Przyjechał na policję. Był pod wpływem narkotyków i... miał je przy sobie

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Głos Koszaliński
Komentarz [H]yperreala: 
Bo jak już strzelać sobie w stopę, to na całego.

Odsłony

1057

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

Podczas rozmowy policjant szybko się zorientował, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków. Jego przeczucia po wstępnym badaniu narkotesterem się potwierdziły. Mężczyzna oprócz tego, że prowadził pojazd po użyciu środków odurzających, to również posiadał przy sobie zabronione ustawą substancje.

Kiedy do Komisariatu II Policji zgłosił się młody mężczyzna, początkowo nic nie wzbudziło podejrzeń oficera dyżurnego. Jednak w trakcie rozmowy z 25–latkiem policjant zorientował się szybko, że mężczyzna nielogicznie się wypowiada i jest bardzo pobudzony.

W związku z tym, że mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem, a dyżurny widząc w jakim jest stanie, na miejsce wezwał patrol z Wydziału Ruchu Drogowego. Obawiał się, że w stanie w jakim znajduje się kierowca fiata, może dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Policjanci przebadali 25-latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ale jak się okazało był trzeźwy. Następnie mundurowi za pomocą narkotestera zbadali mężczyznę na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępny wynik wykazał, że 25-latek zażywał amfetaminę.

Mundurowi w trakcie przeszukania 25-latka znaleźli przy nim biały proszek. Po zbadaniu substancji okazało się, że koszalinianin miał przy sobie prawie 1 gram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli posiadane przez niego środki odurzające. Zgodnie z Kodeksem Karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Alprazolam
 • Amfetamina
 • Diazepam
 • MDMA (Ecstasy)

by Filippo

Drogi pamiętniczku:


W sobote wraz z moim drugim ja, które istnieje zażyłem:


Pół listka relanium

Listek Afobamu (30tabl.)

Po gramie Amfetaminy

Nieznana ilość xtc armani białe, nakrapianeOpis/przebieg zdarzeń:


 • LSD-25
 • Retrospekcja

Humor pozytywny, chęć pracy nad sobą, cokolwiek to znaczy

Niniejszy raport ma formę listu pisanego do przyjaciela. Poza tym zawiera dość osobiste przemyślenia, jednak postanowiłem go opublikować, pomimo tego, że miałem zamiar już nie umieszczać tu raportów ze swoich tripów. Raport opisuje moje trzecie, i jak na razie ostatnie przeżycie z LSD. "Gryby", "Chacken" muszę powiedzieć, że to Wy skłoniliście mnie do umieszczenia tego raportu tutaj. Chacken - robisz dobrą robotę na tej stronie. Myślę, że jestem bardziej świadomą osobą dzięki tej stronie :) Pozdrowienia dla Was chłopaki i dla całego zespołu neurogrove.

 • 1P-LSD
 • Pierwszy raz

Tak (wiem, że są ważne)

Od początku studiów minęło już trochę czasu, zdążyłem zostać inżynierem, ale kim tak naprawdę jestem dalej nie wiem. Szukam odpowiedzi na to i inne egzystencjalne pytania o 7 rano, dzień po podróży życia, wciąż nie będąc pewnym czy już się skończyła, czy jest dopiero przede mną. 

W każdym razie leżę w łóżku rozkoszy, w którym odbyłem większość moich narkotykowych odlotów, w swoim (chociaż w zasadzie należącym do rodziców) mieszkaniu, do którego za parę godzin mają przyjechać znajomi. Nie wiem czy dam radę ich doczekać, bo nie śpię od godziny 0.

Godzina 0. A dokładniej 14.

 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Metkatynon (Efedron)
 • Uzależnienie

Historia mojego uzależnienia. S&S to życiowe wzloty i upadki...

W pogoni za fazą