Rekordowy transport kokainy z Kolumbii

Aresztowano dziewięć osób i przejęto rekordowy ładunek 143 kg kolumbijskiej kokainy, która miała trafić na chiński rynek - poinformowali we wtorek w Pekinie chińscy i amerykańscy funkcjonariusze, którzy prowadzili wspólne śledztwo.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP, MZ, onet.pl

Odsłony

859

Aresztowano dziewięć osób i przejęto rekordowy ładunek 143 kg kolumbijskiej kokainy, która miała trafić na chiński rynek - poinformowali we wtorek w Pekinie chińscy i amerykańscy funkcjonariusze, którzy prowadzili wspólne śledztwo.

Wśród zatrzymanych jest dwóch Kolumbijczyków, a także obywatele Hongkongu i Chin - powiedział rzecznik chińskiego Głównego Urzędu Celnego Liu Guangping (czyt. lioł guang-ping) na konferencji w Pekinie, dodając, że przejęty ładunek kokainy jest największy w historii Chin.

Przedstawiciel amerykańskiej Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA) William Febig powiedział, że śledztwo ujawniło współpracę między kolumbijskimi gangami oraz handlarzami z Chin i Hongkongu. "Wyniki potwierdzają, że Kolumbijczycy dokonują właśnie ekspansji na Azję. To przecież ogromny rynek" - dodał.

Po przejęciu władzy w 1949 r. chińscy komuniści bezwzględnie rozprawili się z naznaczoną opium narkotykową przeszłością kraju, niszcząc składy narkotyków, rozstrzeliwując handlarzy i wysyłając narkomanów do obozów pracy. Jednak po otwarciu Chin na świat w latach 80., bogacące się społeczeństwo coraz częściej wydaje pieniądze na zakazane używki, co kreuje ogromny popyt.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

substancja: Chlorowodorek benzamidyny / dwie saszetki Tantum Rose, każda zawierająca 0,5mg substancji oraz substancje pomocnicze, w tym ogromne ilości soli. (Stąd doniesienia o

działaniach nieporządanych u niektórych ‘szperaczy’, tj. wymioty, bule brzucha.)doświadczenie: mj, @, dxm, piwo wino i co ino, gałka, tussipect, beznydamina po raz 1.miejsce: przyciemniony pokójczas: ok 22.00 – teraz, czyli 00.31; teraz, 02.48  • GBL (gamma-Butyrolakton)

HBW (LSA) + GBL + Szałwia

Dawka: 5 nasion, 2 + 1,5 ml, 0,2 ekstraktu x5 + 0,7g suszu

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Moje: GBL - dużo razy, LSA - kilka razy, Szałwia - dużo razy; Koleżanki: GBL - trzeci raz.


  • Marihuana

Pewnego piątkowego wieczora, zadzwoniłem do kumpla (nazywajmy go "G") i zaproponowałem wspólne zapodawanie oparów konopnych drogą inhalacji dopłucnej. Mimo początkowych wątpliwości i oporów (ze względu na braki finansowe), G w końcu nastawił się pozytywnie do całej sprawy. Wcześniej spożywaliśmy w garażu konopie w postaci toposów, oraz grudy haszu, używając zwykłej lufki szklanej, więc tym razem postanowiliśmy spróbować innej metody. G wspomniał, że kumpel opowiadał mu jak to przypalali konopie przy pomocy tak zwanego "bociana".

  • Efedryna

Przedstawiciele rasy ludzkiej :D : Global i Baryla


Lek: Tussipect (1szy raz)


Wczesniejsze osiagniecia: Marycha (dosc czesto), DMX (rzadko)


Wymiary :P


Global : Lat 15, 45kg


Turduj : Lat 15, 54kg


Miejsce pobytu: Chatka :P Baryli - starsi w domu.O godzinie 22:00 zarzucilismy karabinkiem po 10 tabsow ktore kupilismy w listku za 4,88 (dosc drogo) lek zapity duza iloscia

kawy i sprite'a.


randomness