REKLAMA
Poroszenko oczekuje Zełeńskiego na badaniach lekarskich

- Petro Poroszenko jutro o godz. 9 rano oczekuje Wołodymyra Zełeńskiego w punkcie medycznym Stadionu Olimpijskiego, który Zełenski sam wybrał na miejsce debat przedwyborczych, by przeprowadzić badania, w tym na alkohol i narkotyki - powiedział Medwediew.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Wiadomości
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

179

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko oczekuje, że jego kontrkandydat w drugiej turze wyborów prezydenckich, komik telewizyjny Wołodymyr Zełeński, stawi się wraz z nim na badania medyczne - oświadczył dziś przedstawiciel sztabu szefa państwa Ołeh Medwediew.

- Petro Poroszenko jutro o godz. 9 rano oczekuje Wołodymyra Zełeńskiego w punkcie medycznym Stadionu Olimpijskiego, który Zełenski sam wybrał na miejsce debat przedwyborczych, by przeprowadzić badania, w tym na alkohol i narkotyki - powiedział Medwediew.

Poroszenko zaproponował debatę Zełeńskiemu w niedzielę, po ogłoszeniu wyników sondaży exit poll, które wskazały, że obaj przechodzą do drugiej tury wyborów. Zełenski oświadczył wczoraj, że zaprasza prezydenta na Stadion Olimpijski w Kijowie i zaznaczył, że daje swemu rywalowi 24 godziny na odpowiedź.

Showman zastrzegł, że przed debatą zarówno on, jak i Poroszenko powinni przejść badania medyczne. - Kandydaci powinni obowiązkowo przejść badania medyczne i udowodnić narodowi, że nie ma wśród nich ani alkoholików, ani narkomanów. Kraj potrzebuje zdrowego prezydenta – powiedział.

Poroszenko odpowiedział na zaproszenie do debaty dziś nad ranem. - Cieszę się, że trochę niepewnie, ale jednak przyjął pan propozycję odbycia debaty. Jesteśmy zupełnie inni. Główne przeciwieństwo między nami jest takie, że strzałki naszych geopolitycznych kompasów wskazują różne strony świata - powiedział prezydent w filmie, które udostępniono w mediach społecznościowych.

- Debaty to nie show. Kampania wyborcza to wydarzenie, które na lata i dziesięciolecia wyznacza przyszłość kraju i narodu. Tu nie ma żartów. Bycie prezydentem i naczelnym wodzem sił zbrojnych to nie gra. Debaty to poważna dyskusja o strategii rozwoju kraju, wartościach, historycznym wektorze, priorytetach - podkreślił Poroszenko.

Urzędujący prezydent zwrócił też uwagę, że forma debat wyborczych jest ściśle ustalona prawnie. - Ale jak stadion, to stadion. Czekam na pana, Wołodymyrze Ołeksandrowyczu - powiedział.

Jednocześnie Wołodymyr Zełeński zaapelował do Julii Tymoszenko, by ta poprowadziła debatę, dając jej 24 godzin na odpowiedź. Jak poinformowali przedstawiciele Tymoszenko, decyzja co do odpowiedzi jeszcze nie zapadła.

Dziś w godzinach porannych Centralna Komisja Wyborcza Ukrainy zakończyła liczenie elektronicznych protokołów z niedzielnych wyborów prezydenckich i potwierdziła, że do ich drugiej tury przeszli Zełeński i Poroszenko. Otrzymali oni odpowiednio: 30,24 oraz 15,95 procent poparcia.

Na ogłoszenie oficjalnych wyników wyborów, co nastąpi po podliczeniu danych z oryginałów protokołów, CKW ma czas do 10 kwietnia. Drugą turę wyborów przewidziano na 21 kwietnia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna
  • Kofeina
  • Pozytywne przeżycie

Bylem przede wszystkim ciekaw, jak ten specyfik zadziała. Często chodzę kompletnie zmulony i szukałem jakiegoś remedium

Od dłuższego czasu chodziłem mocno zmulony. Zawdzięczam to zapewne siedzącemu trybowi życia typowego programisty, co na dodatek przyczyniło się do powolnego wzrostu wagi. Postanowiłem znaleźć coś, co spowoduje że będę bardziej zmotywowany, pobudzony, a przy tym sprawi że zacznę chudnąć. Wiem oczywiście o tabletkach Tussipect, ale są one obecnie na receptę i wolałem poszukać czegoś naturalnego. Na dodatek miało być to coś legalnego. Niemożliwe? Możliwe. Na dodatek efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

  • Diazepam
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Ogólnie to że paliłem MJ z 3 kumplami było przypadkowe a z diazepamem była mała szansa lecz wszystko odbyło się bardzo pozytywnie:)

Zbierzność godzin jest przypadkowa(tzw.na oko) ale odstępy czasowe opierają się na faktach;)

Czas:16:00 jade odwieść rower(składaka;d) do wuja ok.3km drogi, trzeba było jechać przez osiedle gdzie dużo osub mnie zna a ten składak ma 40lat i chciałem przejechać szybko a tu nagle patrze kumpel N z kumplem B idą zjarani i mówią: ,,idziesz z nami na wąsa,dalej'' cuż miałem zrobić:D

  • Amfetamina

nazwa substancji:amfetamina


poziom doświadczenia użytkownika: amph, thc, mdma, efedryna, benzo, kodeina


dawka, metoda zażycia: ok. 0,5 g donosowo


"set & setting": wycieńczony po 36 godzinnym niespaniu i imprezie w międzyczasie


efekty: skrajne pomieszanie z poplątaniem--------Poniżej przedstawiam wyciąg z mojego dziennika, w którym opisałem fazę kilka dni po zajściu.---------

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Nastawienie zawsze było pozytywne, mój pokój, z dala od ludzi, miejskiej dziczy, pośród cudownej muzyki, drgań wszelkiej maści dźwięków.

Error 404