REKLAMA
Rekordowy transport kokainy z Kolumbii

Aresztowano dziewięć osób i przejęto rekordowy ładunek 143 kg kolumbijskiej kokainy, która miała trafić na chiński rynek - poinformowali we wtorek w Pekinie chińscy i amerykańscy funkcjonariusze, którzy prowadzili wspólne śledztwo.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP, MZ, onet.pl

Odsłony

857

Aresztowano dziewięć osób i przejęto rekordowy ładunek 143 kg kolumbijskiej kokainy, która miała trafić na chiński rynek - poinformowali we wtorek w Pekinie chińscy i amerykańscy funkcjonariusze, którzy prowadzili wspólne śledztwo.

Wśród zatrzymanych jest dwóch Kolumbijczyków, a także obywatele Hongkongu i Chin - powiedział rzecznik chińskiego Głównego Urzędu Celnego Liu Guangping (czyt. lioł guang-ping) na konferencji w Pekinie, dodając, że przejęty ładunek kokainy jest największy w historii Chin.

Przedstawiciel amerykańskiej Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA) William Febig powiedział, że śledztwo ujawniło współpracę między kolumbijskimi gangami oraz handlarzami z Chin i Hongkongu. "Wyniki potwierdzają, że Kolumbijczycy dokonują właśnie ekspansji na Azję. To przecież ogromny rynek" - dodał.

Po przejęciu władzy w 1949 r. chińscy komuniści bezwzględnie rozprawili się z naznaczoną opium narkotykową przeszłością kraju, niszcząc składy narkotyków, rozstrzeliwując handlarzy i wysyłając narkomanów do obozów pracy. Jednak po otwarciu Chin na świat w latach 80., bogacące się społeczeństwo coraz częściej wydaje pieniądze na zakazane używki, co kreuje ogromny popyt.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Inne
  • Uzależnienie

Noc, łóżko

Klonazolam miał pierwotnie być dla mnie tanią benzodiazepiną do usypiania po innych dragach i na początku w istocie tak było. Dzięki wysokiej aktywności szybko kończył działanie substancji przynosząc upragniony i na pewno bardziej regenerujący sen od innych usypiaczy, np. GBLa który robił z człowieka po przebudzeniu szmatę. Usypia bardzo mocno i w miarę szybko - to trzeba przyznać. Nie raz wyciągał mnie ze schiz po mocnych tripach na dxm, czasem 1p-lsd czy przegięciu z alkoholem.

  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Spodziewane fajerwerki, gotowość na miażdżącą bombę psychodeliczną i nocny trip, siostra w domu, pizga, bo grudzień. Ogólnie od rana pozytywnie i obiecująco.

Raport pisany tak na bieżąco jak tylko się dało xD

17;30

Właśnie wracam od dila, który wisiał mi przerobek . Z kushowym topkiem w kieszeni wsiadam w autobus; czeka mnie ciekawa noc. 

  • LSD-25
  • Tripraport

Otoczenie stanowi stuletnia drewniana chata obok lasu w niewielkiej wsi. Drewno, dziury po kornikach i wspinające się po ścianach pająki. Za oknem noc z pełnią księżyca. Nastawienie na brak działanie substancji i zwyczajną spokojną noc...

Około 23 po przeżuciu kartoników, ułożyliśmy się do łóżek i czekaliśmy, aż zacznie się seans, lub okaże że substancja wywietrzała. Rozpoczęło się od delikatnych skurczy mięśni. Były to jakby spięcia, które zacząłem interpretować z tym że może mi być zimno, z tą różnicą że nie czułem w ogóle chłodu. Czułem tylko, jak niektóre mięśnie mojego ciała spinają się, a serce zaczyna bić szybciej. Wkrótce pojawiły się pierwsze symptomy, które sugerowały że substancji było dość daleko od wywietrzenia… 

  • Dekstrometorfan

S&S: Jeden z leniwych grudniowych dni spędzonych w moim pokoju.Nastawienie jak najbardziej pozytywne.

Dawkowanie: 900mg przyjęte w dość szybkim czasie.

Wiek i doświadczenie: lat 20.Mj,hash,benzydamina,kodeina,amfetamina,dxm,kot itp