Śmiercionośne UFO

Tabletki UFO. Tym razem z radia Zet.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET 09.01.2001

Odsłony

5451

Co najmniej 3 osoby zmarły w Gdańsku, bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie "UFO". Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. Działa mocniej i dłużej, ale jest bardzo niebezpieczny. Skutki brania "UFO" są przerażajace - powiedział Radiu Zet Marek Kotański.

Ofiar śmiertelnych jest prawdopodobnie więcej. Tabletki "UFO" nie mają jednakowej postaci: mają różny kształt, różne kolory, wytłoczone są na nich różne symbole. Zdaniem policji, nie jest to polska receptura, bo na całym świecie po spożyciu tego narkotyku zmarło już około 20 osób.

Marek Kotański powiedział Radiu Zet, że słyszał o tych tabletkach. jego zdaniem pojawiły się też w Warszawie i Poznaniu.

Policja przypuszcza, że tabletki mogą pochodzić z rozbitej w ubiegłym roku w pobliżu Skarżyska Kamiennej jednej z największych fabryk ecstasy.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego dowiedzieli się o "UFO" w ubiegłym roku, gdy w Austrii zatrzymano pięciu Polaków. Czterech z nich było wysoko postawionymi w polskich gangach handlarzami ecstasy. Są podejrzenia, że byli zamieszani w dystrybucję nowego narkotyku w naszym kraju. Pod koniec ubiegłego roku policja zlikwidowała w pobliżu Skarżyska-Kamiennej wytwórnię ecstasy. Była to jedna z największych w Europie fabryk tego typu. Mogła ona wyprodukować nawet kilkaset tysięcy tabletek ecstasy tygodniowo.

"Przypuszczamy, że fabryka ta mogła być źródłem zaopatrzenia dla wielu gangów" - powiedział rzecznik policji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Ni-Zig (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
pani d (niezweryfikowany)
Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. <br>Nie możliwe i co jeszcze moze jest to tez pochodna wody i farby do włosów. <br>:) <br>Albo oni nie umiejć albo nic nie wiedzą o chemi i nie chcą się dowiedzieć.
Extazyn (niezweryfikowany)
&quot;......bo przedawkowały nowy groźny narkotyk o nazwie &quot;UFO &quot;. R O T F L ? hehehe. Jaki qrwa znowu nowy, i jaki tam niebiezpieczny : )). Ja zyje, moze tylko dlatego ze nie mialem na drugą tabletke ? ;))))) pozdrawiam
józio (niezweryfikowany)
Jaka amfa?Jakie MDMA?LSD w ogóle w dropsach nie występuje!!! <br>Jedyną aktywną substancją w tych tabsach było PMA tzn. parametoksyamfetamina.Substancja bardzo niebezpieczna! patrz 4-MA w PHIKAL
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pierwszy raz

Sam w domu, ciekawy działania.

TR z dedykacją dla machabeus & yojoe którzy napisali „Magiczny świat N2O -Wdech to śmiech!” Po przeczytaniu którego byłem już pewny której używki spróbuję jako kolejnej.
https://neurogroove.info/trip/magiczny-swiat-n2o-wdech-smiech

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Samotnie na gralni. Wielka chęć kolejnej sesji z DMT w roli głównej.

   Witajcie wszystkie duszyczki. Pragnę podzielić się z wami kolejnym doświadczeniem. Tym razem czystego surrealizmu (a może lepiej - nadrealizmu). Postaram się jak najdokładniej opisać to, czego nie da się nawet wyobrazić, a co dopiero uchwycić w ramy słowne. Zyskując choć na (wieczny) moment dostęp do kronik Akashy, hiperprzestrzeni - widziałem. 

 

  • Inne
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

mój dom, godzina 11.45, próbuje po raz pierwszy, ogólna ekscytacja nowym dla mnie wynalazkiem

Kilka dni wcześniej myślałem już o spróbowaniu kodeiny. Tego dnia kończyłem zajęcia dużo szybciej niż zwykle i postanowiłem zaopatrzyć się w paczuszkę antidolu. Pani w aptece bardzo miła, wymownie uśmiechnęła się gdy poprosiłem o lek. Zapłaciłem, wyszedłem i udałem sie prosto do domu.

11.20

  • LSD-25

Nie wiadomo jak długo jeszcze byśmy tam stali gdyby nie pan Kowalski. Przejeżdżał obok i zainteresował się nami. W końcu nic dziwnego , grupka młodych ludzi stojących obok zamkniętej centrali nasiennej. Hmm, pewnie nieźle był zdziwiony gdy do nas podjechał. Było nas pięcioro. Ja, trzech moich kumpli (dwóch Michałów i Paweł) i Agniecha. Agniecha nie jest dziewczyną żadnego z nas. Jest naszą najlepszą przyjacółką, jaką ktokolwiek mógł sobie tylko wyobrazić. W każdym bądź razie stoimy tam zajarani , a ja z Michem (tym młodszym) wzięliśmy jeszcze po całej kracie "shake your body".