REKLAMA
Policja złapała handlarzy narkotykami

Czterech dilerów podejrzanych o hurtowy handel narkotykami schwytali gdyńscy policjanci.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1042

Dilerzy wpadli w policyjną zasadzkę w środę niedaleko Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Wzgórzu św. Maksymiliana. Chwilę wcześniej kupili 150 gramów marihuany od znanego handlarza Janusza K. (l. 24). Zatrzymani to: 22-letni Tomasz L., 29-letni Rafał L. oraz 30-letni Krzysztof Ż.

Wszyscy wcześniej przewijali się w materiałach operacyjnych policji. Jeden z nich był też zamieszany w ubiegłoroczny przemyt kokainy. Jeszcze tego samego dnia policjanci wpadli do gdyńskiego mieszkania hurtownika Janusza K. Kiedy pukali do drzwi, mężczyzna próbował spalić w piecu pięć gramów amfetaminy. Dziś sąd zdecyduje o ewentualnym aresztowaniu podejrzanych.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

cornholio (niezweryfikowany)
pewnie mu sie pomylily worki z marihuana i z amfetamina, chcial wprowadzic odpowiedni klimat zanim wpuścił policjantów :)
FightToTrans (niezweryfikowany)
Rejestruj sie i graj w super konkursie polecam <br>http://believe.pl/duracell/strefa_register.php?polecajacy=FightToTrance
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Mefedron

Piątkowy wieczór, wynajmowane mieszkanie, grupa znajomych, zero zmartwień, posiadówa na dużym balkonie pod szaroczarnym, miejskim niebem.

Na pierwszy kontakt z dostarczonym przez pana listonosza mefedronem, nałożyła się wizyta dobrego, starego znajomego z HR i nowego kolegi z hajpowego irca. Spędziliśmy noc na gorączkowych rozmowach na balkonie, nie wychodziliśmy z domu. Wszyscy uczestnicy przyjęcia, w chwili jego rozpoczęcia byli pełnoletni. Podczas imprezowania, jak i pisania niniejszego tekstu nie ucierpiały żadne zwierzęta.

  • AMT

Nazwa chemiczna: alfa-metyltryptamina; 3-(2-aminopropyl)indol; IT-290; 3-IT

  • Amfetamina
  • Kodeina

O sobie: 19 lat, waga: 79 kg, wzrost: 183 cm

S&S: Mój pokój, okazało się że dostałem od kumpla jedynke fety i jako że nastrój od paru dni mi nie dopisuje zabijam sie czym mogę. Z resztą mam wrodzony sentyment do narkotyków i ciężko mi powiedzieć samemu sobie "nie".

Doświadczenie: kokaina, amfetamina, marihuana, kodeina.