REKLAMA
Śmietniki na marihuanę

Na lotnisku w Las Vegas zamontowano specjalne pojemniki, do których można wrzucać marihuanę (i nie tylko), aby uniknąć wywożenia jej poza granice stanu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

korwin-mikke.pl

Odsłony

209

Na lotnisku w Las Vegas zamontowano specjalne pojemniki, do których można wrzucać marihuanę, aby tylko nie wywozić jej poza granice stanu.

Wszystko dlatego, że obecnie marihuana jest w Nevadzie legalna i władze Las Vegas chcą uniknąć sytuacji, w której dana osoba przewozi marihuanę do stanu, gdzie "trawka" jest nielegalna.

W sumie na lotnisku w Las Vegas znajduje się 13 tego typu pojemników, które nie dają możliwości wyjęcia z nich znajdującej się tam marihuany.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Set: ciekawy co się stanie, jak posiedzę w ciemnościach i spalę się tą mieszanką ziołową. Settings: ciemno, całkowicie ciemno. Brak bodźców słuchowych i wzrokowych.

UWAGA!!!!! Czytanie tego raportu może wam się spodoać i też zapragniecie takiej fazy. Jednak odradzam takie coś. Gdybym więcej tego spalił, to pewnie był nie wrócił do zmysłów. To, co mnie spotkało jest jak dotąd najlepszym moim przeżyciem. Składnia będzie pewnie tragiczna, ale pisałem to kilka minut po całym zdarzeniu i jeszzce troche dziwnie mi się myśli. Tak więc odradzam palenia mieszanek "ziołowych" w całkowitych ciamnościach, bo możecie skoczyć gorzej, niż ja i już nie wrócić. Chociarz uważam, że dla tekiej fazy warto zwariować. To tylko moje zdanie.

  • Grzyby halucynogenne

czesc, trip-report moze będzie dlugi ale stanu po grzybach krotko opisac sie nie da i kto jadł to wie o co chodzi =P, więc:

1 Nazwa substancji:


-grzybki psylocybki :P


nie wiem dokladnie jaki gatunek ale takie co to w srodkowej polsce rosną :D brązowe, nozka bardzo cienka (5-8cm) kapelusz ok (2-3cm)

2. Poziom Doswiadczenia


-ziele - duuuuzo :P


psychodeliki - wtedy to byl pierwszy raz ;)


nic pozatym... :)

  • Benzydamina

Oto pisany w drugi dzień po zazyciu opis tripu(?) po benzydaminie:

  • Grzyby halucynogenne


Ave