REKLAMA
Śmiercionośne UFO

Tabletki UFO. Tym razem z radia Zet.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET 09.01.2001

Odsłony

5245

Co najmniej 3 osoby zmarły w Gdańsku, bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie "UFO". Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. Działa mocniej i dłużej, ale jest bardzo niebezpieczny. Skutki brania "UFO" są przerażajace - powiedział Radiu Zet Marek Kotański.

Ofiar śmiertelnych jest prawdopodobnie więcej. Tabletki "UFO" nie mają jednakowej postaci: mają różny kształt, różne kolory, wytłoczone są na nich różne symbole. Zdaniem policji, nie jest to polska receptura, bo na całym świecie po spożyciu tego narkotyku zmarło już około 20 osób.

Marek Kotański powiedział Radiu Zet, że słyszał o tych tabletkach. jego zdaniem pojawiły się też w Warszawie i Poznaniu.

Policja przypuszcza, że tabletki mogą pochodzić z rozbitej w ubiegłym roku w pobliżu Skarżyska Kamiennej jednej z największych fabryk ecstasy.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego dowiedzieli się o "UFO" w ubiegłym roku, gdy w Austrii zatrzymano pięciu Polaków. Czterech z nich było wysoko postawionymi w polskich gangach handlarzami ecstasy. Są podejrzenia, że byli zamieszani w dystrybucję nowego narkotyku w naszym kraju. Pod koniec ubiegłego roku policja zlikwidowała w pobliżu Skarżyska-Kamiennej wytwórnię ecstasy. Była to jedna z największych w Europie fabryk tego typu. Mogła ona wyprodukować nawet kilkaset tysięcy tabletek ecstasy tygodniowo.

"Przypuszczamy, że fabryka ta mogła być źródłem zaopatrzenia dla wielu gangów" - powiedział rzecznik policji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Ni-Zig (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
pani d (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
Extazyn (niezweryfikowany)
&quot;......bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie &quot;UFO &quot;. R O T F L ? hehehe. Jaki qrwa znowu nowy, i jaki tam niebiezpieczny : )). Ja zyje, moze tylko dlatego ze nie mialem na drugą tabletke ? ;))))) pozdrawiam
józio (niezweryfikowany)
Jaka amfa?Jakie MDMA?LSD w ogóle w dropsach nie występuje!!! <br>Jedyną aktywną substancją w tych tabsach było PMA tzn. parametoksyamfetamina.Substancja bardzo niebezpieczna! patrz 4-MA w PHIKAL
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, oczekiwanie doświadczenia silnego, psychodelicznego stanu. W moim mieszkaniu, przez jakiś czas w towarzystwie przyjaciółki.

TR trochę długi, poza tym mój pierwszy, więc zapewne bardzo niedoskonały. ;) Mimo to zapraszam do lektury.

 

 Wiek: 16, waga: 58 kg.

 

Bardzo ucieszona, czekałam na K. która miała przyjść do mnie ze swoim opakowaniem Acodinu. Miał to być nasz drugi raz, więc w sumie nie bałyśmy się. Ja jednak chciałam mocniejszych wrażeń niż ostatnio - wtedy wzięłyśmy po 15 tabletek. Tym razem planowałam wszamanie 20. Trochę obawiałam się większej dawki, sama nie wiem, czemu.

  • 4-HO-DET
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój. Fizycznie byłem trochę zmęczony przed doświadczeniem ale mimo wszystko miałem na niego ochotę i pozytywne nastawienie.

Oglądając film dokumentalny o kulturze zażywania psychodelików dowiedziałem się, że Stanislav Grof podczas prowadzenia terapii z użyciem "magicznych substancji" zawiązywał oczy opaską pacjentom aby Ci mogli się zmierzyć ze swoją psychiką. Od kiedy tylko usłyszałem o tej metodzie zapragnąłem wypróbować ją na sobie. W końcu nadarzyła się okazja.

Zażyłem substancję i po 10 minutach przewiązałem sobie oczy szalikiem. Założyłem na uszy słuchawki i włączyłem jakiś losowy psyamb, który znalazłem na moim dysku.

  • Bad trip
  • Marihuana

Dobre nastawienie, mieszkanie na wynajmem kolegi, parę ziomkow w tym najlepszy kolega. Ogólnie wszyscy pozytywni i nakreceni. Choć mieszkanie miało mało mebli co mi akurat przeszkadzało.

Przeszliśmy do kolegi, wszyscy w dobrym nastroju, zapalismy najpierw po lufie. Nikomu z nas nic nie było więc zaczęliśmy robić wiadro. Po okołu 40 minutach walnalem wiadro jako ostatni. Zdusiło mnie w płucach, strasznie bolało aczkolwiek po chwili ból ustał i zaczęło mi się bardzo chcieć sikać. Do kibla oczywiście była kolejka więc czekałem już mocno porobiony, zacząłem sobie wkręcać że zaraz się zesikam, wszystko było tak spowolnione że ledwo trzymałem się na nogach.

randomness