Podzamcze: 43 osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

43 osoby zatrzymano pod zarzutem posiadania narkotyków podczas odbywającej się w pierwszy weekend wakacji plenerowej imprezy muzycznej w Podzamczu - poinformował Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1011
W imprezie z udziałem didżejów prezentujących muzykę techno uczestniczyło ponad 6 tys. osób. Zatrzymani - osoby w wieku od 18 do 33 lat - są mieszkańcami województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Wszyscy przyznali się do przedstawionych im zarzutów posiadania narkotyków i po złożeniu wyjaśnień dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz.

W ubiegłym roku podczas imprezy w Podzamczu pod zarzutem posiadania narkotyków zawierciańscy policjanci zatrzymali ponad 20 osób.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

tyr (niezweryfikowany)
&quot;What were dealing with here is a total lack of respect for the law <br>Im the law and you cant beat the law (Note) <br>Im the law and you cant beat the law <br>Im the law and you cant beat the law <br>Fuck em and their law &quot; <br>Prodigy <br> <br>
bendov (niezweryfikowany)
&quot;Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz &quot; <br>tablety policzyli, fetę też, a mary, lsd i hasz tylko wymienili, bo był po jednej sztuce;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Miks
  • N2O (gaz rozweselający)

Set: pozytywny, zasłużyłem na ten trip. Setting: nieduże dwupokojowe mieszkanie, większość tripa w łazience. Timing: połowa 2011.

Jest czwarta po południu. Na biurku w małym woreczku leży pół grama metoksetaminy z dobrego źródła,  czystości, jak twierdzą, 99.2%. O tym, że będzie okazja pierwszy raz popróbować tego specyfiku wiedziałem od dwóch miesięcy. Żona z małą przez tydzień u rodziny, rzadko zdarzająca się okazja na odrobinę psychonautycznej eksploracji. Wątki metoksetaminowe na HR, bluelight i drugs-forum rozczytane, dawki oszacowane, efekty w teorii poznane. Plan taki, żeby zacząć od 30-35mg, żeby upewnić się, że ogarniam efekty. Mając sporo doświadczenia z DXM, zakładam że to będzie lajcik.

  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Długo przygotowywałem się na nowe doświadczenie z jakimś środkiem. Często popijam alkohol, czy odpalam ziółko ale świat narkotyków nigdy mnie jakos nie fascynował. Przy pierwszym paleniu niezbyty podobał mi się ten stan, bałem się bardzo kwasu. Bałem się, że to doświadczenie mnie przerośnie. Mimo wszystko po 3 tygodniach przekładania tego nie było już odwrotu. Umówiłem się ze znajomymi... Było nas 5(dwie koleżanki, dwóch kolegów oraz ja).

Był piękny dzien, było strasznie ciepło(około 27 stopni). Obudziłem się dość wcześnie, żeby się umyć, ubrać, zjeść. Już godzinę przed budzikiem nie mogłem wstać, doszło do mnie wtedy najmocniej, że to może się źle skończyć. Mimo wszystko wiedziałem, że już nie zostawię znajomych. Niepewnie wstałem i zacząłem się ogarniać. Wziąłem głośnik, bluzę, w razie czego soczewki jak bym jakąś zgubił, i power banka w razie czego. Spotkaliśmy się wszyscy i poszliśmy jeszcze do sklepu.

  • Alprazolam

Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA


Xanax. Substancja aktywna Alprazolam. Spotykane najczesciej w postaci

drazetek 0,5mg (rozowe) i 1mg (fioletowe). Biale pudeleczko zawiera

3 listki x 10 pigul kazdy. Nalezy do grupy benzodiazepin, czyli tych co

np. popularne Relanium (Diazepam), jednak koszt Xanaxowej imprezy

jest stosunkowo wysoki, bo pudelko 30x1mg kosztuje grubo ponad 70PLN.

O bialym swistku, ktory zabiera baba zza okienka w aptece chyba nie musze

  • Dimenhydrynat

Moje przeżycia są nieco trudne do opisania, bo była to moja pierwsza jazda w

życiu i nie mam do czego jej przyrównać.Mam 21 lat i jeszcze nigdy przedtem niczym się nie odurzyłem. (zero alkoholu,

trawy, nawet papierosów itp.) Była to moja wielka życiowa idea i żadne namowy

ze strony kolegów nigdy mnie nie przekonały. Coś widocznie we mnie pękło, bo po

opisie aviomarinowych halucynacji jednego z moich przyjaciół postanowiłem

"sprawdzić jak to jest".


randomness