Podzamcze: 43 osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

43 osoby zatrzymano pod zarzutem posiadania narkotyków podczas odbywającej się w pierwszy weekend wakacji plenerowej imprezy muzycznej w Podzamczu - poinformował Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1011
W imprezie z udziałem didżejów prezentujących muzykę techno uczestniczyło ponad 6 tys. osób. Zatrzymani - osoby w wieku od 18 do 33 lat - są mieszkańcami województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Wszyscy przyznali się do przedstawionych im zarzutów posiadania narkotyków i po złożeniu wyjaśnień dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz.

W ubiegłym roku podczas imprezy w Podzamczu pod zarzutem posiadania narkotyków zawierciańscy policjanci zatrzymali ponad 20 osób.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

tyr (niezweryfikowany)
&quot;What were dealing with here is a total lack of respect for the law <br>Im the law and you cant beat the law (Note) <br>Im the law and you cant beat the law <br>Im the law and you cant beat the law <br>Fuck em and their law &quot; <br>Prodigy <br> <br>
bendov (niezweryfikowany)
&quot;Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz &quot; <br>tablety policzyli, fetę też, a mary, lsd i hasz tylko wymienili, bo był po jednej sztuce;)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Chciałem aby ecstasy było czymś, co otworzy mnie na ludzi. Chęć otwarcia.

 

Będzie to dość osobiste, jeśli ktoś nie lubi lekko smętnego, za przeproszeniem, pierdolenia, niech sobie odpuści.

(Po 21 piszę czas "na oko", miejsca i osoby pamiętam, gorzej z chronologią i umiejscowieniem w czasie)

  • Inne

Jakiś czas temu wpadło mi ręce 1g MXE. Czekałem dosyć długo, a w necie nie ma zbyt obszernych infaormacji na ten temat. Akcja ma się na domówce u znajomych w częściowej konspiracji, bo nie wszyscy muszą wiedzieć, leją się dobre trunki, gra muzyka jest luźno i przyjemnie. Dawek było kilka, po 30-100mg co na dodatek w połączeniu z alko było ewidentnym przedawkowaniem. Po ok 4 godzinach wyladowaliśmy z kumpelą na ulicy, dobijając się do wszystkich drzwi w zasięgu (była 2 w nocy!), potrafiąc wydobyć z siebie jedynie miarowe buczenie:D.

  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Po bardzo pozytywnych efektach pierwszego grzybienia, które miało miejsce 8 dni wcześniej (!), pragnienie poznania się jeszcze bliżej z działaniem grzybów wzięło górę nad rozsądkiem, który nakazywał siedzieć spokojnie na dupie. Podróż odbywała się jak zwykle w zaciszu własnego, zamkniętego na klucz pokoju, samotnie. Przesłanki o możliwych niedogodnościach (hałasy z zewnątrz, jak również brzydka pogoda, która zawsze źle na mnie wpływa) zostały całkowicie zignorowane. Miejscówka ogarnięta, porządeczek, herbatka pod ręką i muzyczka na każdą okazję gotowa na kompie. Wolny dzień, brak zobowiązań względem pracy itp.

Jak wspomniałam wyżej, moje pierwsze grzybienie miało miejsce 8 dni wcześniej i to nie jego ma dotyczyć ten raport jednak dla całościowego spojrzenia na sprawę, czuję się w obowiązku przytoczyć w skrócie pewne kwestie. Jednak, żeby wszystko trzymało się kupy, muszę cofnąć się jeszcze bardziej.

  • Anadenathera peregrina


Nazwa substancji: Yopo

Poziom doświadczenia: poza levelami a kontakt z substancjami różnymi: bieluń, muchomór, hasz, ganja, łysiczki, XTC, DXM, LSD, kodeina, tussipect i zapewne jeszcze coś by się znalazło ale nie pamiętam bo pamięci już nie mam :>

Dawka: 4 pokruszone nasiona + soda oczyszczona

S&S: spokojnie w domowym zaciszu