REKLAMA




Policja wkracza do dyskotek

Bawisz się w dyskotece, a tu nagle ktoś z tłumu wyciąga policyjną blachę i zaczyna cię przeszukiwać

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

3809

Bawisz się w dyskotece, a tu nagle ktoś z tłumu wyciąga policyjną blachę i zaczyna cię przeszukiwać. Jeśli nie jesteś narkotykowym dilerem, nie musisz się obawiać.

Policja wypowiedziała wojnę narkotykowym dilerom. Właśnie dlatego w sobotę tajniacy pojawili się w gejowskiej dyskotece na Starym Mieście. Wczoraj opisaliśmy tę kontrolę. Również wczoraj Komenda Wojewódzka zorganizowała konferencję prasową, na której dowiedzieliśmy się, że kontrola w gejowskim klubie była planowana już od dłuższego czasu. - Od początku lipca w związku z akcją pod kryptonimem "Dyskotekom TAK - narkotykom NIE" skontrolowaliśmy już kilkanaście lokali we Wrocławiu - mówił wczoraj inspektor Andrzej Matejuk, komendant dolnośląskiej policji. - Mieliśmy informacje, że i w tym klubie są narkotyki.

Informacje potwierdziły się. Policja znalazła woreczki z amfetaminą. - Na widok funkcjonariuszy młodzi ludzie wyrzucali je między siedzenia - mówi Artur Falkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji. Dlatego nie udało się ustalić osób, do których należały woreczki z narkotykami. Komisarz Falkiewicz również brał udział w akcji. Filmował działania policjantów. Nie wszystkim gościom klubu to się podobało: - Filmowali nas, jakbyśmy zrobili coś złego - mówił jeden z naszych rozmówców.

Jarek Błandzinski, szef dyskoteki, jest jednak zadowolony z policyjnej kontroli: - Wolę sam zarabiać na sprzedaży piwa, niż dawać zarobek narkotykowym dilerom - mówi.

W pobliżu Wzgórza Partyzantów policja zatrzymała mężczyznę. W jego aucie znaleziono narkotyki. Handlarz bywał gościem dyskoteki. - Przesiadywał głównie w toalecie, podejrzewałem, że sprzedawał tam narkotyki - mówi Jarek Błandzinski. - Dlatego kilka miesięcy temu zabroniłem mu do nas przychodzić.

O skali handlu narkotykami w klubach może świadczyć kontrola z początku lipca, przeprowadzona w dyskotece, w której bawiło się zaledwie 50 osób. Policjanci znaleźli tam 84 tabletki ekstazy i 110 porcji amfetaminy, które należały prawdopodobnie do dilerów. Zatrzymano dwie osoby.

W niedzielę policjanci rozbili też 13-osobowy gang, który zajmował się sprzedażą środków odurzających w Świdnicy i okolicach. Zatrzymani mają od 20 do 30 lat. Dwóm policja zabrała bmw i hondę na poczet przyszłych kar, które może zasądzić sąd. Niektórzy z zatrzymanych byli już notowani za przestępstwa narkotykowe.

*

Diler z wyrokiem

W sobotę, kiedy policja kontrolowała gejowski klub, w pobliże Wzgórza Partyzantów przyjechał 29-letni mężczyzna, który był już wcześniej zatrzymywany za handel narkotykami (to ten sam, któremu szef klubu zabronił przychodzić do dyskoteki). Gdy policjanci chcieli go zatrzymać, próbował jednego rozjechać autem. Po strzelaninie poddał się. W samochodzie miał 700 porcji marihuany i amfetaminy, tabletki ekstazy i psychotropowe. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że od jakiegoś czasu dostarczał środki odurzające gościom staromiejskich klubów. W ubiegłym roku sąd skazał go na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat za handel narkotykami.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

jahol (niezweryfikowany)
i co to robi na kanabie jak ani jednego słowa o marihuanie...???
AKme (niezweryfikowany)
i co to robi na kanabie jak ani jednego słowa o marihuanie...???
jasiek (niezweryfikowany)
Jedzie Świdnica jedzie w KOMBI POLONEZIE...Y002...ej
KRET (niezweryfikowany)
Niezla fkreta <br>jak ktos jest na maxa rozjechany jakimis kregami to moze miec czysto w kieszeniach a i tak bedzie mial niezla wkrete:)))) <br>dzieki bardzo za takie impry
Zoltan (niezweryfikowany)
ja jestem za takimi akcjami moze wkońcu zrobia cos z NARKOTYKAMI a odczepia sie od palenia <br> <br> <br> <br>prpaGANDA
Kanalistic (niezweryfikowany)
Lol co za kolo...wozic 700sztuk w furexie...n/c;p <br>zgroza...orient...
RaFiL (niezweryfikowany)
&quot;orient&quot; gwehehehehehehehehe ...ostro w chuj
Gandzia (niezweryfikowany)
kurwa ale takie przeszukanie jest chyba bezpodstawne no bo jak tak poprostu ??? ze niby na jakiej podstawie ?? a jak ja nie biore to z jakiej niby racji co ???
palonkoo (niezweryfikowany)
kurwa ale takie przeszukanie jest chyba bezpodstawne no bo jak tak poprostu ??? ze niby na jakiej podstawie ?? a jak ja nie biore to z jakiej niby racji co ???
FC Wojtul (niezweryfikowany)
kurwa ale takie przeszukanie jest chyba bezpodstawne no bo jak tak poprostu ??? ze niby na jakiej podstawie ?? a jak ja nie biore to z jakiej niby racji co ???
Pianie z PSÓW (niezweryfikowany)
Jedzie Świdnica jedzie w KOMBI POLONEZIE...Y002...ej
lashdido wsk :P... (niezweryfikowany)
poprostu no Damian S. bohater klubu R2 swidnica .. :D wraz ze znajomym djem .. reszte juz znaci3 :DDDDDDDDDD <br> <br>pozdro dla S-cy
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Yerba mate

Wiek: 19 lat

Waga: 74kg

Wzrost: 1,86

Płeć: Mężczyzna

Wyposażenie:

Kokolino miętowe 0,25g

Koko Cherry 0,25g

mad dog 0,25g

2 Wina "Porzeczkowy smak"

Doświadczenie:

MJ,energy snuffs,tabsy,kocimiętka,mieszanki ziołowe,alkohol,psychodelic pills, euforic pills, energy pills

  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Miks

Nastawienie pozytywne, ciemny pokój ze świecą, w mieszkaniu studenckim w Krakowie, tradycyjnie poświęcany psychodelicznym podróżom (dexojaskinia).

Pierwszy raz mieliśmy spróbować hometa. Substancja, o której długo czytałem, nareszcie zagościła w naszych skromnych progach, doniesiona przez pana listonosza.

Siedzimy wieczorem i postanawiamy spróbować co to ten 4-ho-met z głową robi. Gasimy światło, włączamy muzykę (Asura), zapalamy świecę i dzielimy dawkę. Odmierzamy z tripkompanem po ~20 mg 4-ho-meta i pod język, jak mxe.

Nie będę pisał tego raportu w tradycyjny sposób, z podziałem czasowym, T+x itd, chciałbym po prostu wylać z siebie myśli, które otaczają dzisiejszą noc z prorokiem i metoksetaminą.

  • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)