REKLAMA
Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dlapilota.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

57

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.

Sędzia argumentował, że 32-letni steward, obywatel Malezji Nas Amir Bin Nasruddin, wykorzystał do tego procederu swoją pozycję członka załogi linii lotniczej, w związku z czym było mniej prawdopodobne, że na lotnisku zostanie dokładnie przeszukany. Mężczyzna zgodził się przemycić wartą ok 55 tys. dolarów ketaminę i tabletki ekstazy podczas lotu z Kuala Lumpur.

„Popełnianie takich czynów przez osoby na tym stanowisku powoduje, że praca personelu australijskich służb granicznych (ABF) jest bardziej uciążliwa i wpływa na innych członków załogi, którzy w wyniku tego rodzaju przestępstw są częściej przeszukiwani”, argumentował sędzia.

„Personel ABF powinien się koncentrować się na przeprowadzaniu kontroli pasażerów, a załogi lotnicze powinny być ponad wszelką wątpliwość”, dodał. Skazany mężczyzna nie posiadał przeszłości kryminalnej i pochodził z dobrej rodziny. Kiedy Bin Nasruddin przybył na lotnisko Perth, został poddany kontroli bagażu przez personel ABF, w wyniku czego w jego bagażu podręcznym znaleziono trzy paczki owinięte białą taśmą. Bin Nasruddin przyznał się do zarzucanych czynów i w pełni współpracował z policją. Po wykryciu przestępstwa, został zwolniony z Air Asia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketamina
  • Kokaina
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Domowe zacisze.

Dzień zapowiadał sie wybornie - niedziela, znajomi których nie widziałem dłuższy okres czasu i wolny poniedziałek. 

Z racji że znajomi jedynie palą mj i nic wiecej, pilismy spokojnie piwo i gadaliśmy wspominając to i tamto, okazyjnie wychodząc na balkon przyćmić bata. I tak do popołudnia, kiedy oni zdecydowali sie wyjśc na spacer po oklicy w nowym mieście. Tak więc ostałem sie ja, ze swoimi zabawkami.

 

  • Grzyby halucynogenne
  • Retrospekcja

Świeżo po przeprowadzce na drugi koniec kraju. W trakcie nieco trudnej aklimatyzacji do nowego miejsca, w obcym mieście, z dala od praktycznie wszystkich bliskich mi osób. Po trzech tygodniach nieskutecznych prób zapoznania się z ludźmi z nowych studiów, nareszcie koleżanka z roku zorganizowała dużą domówkę, w trakcie której miał miejsce cały trip. To, że znalazłem się na imprezie będąc na grzybowej fazie, było spontaniczne i niezaplanowane. Tego samego dnia z Bieszczad wracał kumpel - D, z którym wcześniej miałem okazję jeść grzyby. Chcąc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (spotkać się z D a jednocześnie nie ominąć imprezy) zgarnąłem go na domówkę do niejakiej M. Z D był również jego kolega, którego znałem z widzenia - W. Pod wpływem namowy D, zjedliśmy grzyby, które w założeniu miały nas puścić zanim pójdziemy do M. Stało się jednak inaczej.

Wprowadzenie: Niniejszy raport jest retrospekcją sięgającą ok. 3 lat wstecz. Po złotym okresie z psychodelikami trwającym dobrze ponad pół roku, podczas którego zaliczałem praktycznie same bardzo udane i zapadające w pamięć tripy, przyszedł czas na serię nieco gorszych podróży. TR opisuje pierwszy z serii już-nie-złotych psychodelicznych wypraw. Żadna z nich nie skończyła się bad tripem. Nie wspominam ich jako złych. Zwyczajnie nie były one najlepsze (w nie-eufemistycznym znaczeniu tego słowa).

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

 

I. WSTĘP

  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie - mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina, 4-HO-MET, bufedron

Info o mnie - 21 lat, 74 kg, 176 cm

S&S – ogród znajomego przed domem, ławeczka, grill i te sprawy, następnie szalona podróż samochodem po mieście by zakończyć cały trip nad stawem. Czas akcji 31 Lipiec/1 Sierpień

randomness