br>Nie to co ok 178 nędzych gramów. <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, od tripa oczekiwaliśmy wszechogarniającej psychodeli i wizuali. Las, potem dom ;)

17:00 - zarzucone po 1,2mg 25C wraz z R. dopalane cały czas MJ ;)

17:15 - 20mg 4-AcO-DMT zarzucone przez P. także dopalane MJ

17:20 - Wyszliśmy wszyscy z domu, żadnych efektów oprócz lekkiego upalenia.

  Chodziliśmy sobie po lesie w dość głębokim śniegu co nas męczyło, bo żaden trip jeszcze się nie załadował - do czasu...

  • Amfetamina


Witam potencjalnych czytelników.Jeżeli chodzi o doświadczenie - bo od tego zdaje się większość zaczyna tu swoje wywody - to wspomne tylko, że jest spore i obejmuje większość dostępnych przed kilku laty środków (od mocnej kawy po brown sugar i inhalanty w tym np. eter i to nie wdychany a pity czego swoją drogą nikomu nie polecam). Obecnie jestem generalnie trzeźwy choć zdaża się, że czasem wypiję parę piwek a jeżeli ściągnę do tego jeszcze chmurkę trawki to jest już duże święto.


  • Amfetamina
  • Kodeina

O sobie: 19 lat, waga: 79 kg, wzrost: 183 cm

S&S: Mój pokój, okazało się że dostałem od kumpla jedynke fety i jako że nastrój od paru dni mi nie dopisuje zabijam sie czym mogę. Z resztą mam wrodzony sentyment do narkotyków i ciężko mi powiedzieć samemu sobie "nie".

Doświadczenie: kokaina, amfetamina, marihuana, kodeina.

  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Wolne w pracy, dobry nastrój psychiczny, klarowne pozytywne mysli, chęć spróbowania kodeiny.

Kwiecień 26.

Słoneczny dzień, z braku poważniejszych zajęć od wstania zacząłem kombinacje.

Do tej pory piłem kodeinę z ekstrakcji 2xkrotnie 150 mg, nie było najlepiej teraz postawiłem na 300 i to domiksować z Tramadolem, na zabezpieczenie 3 tabletki relanium.

randomness