REKLAMA
Przyjechał na policję. Był pod wpływem narkotyków i... miał je przy sobie

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Głos Koszaliński
Komentarz [H]yperreala: 
Bo jak już strzelać sobie w stopę, to na całego.

Odsłony

1043

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

Podczas rozmowy policjant szybko się zorientował, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków. Jego przeczucia po wstępnym badaniu narkotesterem się potwierdziły. Mężczyzna oprócz tego, że prowadził pojazd po użyciu środków odurzających, to również posiadał przy sobie zabronione ustawą substancje.

Kiedy do Komisariatu II Policji zgłosił się młody mężczyzna, początkowo nic nie wzbudziło podejrzeń oficera dyżurnego. Jednak w trakcie rozmowy z 25–latkiem policjant zorientował się szybko, że mężczyzna nielogicznie się wypowiada i jest bardzo pobudzony.

W związku z tym, że mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem, a dyżurny widząc w jakim jest stanie, na miejsce wezwał patrol z Wydziału Ruchu Drogowego. Obawiał się, że w stanie w jakim znajduje się kierowca fiata, może dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Policjanci przebadali 25-latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ale jak się okazało był trzeźwy. Następnie mundurowi za pomocą narkotestera zbadali mężczyznę na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępny wynik wykazał, że 25-latek zażywał amfetaminę.

Mundurowi w trakcie przeszukania 25-latka znaleźli przy nim biały proszek. Po zbadaniu substancji okazało się, że koszalinianin miał przy sobie prawie 1 gram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli posiadane przez niego środki odurzające. Zgodnie z Kodeksem Karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Autor: altWET

Substancja: Salvia Divinorum x10

Doświadczenia: Mary Jane, hasz, alkohol, extasy, jakieś dopalacze, amfetamina.

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Pozytywne

Każdy z nas ma historie ze swojego życia, które są ciekawą i nieprawdopodobną opowieścią, ale powtórzyć ich raczej nie chciałoby się z pewnych względów. Właśnie to jedna z moich historii.

Byłem wtedy po 2 razach z MDMA i pierwszy raz brałem sam. Set i setting prawie puste mieszkanie, tylko jedna współlokatorka była, mój pokój lampki, kocyki, poduszki, gumy, papierosy, słuchawki.

  • Dekstrometorfan

Trip report by:


BarneyNazwa substancji:


Bromowodorek Dekstrometorfanu (DeXtroMethorphan Hydrobromide) popularnie zwany DXM :D

Specyfik:


Acodin 15 mg opakowanie zawiera 30 małych białych tabsów bardzo gorzkich. Dostępny w każdej aptece w cenie 5.xx zl niestety na receptę ale przy dobrej ściemie obejdzie się bez :)

  • Lophophora williamsii (meskalina)


Podsumowanie
Czy trip zmienil mnie? Mysle, ze nie, aczkolwiek przypomnial

mi o sprawach ktore kiedys widzialem, ktore sa wazne, a o ktorych

zapomnialem. Warto jednak o tym wszystkim pamietac. Pozwolil mi

jednak odpowiedziec na rozne pytania, ktore zadawalem sobie do tej

pory, niestety odpowiedzi nie sa wcale przyjemne.