REKLAMA
Policja skonfiskowała 8 ton kokainy

Kolumbijska policja skonfiskowała niemal osiem ton kokainy wartej 160 milionów USD. Jest to największa ilość narkotyku przechwycona w ostatnich latach - poinformowały źródła policyjne.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2267

4,5 tony kokainy znaleziono w prowincji Antiochia na północy kraju. Kolejna tona, skonfiskowana na statku, miała być przemycona do Stanów Zjednoczonych. Dalsze 2,5 tony policja przechwyciła w pobliżu granicy z Ekwadorem.

Aresztowano dwie osoby.

Kolumbia jest największym na świecie producentem kokainy. Szacuje się, że rocznie uzyskuje się tam ok. 600 ton tego narkotyku.

Od 2000 r. USA przekazały Kolumbii na walkę z narkobiznesem 2 miliardy USD. 90% kolumbijskiej produkcji kokainy trafia do Stanów Zjednoczonych.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ziomuś (niezweryfikowany)
O to sążnie tam zapodawali !!!!!!!!!!!!!
BenY (niezweryfikowany)
hehe wyobraźcie sobie cięzarówke koksu :D mniam :P
behem0t (niezweryfikowany)
tiaaa DEA wydaje 2 mld rocznie... a policzcie sobie ile maja kartele. 6t = 160 mln$ wiec 600t =16mld $ .... iniech wydadza polowe na robienie w ch... DEA to kto tu jest do przodu???:D niegdy z tym nie wygraja.
SMok`er (niezweryfikowany)
to psy mają w huj szpachli hehe
Jasiek (niezweryfikowany)
wiecie co mi nie przeszkadza gdy przechwytuja heroine/kokaine czy inne bardzo "twarde" narkotyki. Co innego gdy lapia goscia co ma 5 krzakow pod domem i wsadzaja do wiezienia, a co innego gdy lapia goscia co ma w piwnicy fabryke brauna.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Problemy zdrowotne

Własny pokój, kac DXM, nieprzeparta potrzeba spokoju.

Witam.

To nie jest Trip-Raport a próba opisu problemów występujących po ciągu DXM. Nie znalazłem w necie nic podobnego więc postanowiłem to tu opisać. Ku przestrodze.

Z DXM mam do czynienia z małymi przerwami od końca grudnia 2015r czyli dość krótko (około 3 miesięcy). Początkowo wcinałem dawki w granicach 300 mg dziennie. Większe mi szkodziły - źle się po nich czułem.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Jak zwykle podniecenie i ciekawość przed zarzuceniem czegoś nowego, nastrój pozytywny. Miejsca: Dom koleżanki, początkowo ja + 3 kumpli i 2 koleżanki, potem kumple się zwinęli zostaliśmy we 3 (na dole brat koleżanki robił grubą imprezę). Ogólnie decyzja podjęta w 5 minut (niespodziewanie możliwość nie wrócenia do domu na noc) aczkolwiek do bezny przygotowywałem się już od jakiegoś czasu.

Ok. Godziny 21:00 rozpuściłem 2 saszetki w połowie kubka wody (jak się potem dowiedziałem troche za dużo tej wody dałem ale nieistotne) 
Dużo się nasłuchałem o paskudnym smaku benzy, jednak nie zrobił na mnie większego wrażenia – oczywiście paskudny ale nie taki zły jak sobie wyobrażałem. Miałem na zagryzanie zrobioną zupkę chińską – pomysł okazał się spalony do zupka była słona, a słone rzeczy to ostatnie na co miałem ochotę po wypiciu 1/3 szklanki. 

  • Gałka muszkatołowa
  • Kofeina
  • Przeżycie mistyczne

Późny piątkowy wieczór, domowe zacisze, niepewność co do oczekiwanych efektów

Na początek trochę o przygotowaniach: 36g mielonej gałki muszkatołowej wyekstrahowano w aparacie Soxhleta przez godzinę przy pomocy 150ml toluenu. Rozpuszczalnik odpędzono a pozostałą oleistą substancję zamrożono w foremce do lodu i spożyto w postaci wosku.

Godzina 17:30
T+0 Połamałem psychodeliczny wosk na kawałki, połknąłem bez gryzienia i popiłem wodą, uważam że jest to nieporównywalnie lepsza droga podania od jedzenia gałkowych trocin.

T+10m Pojawiły się mdłości ale równie szybko ustąpiły.

  • 2C-P
  • Marihuana
  • Tripraport

Impreza Psycho-Infinity z Aired, Greenboyem, Pokutnicą i kolegą, którego imienia nie znam. Byłem trochę zmęczony, ale o pozytywnym nastroju.

Trip raport z 2C-P.