REKLAMA
Policja rozbiła grupę rozprowadzającą narkotyki

Lubuscy policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami w regionie i sąsiednich województwach.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1584

Zatrzymano kilku mężczyzn. Czterech zostało aresztowanych. Podejrzanym grozi do 8 lat więzienia - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Agata Sałatka.

Bezpośrednio przed zatrzymaniem podejrzani prawdopodobnie przygotowywali narkotyki na ostatni weekend wakacji, licząc na duży zbyt w czasie ostatnich wakacyjnych dyskotek i sprzedaż w szkołach w związku z rozpoczynającym się jutro rokiem szkolnym - powiedziała Sałatka.

Grupa była rozpracowywana przez policjantów kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie od czterech miesięcy. W tym czasie zbierano dowody obciążające jej członków. Na decydujące uderzenie policja zdecydowała się w miniony weekend. Do zatrzymań doszło w kilku miejscach w regionie.

W Drezdenku (Lubuskie) policja zatrzymała kilku podejrzanych w momencie, kiedy narkotyki dostarczali dealerom. Transakcję przeprowadzano w samochodzie. Przy mężczyznach znaleziono ok. 300 tabletek ecstasy i – działek amfetaminy.

Kilku zatrzymanych było wcześniej notowanych za przestępstwa narkotykowe. Jeden był poszukiwany listem gończym za rozboje. Inny jest właścicielem solarium i baru w jednej z lubuskich miejscowości. Zdaniem policji, właśnie tam były rozprowadzane narkotyki.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Ciepły, sierpniowy dzień; wnętrze mieszkania w bloku, park, blokowisko. Mentalnie trochę ekscytacja, a trochę niepokój, jednak bez większego stresu.

Od kilku dni byłem niespokojny. Planowaliśmy to z F. od dłuższego czasu. Nie miałem sprecyzowanych oczekiwań, ale czułem, że następne kilka godzin zapamiętam na długo. Co się może najdziwniejszego zdarzyć? Te słynne przeżycia mistyczne? Co do tego byłem sceptyczny, bo postrzegam siebie raczej jako scjentystę ufającego tylko pomiarom i wierzącego w materię. Ale może efektem będzie po prostu zmiana. Coś w tych synapsach może się przestawi – na korzyść, bądź na szkodę. Jaki będzie kierunek tej zmiany, o tym dopiero miałem się przekonać.

  • Heroina
  • Tripraport

Pisze znajomy: załatw H. Nie załatwię, mówię, nie załatwiam tego nikomu. Weź grama, przyjadę, oddam kasę, ćwiara dla ciebie - odbija znajomy.

Siedzę w autobusie, tłok jak cholera, ludzie wracają z roboty. Telefon - 'będę czekał na przystanku, kasa w drzwiach, zostawię Ci tam gdzie zawsze'. Ok, więc nie dostanę sreberka do ręki, muszę liczyć, że faktycznie będzie leżało tam gdzie leżeć powinno. Na każdym przystanku wykręcam głowę próbując przeczytać jego nazwę. Jeszcze 3, może 4.

  • Inne

Co tu duzo mowic,rodzi sie takie pytanie - [kiedy ja tak zaczynam to bedzie

dlugie i dla niektorych

nudne,wiec mozecie juz wcisnac `del` ] - jaki jest w tym cel? Czy po prostu

istniec-kolekcjonowac

doswiadczenia,jak cholerne znaczki w klaserach? Czy nigdy sie to nie znudzi?

Czy moze to jest

odmiana od czegos co nam sie juz zrodzilo.Wiem,ze nie moge tego przelac w

slowa, braklo

by metafor,to tylko taki dopisek jak wiele innych ktore byly przedemna i

beda po mnie,bez znaczenia.

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Las na niewielkich wzgórzach, dom, ławka na ogrodzie. Nastawienie pozytywne.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

Chciałbym jednak głównie opisać swoją drugą próbę z 25c. Byłem wtedy u rodziny w małej wiosce położonej w dolinie, gdzie po 2 stronach na niewielkich wzgórzach jest las.