Przechodnia marihuana

Szukajcie, a znajdziecie...

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Wschodni

Odsłony

5107
Stołeczna policja zatrzymała na Okęciu poszukiwanego listem gończym 30-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który w zeszłym roku na własną rękę postanowił odzyskać utraconą wcześniej marihuanę.
W lutym zeszłego roku kilku nastolatków z Hrubieszowa natrafiło w rzece Huczwa na torbę turystyczną, w której znajdowały się hermetycznie zabezpieczone paczki z marihuaną. Młodzieńcy postanowili zarobić na tym znalezisku. Zaczęli sprzedawać narkotyk po konkurencyjnych cenach. Wiadomość o taniej marihuanie lotem błyskawicy obiegła Hrubieszów. Dotarła również do Tomasza W. To właśnie do niego należała torba z suszem konopi indyjskich, którą kilka dni wcześniej ukrył w rzece pod warstwą kamieni. Towar wart był kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Mężczyzna wściekł się i rozpoczął prywatne śledztwo, mające na celu odnalezienie sprawców kradzieży. Wynajął pięciu miejscowych osiłków, którym zlecił namierzenie winowajców i odzyskanie towaru. Młodzieńcy, którzy chcieli zarobić na znalezionej w rzece marihuanie, dość szybko wpadli w ich ręce: byli bici, zastraszani uwięzieniem, a nawet zabójstwem. W końcu dowiedziała się o tym policja. Cała piątka, która zajmowała się odzyskaniem towaru, trafiła do aresztu. Zleceniodawca zdołał czmychnąć. Rozesłano za nim listy gończe. Poszukiwano go ponad rok.
Tomasz W. został zatrzymany na warszawskim lotnisku w andrzejki. Trafił do Aresztu śledczego na stołecznym Służewcu, a później został przewieziony do Hrubieszowa. Sąd Rejonowy aresztował go na 3 miesiące. Mężczyzna złożył do Sądu Okręgowego w Zamościu zażalenie na postanowienie hrubieszowskiego sądu. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

Inicjały mężczyzny zostały zmienione

Leszek Wójtowicz
13. Grudnia 2001 14:43

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ASheh (niezweryfikowany)
qrwa!! gdyby bylo to legalne nie bylo by takich szopek..... proste jak sikanie!! nara!!
szatanowski buddysta (niezweryfikowany)
qrwa!! gdyby bylo to legalne nie bylo by takich szopek..... proste jak sikanie!! nara!!
uczniak (niezweryfikowany)
a ja nie wierze ze cos sie zmieni.wogole moim najwiekszym zyciowym marzeniem jest takie znalezisko..... oooo to by sie zylo.....
soen (niezweryfikowany)
gowno zawsze wyplynie na wierzch!
julian (niezweryfikowany)
a swego czasu rezydent metysowki na turbaczu rozmarzyl sie przy ognisku,jakby to bylo fajnie gdyby w gorcach rozbil sie samolot z jakas fajna kontrabanda z zielskiem
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

Moja przygoda z Tussim zaczęła się wczoraj :) Wcześniej wyżerałam tylko Tramal, pozostawiony przez babcię w spadku :), ale Tramal się skończył i zmuszona zostałam do szukania innych tableteczek. Poczytałam sobie trochę waszych tekstów i postanowiłam następnego dnia wybrać się na spacer po aptekach, aby kupić Antidol i Tussipect. Niestety Antidolu nigdzie mi nie sprzedali ("lek z kodeiną bez recepty Pani chciała?"), no więc kupiłam 3 opakowania Tussiego. Jedno dla mnie, pozostałe 2 dla dwóch kumpeli.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

       Osaczony miejską dżunglą, siedząc na ławce z dziewczyną, synchronizuje się telefonicznie z Darkiem i zarzucam pierwszy dietyloamid kwasu d-lizergowego lub jak to mówią ćpuny „kwas”, tuż pod spragnione mistycyzmu dziąsło. Godzina później. Tym razem już w pierwszej fazie bani nazywanej przeze mnie „fazą pijaństwa”. Wkładam radośnie drugą część wyprawy na sąsiednią część jamy ustnej. Do autobusu dosiada się psychodeliczny kompan. Po jakimś czasie zaczynają mnie delikatnie smyrać po oczach fraktale. Nie długo później pojawia się efekt falujących geometrii.

  • Dekstrometorfan
  • Miks

Hej, może na wstępie napiszę coś o sobie. Mam na imię Adam i od razu dziękuję tobie że poświęcasz swój czas na przeczytanie tego, chciałem tylko zostawić tutaj cząstkę siebie, moich przeżyć i tego co czuję. 

 

  • Diazepam
  • Inne
  • Ketony
  • Paroksetyna
  • Uzależnienie

Okres przedświąteczny, który obfitował wcześniej w ekstremalne przeżycia. Mini ciąg w samotności i spokoju w domu

O to jak zamieniłem się w ketonowe zwierzę.

Żółty (Wolny) sort

Dość niedawno moja przygoda z hex-en'em i ogromną ilością benzo skończyła się mega psychozą

Gdy prawie zapomniałem o tej substancji znalazłem ja schowaną. Co zaszkodzi jeszcze raz spróbować? Pamiętając jakie to mocne zaatakowałem małe dawki.

Myślę, taki rzeźnik dopaminy w progowych dawkach pomnożę mi z mega zaległościami na studiach i zdać 7 semestr.