Policjanci zarekwirowali narkotyki i odzyskali łupy z kradzieży

Przy dwóch mężczyznach zatrzymanych przez policjantów z Czerska prawdopodobnie znaleziono narkotyki. Dodatkowo okazało się, że jeden z mężczyzn jest sprawcą włamań i kradzieży.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

1548

Oba zatrzymania miały miejsce w Czersku podczas minionego weekendu. Pierwszy z mężczyzn, 35-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, jechał volvo ul. Królowej Jadwigi. Policjanci zatrzymali go do kontroli.

- W samochodzie oraz w odzieży mężczyzny ujawniliśmy prawdopodobnie narkotyki w postaci amfetaminy, LSD, heroiny oraz ekstazy - mówi Sławomir Janicki, komendant KP w Czersku. - Próbki substancji przekazaliśmy do analizy. Kilka godzin po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali 22-letniego czerszczanina, który podczas legitymowania chciał... połknąć woreczek z białą substancją. Jak później przyznał policjantom, była to amfetamina. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Chojnicach w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

- W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do sklepu przy ul. 21-lutego w Czersku, która miała miejsce w nocy z 18 na 19 stycznia - mówi Sylwia Neubauer, pełniąca obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. - Dodatkowo policjanci ustalili, iż w styczniu dokonał innych trzech włamań i kradzieży.

I tak na początku stycznia 22-latek włamał się do sklepu odzieżowego, skąd ukradł towar o wartości 3 tys. złotych. Kilka dni później włamał się do lokalu gastronomicznego, skąd zabrał silnik spalinowy wartości 4,5 tys. złotych. Wrócił do tego samego baru. Tym razem jego łupem padły pieniądze i przeróżne przedmioty o łącznej wartości 4 tys. złotych. Silnik spalinowy i część odzieży funkcjonariusze z KP w Czersku odzyskali. Mężczyzna przebywa obecnie w chojnickim Areszcie Śledczym.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

IwanQ (niezweryfikowany)
Panowie Policjanci??....kto by pomyslal....coz wciaga ten biznes... :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Lokacja : Miasto wojewodzkie, przedmiescia


Srodek : Marihuana ( niezly skun )


Dawka : 5 rurek na 3 kolesi


Czas : 2001 rok szkolny, koniec listopada.


Doswiadczenie : duuuze...

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Było to w święto 3 króli bierzącego roku, godzina 21. Mając tylko jednego jointa na sen postanowiłem, że pójdę do apteki i kupie thiocodin (uwielbiałem urządzać sobie seanse koda+marja+choppedandscrew) Jak się okazało z racji tego, że było święto apteki były zamknięte. W internecie znalazłem apteke dyżurującą. Była ona oddalona spory kawałek od mojego domu, ale chęć zażycia kody była tak wielka, że to nie był żaden problem.

  • Bad trip
  • Benzydamina

Swój pokój, nastawienie neutralne, postanowiłem dać szansę tej substancji po przeczytaniu i usłyszeniu wielu zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii. Człowiek uczy się na błędach.

Była sobota - dzień wolny od pracy i uczelni, moja dziewczyna wyjechała do swojego rodzinnego miasta na weekend, ze znajomymi postanowiłem się nie umawiać. O benzydaminie usłyszałem już dawno, kilku moich kumpli jest nią zachwyconych, co miało poniekąd wpływ na chęć spróbowania jej. Zakupiłem opakowanie saszetek (10 sztuk) Tantum Rosa, z czego 3 poddałem ekstrakcji. Reszta po tripie wylądowała w koszu.