REKLAMA
Policja odznaczyła amerykańskiego agenta DEA

Oficer łącznikowy amerykańskiej Drug Enforcement Administration, a więc DEA w Polsce został odznaczony medalem „Za Zasługi dla Policji”.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

InfoSecurity24
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

127

Oficer łącznikowy amerykańskiej Drug Enforcement Administration, a więc DEA w Polsce został odznaczony medalem „Za Zasługi dla Policji”. Odznaczenie zostało przyznane za bardzo dobrą współpracę z polskimi stróżami prawa. Uroczystość odbyła się 14 sierpnia bieżącego roku w Sali Generalskiej Komendy Głównej Policji z udziałem nadinsp. Andrzeja Szymczyka, I Zastępcy Komendanta Głównego Policji, w asyście insp. Pawła Półtorzyckiego, Zastępcy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji. W spotkaniu uczestniczyli także inni przedstawiciele DEA oraz kadra kierownicza CBŚP.

Decyzję o nadaniu Brązowego Medalu „Za Zasługi dla Policji" dla agenta specjalnego Jeremego Gates’a podpisał z upoważnienia MSWiA Sekretarz Stanu Jarosław Zieliński, na wniosek Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji nadinsp. Kamila Brachy. Odznaczony medalem za kilkuletnią współpracę agent specjalny w Oddziale Drug Enforcement Administration (DEA) w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej w Warszawie wielokrotnie wspierał działania policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej.

Dzięki jego osobistemu i bezpośredniemu zaangażowaniu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji uzyskali możliwość nawiązania kontaktów ze swoimi odpowiednikami na całym świecie, co przełożyło się na realizację wspólnych działań pomiędzy służbami antynarkotykowymi z wielu państw. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie Jeremiego Gates’a przyczyniły się do zwiększenia skuteczności polskiej Policji i przełożyły się umacnianie jej pozycji na arenie międzynarodowej jako partnera do współpracy.

Podczas uroczystości Jeremego Gates’a odznaczył nadinsp. Andrzej Szymczyk, I Zastępca Komendanta Głównego Policji w asyście insp. Pawła Półtorzyckiego Zastępcy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji. I Zastępca Komendanta Głównego Policji gratulując odznaczonemu, jednocześnie podziękował za ogromne zaangażowanie i bardzo owocną współpracę z polską Policją. Podkreślił jednocześnie, że nie tylko praca układała się wzorowo, ale zostały także zawiązane więzi przyjacielskie z polskimi policjantami. Agent specjalny Jeremy Gates podziękował za wyróżnienie jakim jest medal „Za Zasługi dla Policji", a także za współpracę z policjantami.

Należy przypomnieć, że misją, utworzonej w 1973 r. w Stanach Zjednoczonych w okresie rządów prezydenta R. Nixona DEA, jest egzekwowanie przepisów dotyczących substancji podlegających kontroli oraz restrykcjom. Dotycz to przede wszystkim, współcześnie, wręcz już globalnej wojny z narkotykami. Tym samym, wskazana agencja federalna prowadzi dochodzenia i ściga najważniejsze osoby łamiące przepisy dotyczące szeregu substancji kontrolowanych. W tym również w skali międzynarodowej, co zostało podkreślone chociażby w przypadku współpracy z władzami Kolumbii oraz Meksyku w kontekście słynnych szefów tamtejszych karteli narkotykowych.

W Stanach Zjednoczonych DEA odpowiada za zarządzanie krajowym programem wywiadu w przestrzeni walki z przestępczością narkotykową. W tym, ale również w innych zadaniach działając we współpracy z amerykańskimi urzędnikami federalnymi, stanowymi, lokalnymi, a także zagranicznymi partnerami co pokazuje chociażby kooperacja z polskimi funkcjonariuszami.

Oceń treść:

Average: 1 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MIPT
  • Przeżycie mistyczne

Ciekawość dawki, pozytywne nastawienie, własny pokój.

Zacznijmy najpierw, od pewnego utworu: 

https://www.youtube.com/watch?v=VZXJLQntCP0

Dodam na samym początku, że ten tekst oddaje max. 30-40% tego, co aktualnie się działo. Niestety, mimo iż lubie mówic i pisać, słowami nie da się wszystkiego opowiedzieć (niektórych zdarzeń też do końca nie pamiętam).

  • Grzyby halucynogenne

To było drugie spożycie grzybów w moim życiu. Pierwszy raz to było

kilka sztuk, od których miałem niesamowita chichrę. Pokrótce może

napiszę o tej pierwszej fazie. We wrześniu 1998 r. po raz pierwszy z

Uadrolem wybraliśmy się na grzyby. Zebraliśmy kilkanaście sztuk na

próbę. Zapodałem je sobie i oczekiwaliśmy na efekty. Nie miałem

oczywiście żadnych halunów po tej niewielkiej ilości, ale tzw.

chichrę. I to dopadła mnie u Uadrola. Śmiałem się non-stop. Uadrol

  • Szałwia Wieszcza


Swoja przygodę z salvią rozpocząłem od małej ilości suszu, z tej rzadkiej meksykańskiej roślinki. Ogólnie wrażenia były dość słabe na pewno nie takie jakich się spodziewałem, (ale możliwe że było to spowodowane jeszcze nie wyrobieniem receptorów). Raczej stan przypominał lekkie upalenie mj. Tyle, że bardzo krótkie. Odczuwałem, że coś się dzieje i na pewno nie był to efekt placebo. Kiedy się położyłem czułem jakbym się bardzo zapadł w kanapę. Poza tym nic. Kilka razy jeszcze zapaliłem suszu, ale nic ponad opisane wrażenia.

  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11