Śmiercionośne UFO

Tabletki UFO. Tym razem z radia Zet.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET 09.01.2001

Odsłony

5386

Co najmniej 3 osoby zmarły w Gdańsku, bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie "UFO". Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. Działa mocniej i dłużej, ale jest bardzo niebezpieczny. Skutki brania "UFO" są przerażajace - powiedział Radiu Zet Marek Kotański.

Ofiar śmiertelnych jest prawdopodobnie więcej. Tabletki "UFO" nie mają jednakowej postaci: mają różny kształt, różne kolory, wytłoczone są na nich różne symbole. Zdaniem policji, nie jest to polska receptura, bo na całym świecie po spożyciu tego narkotyku zmarło już około 20 osób.

Marek Kotański powiedział Radiu Zet, że słyszał o tych tabletkach. jego zdaniem pojawiły się też w Warszawie i Poznaniu.

Policja przypuszcza, że tabletki mogą pochodzić z rozbitej w ubiegłym roku w pobliżu Skarżyska Kamiennej jednej z największych fabryk ecstasy.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego dowiedzieli się o "UFO" w ubiegłym roku, gdy w Austrii zatrzymano pięciu Polaków. Czterech z nich było wysoko postawionymi w polskich gangach handlarzami ecstasy. Są podejrzenia, że byli zamieszani w dystrybucję nowego narkotyku w naszym kraju. Pod koniec ubiegłego roku policja zlikwidowała w pobliżu Skarżyska-Kamiennej wytwórnię ecstasy. Była to jedna z największych w Europie fabryk tego typu. Mogła ona wyprodukować nawet kilkaset tysięcy tabletek ecstasy tygodniowo.

"Przypuszczamy, że fabryka ta mogła być źródłem zaopatrzenia dla wielu gangów" - powiedział rzecznik policji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Ni-Zig (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
pani d (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
Extazyn (niezweryfikowany)
&quot;......bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie &quot;UFO &quot;. R O T F L ? hehehe. Jaki qrwa znowu nowy, i jaki tam niebiezpieczny : )). Ja zyje, moze tylko dlatego ze nie mialem na drugą tabletke ? ;))))) pozdrawiam
józio (niezweryfikowany)
Jaka amfa?Jakie MDMA?LSD w ogóle w dropsach nie występuje!!! <br>Jedyną aktywną substancją w tych tabsach było PMA tzn. parametoksyamfetamina.Substancja bardzo niebezpieczna! patrz 4-MA w PHIKAL
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne


to bylo moje pierwsze starcie z opiatami (wczesniej jedynie zdazalo mi sie

lechtac receptory opioidowe Tramalem). do wydobytego z glebi kuchennej szafy

garnka wsypalem 0,5 kg maku, ktory dzien wczesniej zakupilem w Biedronce

(Mak "Bakaliowy", kl. I, op. 250g, cena: jedynie 1,69 zl/szt.). zalalem go

wrzatkiem (ok. 500ml) i wycisnalem don jedna cytryne sredniej wielkosci

(teoretycznie powinno sie do tego celu uzywac 3-4 cytryn, ale niestety na

  • Grzyby halucynogenne


(relacja z tripu grzybowego z jesieni 97)


Wieczorkiem, zrobiliśmy z kumplem małą imprezkę u mnie na chacie, towarzystwo raczej nie dragujące, browarek te sprawy. Starzy gdzieś wyjechali na jakiś czas, także można było zaszaleć.

  • Marihuana
  • Miks

Rzecz była dużo wcześniej zaplanowana, a więc była ekscytacja, i przygotowanie na niezwykłe doświadczenie koncertu, na który się wybieraliśmy. Atmosfera pozytywnego otwarcia na bodźce, warunki zewnętrzne zmienne.

Wejście.

  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Set: Długo napalałem się na na ten karton, zwłaszcza po poprzedniej próbiej z ETH-LAD. Miałem nadzieję na solidny trip. Setting: Mała wioska w kraju legalnej trawki; dom przyjaciół w którym nie raz już tripowaliśmy. Ja i ich dwoje (On i Ona).

Witam, to nie będzie standardowy trip raport. Pisałem "na bieżąco" ale w szaleństwie które się odbywało niewiele zdziałałem.

 

Może najpierw mały wstęp:

Ja i dwoje przyjaciół (On i Ona) tripujemy wspólnie od kilku lat pomimo dzielącej nas różnicy lat. Jedliśmy razem wielokrotnie MDMA i trufle, teraz przyszła pora na cięższy kaliber. Karton miał 125 mcg jak dobrze pamiętam a cała akcja działa się wiosną tego roku. Pogoda niezbyt dopisywała, ale zarzuciliśmy i poszliśmy się przejść.

 

Ahoj!