Ranking niesfornych gwiazd

Alkohol, narkotyki, seks...

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni
maciej muzyczuk

Odsłony

2395

1. Diego Armando Maradona

"Złoty Chłopiec" przez wielu uważany jest za najlepszego piłkarza w dziejach futbolu. W 1986 roku niemal w pojedynkę doprowadził Argentynę do mistrzostwa świata. Poza boiskiem nie mógł sobie poradzić z własną wielkością " miał ciągłe kłopoty z alkoholem i narkotykami. Karierę zakończył w niesławie: zdyskwalifikowano go podczas finałów MĹš w 1994 roku za używanie kokainy. Teraz jeździ po świecie z tatuażem Che Guevary na ramieniu i opowiada o swej przyjaźni z Fidelem Castro.

2. Mike Tyson

Bokserski czempion wagi ciężkiej. Ponad trzy lata spędził w więzieniu oskarżony o gwałt na Miss Czarnej Ameryki. Zdarzało mu się używać pięści nie tylko na ringu, a na ringu nie tylko pięści " podczas walki z Evanderem Holyfieldem odgryzł rywalowi kawałek ucha. Z setek zarobionych w boksie milionów dolarów nie zostało mu nic. Narkotyki w jego otoczeniu są na porządku dziennym. Od pewnego czasu bierze silne leki uspokajające, bez nich jest groźny dla otoczenia.

3. Matti Nykaenen

Fiński skoczek narciarski, jak sam twierdzi, wypił morze alkoholu. Noce przed konkursami najczęściej spędzał w dyskotekach. Gdy inni trenowali, on balował. Ale podczas mistrzowskich zawodów wygrywał Nykaenen. Trzykrotny mistrz olimpijski.

4. Dennis Rodman

Amerykański koszykarz pięć razy zdobywał mistrzostwo ligi NBA. Szokował tatuażami, kolorowymi fryzurami i przebieraniem się w damskie ciuchy. Niezrównany w prowokowaniu bójek na parkiecie.

5. George Best

Irlandzki piłkarz uważany za najlepszego gracza w historii brytyjskiego futbolu. Na przełomie lat 60. i 70. był jednocześnie gwiazdą Manchesteru United i nocnych klubów. W wieku 30 lat był już kompletnie wypalony. Dwa lata temu mówiono, że wyszedł z nałogu, ale niedawno policja zatrzymała go za jazdę samochodem po pijanemu. Cierpi na marskość wątroby.

6. Andrzej Gołota

Brązowy medalista olimpijski z Seulu zrobił karierę na zawodowym ringu jako osoba kompletnie nieprzewidywalna. Przegrywał wygrane walki bijąc poniżej pasa (Bowe) lub się poddając (Grant). W najważniejszych pojedynkach zabrakło mu odwagi (Lewis, Tyson). Nie brakowało mu jej we Włocławku, gdzie w knajpie pobił przypadkową osobę, i Sopocie " poturbował mężczyznę wysiadającego z taksówki.

7. Gary Havelock

Były mistrz świata. Jak każdy czołowy żużlowiec świata jeździł też w polskiej lidze. Na szczęście na czarnym torze nie sprawdzają prawa jazdy " stracił je za prowadzenie samochodu po pijanemu. Podobno robił to nagminnie.

8. Walt Chamberlain

Nieżyjący gwiazdor ligi NBA nie bardzo przystaje do tego grona, bo wolne chwile najczęściej spędzał w domu. A konkretnie w sypialni. Wyznał publicznie, że miał ponad tysiąc partnerek. Pewnie dlatego nie miał siły na huczne balangi.

9. Sebastian Janikowski

Polski kopacz w NFL - lidze futbolu amerykańskiego. O jego alkoholowych wyczynach krążyły legendy już podczas studiów na Florydzie. Teraz baluje w Oakland. Niedawno próbował przekupić policjantów, którzy znaleźli przy nim niedużą ilość narkotyków.

10. Wojciech Kowalczyk

Piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji Polski zakończył edukację na 6. klasie szkoły podstawowej. Kiedy ma ochotę " gra w piłkę i imprezuje, kiedy nie ma " tylko imprezuje. Fachowcy zgodnie twierdzą, że mógł zrobić wielką karierę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
i ty możesz mieć 11 pozycję!!
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

1 kwadrat czarodzieja godzina 18:02
mily kwasik, wchodzi gladziutko, po godzinie poltorej dal o sobie przypomniec

w drugiej godzinie skupilem sie na wizualach, w czym wydatnie pomaga

siatka wojskowa rzucona na sciane i sufit odpowiednio podswietlona

maximum przypadlo w 2 do 3 godzinie po wrzuceniutesty wydajnosciowe:
  • Szałwia Wieszcza

Wczoraj nawiazalem pierwszy kontakt z lady SD (salvia divinorum) od poltora roku bylem cichym sluchaczem na listach dotyczacych tej rosliny i az do wczoraj nie wchodzilem w `niebezpieczne zwiazki` z pania SDi.

  • Kodeina

  • Damiana
  • Mieszanki "ziołowe"
  • pFPP

pokój, ciemno, forum-dopalacze i mega dobry humor, muzyka,

Info o mnie - 20 lat, 72 kg, 176 cm

randomness