Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dlapilota.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

61

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.

Sędzia argumentował, że 32-letni steward, obywatel Malezji Nas Amir Bin Nasruddin, wykorzystał do tego procederu swoją pozycję członka załogi linii lotniczej, w związku z czym było mniej prawdopodobne, że na lotnisku zostanie dokładnie przeszukany. Mężczyzna zgodził się przemycić wartą ok 55 tys. dolarów ketaminę i tabletki ekstazy podczas lotu z Kuala Lumpur.

„Popełnianie takich czynów przez osoby na tym stanowisku powoduje, że praca personelu australijskich służb granicznych (ABF) jest bardziej uciążliwa i wpływa na innych członków załogi, którzy w wyniku tego rodzaju przestępstw są częściej przeszukiwani”, argumentował sędzia.

„Personel ABF powinien się koncentrować się na przeprowadzaniu kontroli pasażerów, a załogi lotnicze powinny być ponad wszelką wątpliwość”, dodał. Skazany mężczyzna nie posiadał przeszłości kryminalnej i pochodził z dobrej rodziny. Kiedy Bin Nasruddin przybył na lotnisko Perth, został poddany kontroli bagażu przez personel ABF, w wyniku czego w jego bagażu podręcznym znaleziono trzy paczki owinięte białą taśmą. Bin Nasruddin przyznał się do zarzucanych czynów i w pełni współpracował z policją. Po wykryciu przestępstwa, został zwolniony z Air Asia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-ACO-DMT
 • 4-HO-MET
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Dobry, ale byłem sam

 

 • 4-HO-MET
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Moklobemid

Zażyta substancja: ~16mg 4-ho-met + 150mg moklobemidu (+ mieszanka ziołowa)

Experience: (20 lat) LSD-25; bromo-dragonfly; 2c-b; MDxx; DXM; Szałwia wieszcza; MJ; BZP; amfetamina

S&S: obozowisko w lasku nieopodal granic Torunia; Ja, Astaroth oraz Kogo.

17.20 - Intoksykacja: Ja z Astaroth zażywamy tryptamine oralnie, Kogo postanowił ją powąchać. 30 min wcześniej każdy z nas zażył po 150 moklobemidu. Smak tryptaminy trampkowo-gorzki. Ciężko to było w jamie ustnej przytrzymać ale chwilę się udało.

 • Marihuana
 • Problemy zdrowotne

Do wiadra podchodziłem podekscytowany i zmieszany. Palenie odbyło się u ziomka na chacie w 5 osób, wszyscy dobrze mi znani bez żadnych nowych osób.

Siema, jestem Marcin i napiszę o tripie który miał miejsce już dość dawno (maj 2017).

Wtedy jeszcze jako 16 letni gówniarz, wraz z kolegami poszukiwaliśmy nowych wrażeń i stwierdziliśmy, że zajebiemy sobie wiadro. Wybiła 17, byłem podekscytowany ponieważ z takowym obrzędem w moim nastoletnim życiu jeszcze do czynienia nie miałem. Ziomek ogarnął niecałe 2g baki wątpliwej jakości. Z początku wszystko fajnie, rozsiedliśmy się u ziomka. Ekscytacja narasta, w tle leci muzyka. Po nabiciu lufki zaczynamy zabawę.

 • Dekstrometorfan
 • Przeżycie mistyczne

W sumie postanowienie na spontana, ale warunki bardzo sprzyjające.

ŁADOWANIE [POMIŃ AKAPIT, JEŻELI INTERERE CIĘ TYLKO GŁÓWNY NURT FAZY, A NIE POCZĄTKI]