REKLAMA
Przyjechał na policję. Był pod wpływem narkotyków i... miał je przy sobie

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Głos Koszaliński
Komentarz [H]yperreala: 
Bo jak już strzelać sobie w stopę, to na całego.

Odsłony

1030

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który przyjechał do komisariatu, żeby przekazać dyżurnemu ważną informację.

Podczas rozmowy policjant szybko się zorientował, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków. Jego przeczucia po wstępnym badaniu narkotesterem się potwierdziły. Mężczyzna oprócz tego, że prowadził pojazd po użyciu środków odurzających, to również posiadał przy sobie zabronione ustawą substancje.

Kiedy do Komisariatu II Policji zgłosił się młody mężczyzna, początkowo nic nie wzbudziło podejrzeń oficera dyżurnego. Jednak w trakcie rozmowy z 25–latkiem policjant zorientował się szybko, że mężczyzna nielogicznie się wypowiada i jest bardzo pobudzony.

W związku z tym, że mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem, a dyżurny widząc w jakim jest stanie, na miejsce wezwał patrol z Wydziału Ruchu Drogowego. Obawiał się, że w stanie w jakim znajduje się kierowca fiata, może dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Policjanci przebadali 25-latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ale jak się okazało był trzeźwy. Następnie mundurowi za pomocą narkotestera zbadali mężczyznę na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępny wynik wykazał, że 25-latek zażywał amfetaminę.

Mundurowi w trakcie przeszukania 25-latka znaleźli przy nim biały proszek. Po zbadaniu substancji okazało się, że koszalinianin miał przy sobie prawie 1 gram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli posiadane przez niego środki odurzające. Zgodnie z Kodeksem Karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Retrospekcja

Kilkumiesięczna "zabawa" z RC

Wyjaśnienie osób i zdarzeń w pierwszej części czyli tu -> https://neurogroove.info/trip/moda-na-mefedron-vol1

 

Dzień po powrocie z urlopu zostałam zwolniona z pracy.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, podekscytowanie. Przyjaciel, który był moim opiekunem od samego początku nastawiał mnie bardzo pozytywnie, nawet osoby, którym o tym mówiłam, a nie miały nigdy styczności z grzybkami nastawiały mnie pozytywnie. Spożycie na łonie natury na piaszczystej plaży, nieopodal las. Tripowi towarzyszył przyjaciel, opiekun. 28 wrzesień 2012, słoneczna niedziela. Start ok. 14-20. Celem było poznanie dogłębniej siebie i ciekawość w jaki sposób owa podróż wpłynie na odbieranie i tworzenie prze zemnie sztuki. Jeden z ważniejszych i piękniejszych dni w moim życiu.

W starej chatce w środku lasu, nad rozżarzoną kulą kucały cztery czarownice.  Śliczne, młode, kolorowe. Dłońmi i paluszkami przebierały, zaczarowane mikstury w rondelku, który stał obok. Szykowały. Falowały, etnicznie  wirowały, radośnie się śmiały. Wrzucały różne składniki: trawę, grzyby, magiczne psychodeliki i inne matki natury  riki tiki.  Mieszały, dookoła wywaru się przemieszczały, nad ziemią fruwały. „Kosteczkę czekolady” kosztowały. Dymki z ust do ust sobie wpuszczały, po czym radośnie się śmiały.

  • Dimenhydrynat

Poniewaz nigdy wczesniej nie mialam nic wspolnego ze srodkami odurzajacymi wywolujacymi halucynacje postanowilam zobaczyc jak

to jest. Wybralam avio- dostepny w kazdej aptece halucynogen;)). Kupilam 3 opakowania (waze 60 kilo). Pare dni przed TYM

dniem sprawdzilam jeszcze czy czasami nie jestem uczulona (nie bylam) no i teraz tylko czekalam na stosowna okazje. Byl nia

wyjazd ze znajomymi na weekend do domku w lesie. Przyjechalismy w piatek wieczorem, dopiero okolo 23 zazylismy (jeden kolega

  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.

randomness