REKLAMA
Ruszyła strona dopalaczekradnazycie.pl

„Dopalacze kradną życie” to akcja profilaktyczna, łącząca wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
Komentarz [H]yperreala: 
Do jakości "paktu przeciwko dopalaczom" trafnie ustosunkował się jakiś czas temu MONAR. Jak będzie ze stroną, będącą tegoż paktu pokłosiem? Zobaczymy.

Odsłony

6

„Dopalacze kradną życie” to akcja profilaktyczna, łącząca wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Od dziś wszystkie informacje o akcji można znaleźć na stronie www.dopalaczekradnazycie.pl.

Inauguracja kampanii odbyła się pod koniec lipca, kiedy to został podpisany pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Blisko 70 inicjatyw

Na nowej stronie znalazła się m.in. mapa inicjatyw antydopalaczowych. Jest to lista podejmowanych lub planowanych działań profilaktycznych związanych z walką z tymi niebezpiecznymi substancjami.

Lista zawiera już blisko 70 inicjatyw prowadzonych przez różne instytucje, m.in. policję czy Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wszystkie osoby, instytucje lub organizacje, które planują przeprowadzenie własnej akcji, zachęcamy do zgłaszania się poprzez specjalny formularz umieszczony na stronie.

Potrzebna profilaktyka

Strona www.dopalaczekradnazycie.pl to także informacje profilaktyczne dotyczące niebezpieczeństw związanych z dopalaczami. We współpracy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii opracowano poradniki m.in. dla nauczycieli i rodziców oraz informacje, jak należy pomóc osobie, która zatruła się dopalaczami.

Strona zawiera także informacje o najważniejszych numerach telefonów, pod którymi należy szukać pomocy w sprawie dopalaczy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Ekscytacja, ciekawość, pozytywne nastawienie do wszystkiego.

Sobota rano. Dzień piękny, wyczekiwany. Jeszcze nie wiemy jak piękny jest dziś świat, bo światło przysłania nam słomkowa roleta. Jest może koło 11 rano, umówieni jesteśmy na mieście dopiero o 14. Ja i G. ogarniamy się powoli, jemy śniadanie, pijemy kawę. Pakujemy najpotrzebniejsze rzeczy. Maluję się, palimy lufkę, pokładam się ze śmiechu na podłodze, kończę makijaż. Wychodzimy. Jadąc na rowerach podziwiamy wiejski krajobraz. Mam wrażenie, że czytanie masowej ilości tripraportów o psychodelikach na kilka dni przed wywarło wpływ na moje postrzeganie świata.

 • GBL (gamma-Butyrolakton)
 • Metkatynon (Efedron)
 • Pozytywne przeżycie

Sam w pustym domu po ciężkim dniu pracy. Zmęczony, aczkolwiek w dobrym nastroju. Chęć wyluzowania się i odprężenia. Piękny, ciepły wiosenny dzień.

  W końcu. W końcu wróciłem z pracy. Po powrocie do domu polałem gebbelsa i zjadłem suty obiad, pełen weglowodanów i witamin. Pieczona marchewka smakowała wybornie. Usiadłem przed stolikiem i uruchomiłem laptopa. Puściłem radosną muzykę. Pogrzebałem trochę w plecaku. Wyciagam kilka pompek, igły, kubki, wodę do iniekcji. Wypijam szklankę coli z gieblem. Gotuję metkat. Po ok 15 minutach zabawy, oczyszczam klarowny roztwór. Jest gęstawy, nieco żóltawy - taki jak lubię. Nabijam szprycę, szukam żyły. Puszczam nutę i szybkim ruchem wkłuwam się.

 • Dekstrometorfan
 • LSD-25
 • Miks

10.07.2008

 • LSD-25

nazwa substancji - LSD


poziom doswiadczenia - lykalem juz kartony


dawka, metoda zazycia - caly karton doustnie


set & setting - to nie mialo tak do konca wygladac... ;-)

randomness