Prowokacja byłego ministra. Zdobył receptę na śmiertelną dawkę morfiny. "Jest na wyciągnięcie ręki"

19-latka z Poznania zmarła po przedawkowaniu fentanylu. Problem łatwej dostępności niebezpiecznych substancji poruszył poseł PiS Janusz Cieszyński. Polityk przedstawił wyniki przeprowadzonej przez siebie prowokacji, w ramach której miał kupić przez internet śmiertelną dawkę morfiny. "Zabijające ludzi świństwo jest dziś na wyciągnięcie ręki" - stwierdził Cieszyński.<

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl | Patryk Rutkowski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

83

19-latka z Poznania zmarła po przedawkowaniu fentanylu. Problem łatwej dostępności niebezpiecznych substancji poruszył poseł PiS Janusz Cieszyński. Polityk przedstawił wyniki przeprowadzonej przez siebie prowokacji, w ramach której miał kupić przez internet śmiertelną dawkę morfiny. "Zabijające ludzi świństwo jest dziś na wyciągnięcie ręki" - stwierdził Cieszyński.

Jak pisaliśmy na Gazeta.pl, badania toksykologiczne wykazały, że 19-latka, której ciało w zeszłym roku znaleziono w mieszkaniu w Poznaniu, zmarła z powodu przedawkowania fentanylu. W mediach pojawiło się również nagranie, które miało zostać zarejestrowane w Poznaniu. Widać na nim osoby zachowujące się w sposób, który mógł wskazywać na odurzenie opioidami. Były minister cyfryzacji i poseł PiS Janusz Cieszyński poinformował, że Prawo i Sprawiedliwość złoży wniosek o pilne posiedzenie komisji zdrowia ws. rosnącego problemu nadużywania opioidów. Cieszyński opisał również wyniki przeprowadzonej przez siebie prowokacji.

Prowokacja dotycząca zakupu morfiny. Janusz Cieszyński: Taka recepta może zabić

"Internet obiegły filmiki pokazujące ludzi najprawdopodobniej odurzonych fentanylem. Plaga uzależnień od opioidów od wielu lat przechodzi przez Stany Zjednoczone i chyba nie ma już wątpliwości, że dociera do Europy. Jeżeli nic z tym nie zrobimy, ulice polskich miast mogą zacząć wyglądać tak, jak slumsy San Francisco" - napisał Janusz Cieszyński 13 czerwca na portalu X. Poseł PiS dodał, że "taki syf każdy może kupić bez problemu przez internet". Cieszyński poinformował, że w ramach prowokacji kupił w sieci śmiertelną dawkę morfiny.

"Szybko ustalamy warunki - za jedną receptę na końską (śmiertelną) dawkę morfiny 800 złotych, za dwie - 1500. Proszę o zdjęcie recepty, żeby nie przelewać w ciemno. Fotka się zgadza, wysyłam blikiem pieniądze i po chwili mam już kod recepty i PESEL pacjenta niezbędne do realizacji. Recepta jest ważna. Kolega farmaceuta komentuje jednoznacznie - taka recepta może zabić" - napisał Cieszyński. Polityk dołączył do swojego wpisu zdjęcie recepty, którą miał otrzymać. Janusz Cieszyński poinformował, że dane uczestników transakcji i dowody w tej sprawie przekaże policji oraz Naczelnej Izbie Lekarskiej.

Problem dostępności narkotyków w Polsce. "Zachęcam Izabelę Leszczynę, aby podjąć temat jak najszybciej"

Janusz Cieszyński stwierdził, że "zabijające ludzi świństwo jest dziś na wyciągnięcie ręki". "Zachęcam panią Izabelę Leszczynę [ministerkę zdrowia - red.] do tego, aby podjąć temat jak najszybciej i nie cofnąć się przed niczym, aby zamknąć ten kanał jak najszybciej. Idą wakacje i powinniśmy zrobić wszystko, aby odpowiedni projekt ustawy stanął na najbliższym posiedzeniu Sejmu" - dodał Cieszyński. Poprosiliśmy Ministerstwo Zdrowia o komentarz do sprawy. Czekamy na odpowiedź resortu.

Oceń treść:

Average: 3 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Miks

Impreza psytrance'owa. Miejsce, które znam i lubię. Dobry nastrój.

Sobotni wieczór. Before że znajomymi, oni przy piwku ja o wodzie z cytrynka psychicznie nastawiona na noc z wujkiem hoffmanem i wspomagaczem w postaci połówki pixy (bitcoin, który został mi z poprzedniej imprezy, dający adowalający efekt). Miło spędzony czas, sprzyjająca dobra atmosfera. Około północy rozdzieliliśmy się na ekipę udającą się na trance'y (H,A i ja) i resztę która poszła pić dalej.

  • Kokaina
  • Tripraport

Dom, mieszkanie, samochód

Kokaina jest piękną substancją, uwielbiamy ją zażywać sniffem, daje nam wtedy clerahead i skupienie charakterystyczne dla niej. A ludzie pracujący lubują się w mikrodawkowaniu tego gówna. 

Można jej spróbować także  na inne sposoby: paląc Krakena, waląc po kablach, domięsniowo oraz podskrónie. 

Fazy kokainy zmieniają się diametralnie przy każdej drodze podania.

Będę pisał o nich w kolejności jakiej doradzał bym się trzymać i jaką sam zastosowałem.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

30 grudnia, 21:20

  • Gałka muszkatołowa


1. Wstęp.
Związki chemiczne które można znaleźć w gałce muszkatołowej dzieli się zazwyczaj na trzy umowne grupy. Poniższy podział oparty jest również na tym schemacie, a wynika on z fizyko-chemicznej spójności tychże grup i pośrednio z ich różnego znaczenia technicznego.

2.Tłuszcze.

randomness