Policja skonfiskowała 8 ton kokainy

Kolumbijska policja skonfiskowała niemal osiem ton kokainy wartej 160 milionów USD. Jest to największa ilość narkotyku przechwycona w ostatnich latach - poinformowały źródła policyjne.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2268

4,5 tony kokainy znaleziono w prowincji Antiochia na północy kraju. Kolejna tona, skonfiskowana na statku, miała być przemycona do Stanów Zjednoczonych. Dalsze 2,5 tony policja przechwyciła w pobliżu granicy z Ekwadorem.

Aresztowano dwie osoby.

Kolumbia jest największym na świecie producentem kokainy. Szacuje się, że rocznie uzyskuje się tam ok. 600 ton tego narkotyku.

Od 2000 r. USA przekazały Kolumbii na walkę z narkobiznesem 2 miliardy USD. 90% kolumbijskiej produkcji kokainy trafia do Stanów Zjednoczonych.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ziomuś (niezweryfikowany)
O to sążnie tam zapodawali !!!!!!!!!!!!!
BenY (niezweryfikowany)
hehe wyobraźcie sobie cięzarówke koksu :D mniam :P
behem0t (niezweryfikowany)
tiaaa DEA wydaje 2 mld rocznie... a policzcie sobie ile maja kartele. 6t = 160 mln$ wiec 600t =16mld $ .... iniech wydadza polowe na robienie w ch... DEA to kto tu jest do przodu???:D niegdy z tym nie wygraja.
SMok`er (niezweryfikowany)
to psy mają w huj szpachli hehe
Jasiek (niezweryfikowany)
wiecie co mi nie przeszkadza gdy przechwytuja heroine/kokaine czy inne bardzo "twarde" narkotyki. Co innego gdy lapia goscia co ma 5 krzakow pod domem i wsadzaja do wiezienia, a co innego gdy lapia goscia co ma w piwnicy fabryke brauna.
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT

Piękna pogoda, piękny (choć zaniedbany) Park Pałacowy z ogromną ilością zieleni i starych drzew, tęsknota za radosnymi, Pięknymi podróżami psychodelicznymi.

 Po dotarciu na miejscówkę w Parku Pałacowym (pałac jest zamurowany i niszczeje, a park dziczeje) zażyłem z ekipą po 17mg 5-MeO-MiPT. Wchodzić zaczęło zaskakująco szybko, gdzieś po 20 minutach. Zaczęło się robić dziwnie, pląsały jakieś zarodki wizuali. Źle obliczyliśmy odległość miejscówki od ścieżki, po której dość często przechadzali się ludzie, więc szybko się przenieśliśmy, póki nas nie zmiotło. Już przeniesieni, odpalamy muzykę z nieśmiertelnego magnetofonu Hitachi. Brzmi inaczej, piękniej, euforycznie, ale jest zmieniona jeszcze w niewielkim stopniu.

  • Szałwia Wieszczawiek:
26doświadczenia:
MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie,nalewki,ciasta itp)XTC duuuzo,SPD kiedyś dużo teraz wogóle,LSD ok 20-30razy(papiery i kryształy),grzyby-łysiczki,kołpaczki,mexicana ze smartshopów w NL,muchomory,bieluń(1 jedyny raz),pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol,syntetyczna meskalina,kava-kava,eter,kokaina,crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie znajomego, spokojna muzyka ambient, bardzo pozytywne nastawienie

Przez ostatni rok wielokrotnie próbowałem lsd, jednak jak dotąd nie miałem okazji spróbować dawki większej niż 200µg. Tym razem wraz z trójką znajomych stwierdziliśmy że spróbujemy trochę podnieść poprzeczkę. Około 21:00 pod mój język trafiły blottery  o łącznej sumie niemal 300µg.

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Wielki mętlik i wszechogarniający smutek w głowie po dość traumatycznych przeżyciach, które miały miejsce parę dni wcześniej. Żal i niemożliwość wybaczenia bliskim osobom pewnych czynów. Totalne załamanie, zagubienie i brak chęci do życia. Noc, łóżko we własnym pokoju. Ok. 2 tygodnie temu odstawiłem antydepresanty.

Ramy czasowe podane przeze mnie są umowne, ale zbytnio nie odbiegają od rzeczywistości.

randomness