REKLAMA
Policja rozbiła grupę rozprowadzającą narkotyki

Lubuscy policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami w regionie i sąsiednich województwach.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1583

Zatrzymano kilku mężczyzn. Czterech zostało aresztowanych. Podejrzanym grozi do 8 lat więzienia - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Agata Sałatka.

Bezpośrednio przed zatrzymaniem podejrzani prawdopodobnie przygotowywali narkotyki na ostatni weekend wakacji, licząc na duży zbyt w czasie ostatnich wakacyjnych dyskotek i sprzedaż w szkołach w związku z rozpoczynającym się jutro rokiem szkolnym - powiedziała Sałatka.

Grupa była rozpracowywana przez policjantów kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie od czterech miesięcy. W tym czasie zbierano dowody obciążające jej członków. Na decydujące uderzenie policja zdecydowała się w miniony weekend. Do zatrzymań doszło w kilku miejscach w regionie.

W Drezdenku (Lubuskie) policja zatrzymała kilku podejrzanych w momencie, kiedy narkotyki dostarczali dealerom. Transakcję przeprowadzano w samochodzie. Przy mężczyznach znaleziono ok. 300 tabletek ecstasy i – działek amfetaminy.

Kilku zatrzymanych było wcześniej notowanych za przestępstwa narkotykowe. Jeden był poszukiwany listem gończym za rozboje. Inny jest właścicielem solarium i baru w jednej z lubuskich miejscowości. Zdaniem policji, właśnie tam były rozprowadzane narkotyki.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Miks
 • Pseudoefedryna
 • Tabaka
 • Tytoń

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż ten miks w ilościach podanych przeze mnie jest niebespieczny i raczej nie polecam go próbować osobom niedoświadczonym (Nawet jeśli to koniecznie z trzeźwym opiekunem)

T-10h (12.00

Kolega (k1) po mnie dzwoni, chciał koniecznie zobaczyć proces ekstrakcji kody z antka. No to pokazałem mu, wyciągnąwszy stuff (wtedy jeszcze 2 pudełka), zaczynam od kruszenia, przeprowadzam standardowe kroki nie spiesząc się, kiedy słyszę

K1:Ej, ile czasu to będzie trwało bo moja matka wraca za 30 min"

Ja: Teraz mi to kurwa mówisz?

 • Kannabinoidy
 • Przeżycie mistyczne

Dobre nastawieniem, chęć doświadczenia czegoś głębszego po raz drugi po mj. Sam w domu.

Wypiłem 4 yerby mate, przebigłem moją małą miejscowość na sprincie, po czym przy dalej wzmożonym oddechu przyjąłem w płucka pięknego spuszczaka. 

Na początku wiadomo nic sie nie dzieje, tak więc zabieram co moje z łazienki, i ruszam do zaciemnionego pokoju. Minęło juz pare mnut a mi dalej nic sie nie dzieje. Co bylo dosyć dziwne ponieważ zazwyczaj od razu mnie łapie. Tak więc zrezygnowany kładę sie na łózko, wkładam słuchawki i zapuszczam sobie piosenkę "rly real-blackbear" i zamykam oczy.

 • 2C-E
 • Mieszanki "ziołowe"

Kto: Osobnik męski gatunku homo-sapiens, 180cm w górę, 74kg wszerz, 20 na karku. Ładne parę lat ćpania za sobą i chęć spróbowania całej chemii i natury tegoż świata. ;)

Co: 30mg 2C-E + mix syntetyków w zielsku o smaku palonego kota zwany „Taifun”.

S&S: Spokojny dzień, dużo słońca i ciepło, topniejący wszędzie śnieg. Nastrój „nie mogę się doczekać aż to zjem! :D”. Lekka poranna zamułka po zbytnim upaleniu się ostatniej nocy.

 • Dekstrometorfan

Prolog

DXM zażywałem niejednokrotnie, przez pewien czas niemal codziennie. Oczywiście substancja ta, jeśli jest brana zbyt często, szybko traci swój urok- chciałem więc opisać dwa najciekawsze tripy w moim życiu. Najciekawsze? Nie, to nieodpowiednie słowo... Najbardziej odmienne, najmniej DXMowe? Miałem kilka bardziej przyjemnych, głębokich tripów, ale te dwa były po prostu inne- czułem się, jakbym wziął całkowicie inną substancję. Oczywiście, nie było to możliwe- chyba że aptekarz postanowił dać mi coś, co sam uwarzył w piwnicy zamiast Acodinu.