Samochód z 2 tys. tabletek ekstazy

Zachodniopomorscy policjanci zarekwirowali 2 tys. tabletek ekstazy. Narkotyk znaleziono w samochodzie, którym podróżowało dwóch mężczyzn i kobieta - poinformowano w biurze prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji (KWP) w Szczecinie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1751

Jak powiedziała Anna Lewandowska-Kasprzycka z KWP, policjanci ze Sławna zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Po przeszukaniu auta znaleziono w nim tabletki ekstazy warte około 60 tys. zł. Kierowcę i dwoje pasażerów zatrzymano.

Zachodniopomorska policja prowadzi od pięciu dni akcję pod nazwą Biały tydzień - działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej. W tym czasie zatrzymano blisko 70 osób, w tym 60 za posiadanie narkotyków i siedmiu dilerów.

Np. minionej doby policjantom udało się zatrzymać dilerów m.in. w Policach, Wałczu i Choszcznie. Znaleziono przy nich narkotyki, a także sprzęt do ich porcjowania. Za rozprowadzanie środków odurzających grozi do 8 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

hyszek (niezweryfikowany)
A moze by tak sie zorganizowac i partie polityczna zalozyc ktorej jedynym celem byloby zalegalizowanie wszystkich dragow, z 11% jakbysmy mieli to by zobaczyli ze to wielka kasa i dalej to by szybko poszlo
Dtox (niezweryfikowany)
a jak wyglada sprzet do porcjowania tabletek ?
kajot (niezweryfikowany)
a jak wyglada sprzet do porcjowania tabletek ?
overspinner (niezweryfikowany)
ciekawe gdzie chodza tabsy po 30 zeta za sztuke? LOL
Abnegat (niezweryfikowany)
"...zatrzymano blisko 70 osób, w tym 60 za posiadanie narkotyków i siedmiu dilerów..." a te brakujace trzy to za co??? Zwazywszy, ze wprowadzenie kar za posiadanie nawet niewielkich ilosci narkotykow mialo sluzyc "tylko i wylacznie" lapaniu dilerow, a nie nekaniu "zwyklych uzytkownikow", to calkiem sporo osob oberwalo rykoszetem... gratuluje policji 15% skutecznosci
Anonim (niezweryfikowany)
2tys dropsow to koszt ok 2800zl do 4000 tys co oni pierdola
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Set & Setting - A więc jest 28 sierpnia 2009, ciepły, lekko wietrzny dzień, od rana mam kaca po wczorajszym grillu, boli mnie lekko głowa, trochę podirytowany jestem.

Dawka/Metoda - 3 starte na pył gałki wsypane do jogurtu.

Wiek i doświadczenie - 19 lat (180cm, 90kg). Doświadczenie niemal zerowe. Alkohol (bardzo dużo, bardzo często), kilka razy kodeina (na pewno będzie więcej).

Czas trwania - Około 24h

Czas wchodzenia - 5h

  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: GRZYBKI (PSYLOCYBINA)


poziom doświadczenia użytkownika: DRUGI RAZ


dawka, metoda zażycia: NIECALY GRAM, ZJEDZONE


"set & setting": WIELKA OCHOTA NA NOWA PRZYGODE

  • 4-HO-MIPT
  • Pierwszy raz

podescytowanie, siedziała u jednego kolegi, potem u drugiego, po jakiś 3h wróciłam do domu.

Wczoraj odbył się mój pierwszy kontakt z psychodelikami. Przyjaciel dał mi 30mg 4ho-mipt. Brał to dzień wcześniej i mówił że miał delikatne efekty wizualne i cudowny humor ale nic więcej (jest możliwe że to dlatego że pomieszał z alkoholem?)

 

Podjęłam szybką decyzje i już godzinę póżniej zażyłam całość.

Musze dodać, że jestem dość drobna, waże ok. 40kg i większosć substancji działa na mnie 3 razy mocniej niż na innych wiec była to dla mnie ogromna dawka.

  • Pseudoefedryna

Set & Setting: 25 Styczeń 2010. Wieczór, godzina około 20.00, nastrój pozytywny, nieco zmęczony i senny.

Dawka/Metoda 6 tabletek doustnie jakiegoś Angielskiego specyfiku na katar, każda po 60mg czyli łącznie 360mg, 1 tabletka Zirtek

Wiek i doświadczenie:19 lat (180cm, 83kg). Alkohol (dużo), Kodeina (dużo), Gałka Muszkatołowa 2x

Czas trwania: 3-4h

Czas wchodzenia - 1h

randomness