Podzamcze: 43 osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

43 osoby zatrzymano pod zarzutem posiadania narkotyków podczas odbywającej się w pierwszy weekend wakacji plenerowej imprezy muzycznej w Podzamczu - poinformował Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1009
W imprezie z udziałem didżejów prezentujących muzykę techno uczestniczyło ponad 6 tys. osób. Zatrzymani - osoby w wieku od 18 do 33 lat - są mieszkańcami województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Wszyscy przyznali się do przedstawionych im zarzutów posiadania narkotyków i po złożeniu wyjaśnień dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz.

W ubiegłym roku podczas imprezy w Podzamczu pod zarzutem posiadania narkotyków zawierciańscy policjanci zatrzymali ponad 20 osób.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

tyr (niezweryfikowany)
&quot;What were dealing with here is a total lack of respect for the law <br>Im the law and you cant beat the law (Note) <br>Im the law and you cant beat the law <br>Im the law and you cant beat the law <br>Fuck em and their law &quot; <br>Prodigy <br> <br>
bendov (niezweryfikowany)
&quot;Policjanci znaleźli przy nich w sumie 126 tabletek ekstazy, 330 działek dealerskich amfetaminy oraz marihuanę, LSD i haszysz &quot; <br>tablety policzyli, fetę też, a mary, lsd i hasz tylko wymienili, bo był po jednej sztuce;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Adrenalina

void

void

A o to mój ulubiony TR dotyczący Lejdi S:

Autor: Dr.Benway, 09.10.2007

Nie wierzyłem, że coś, co wygląda jak pomielone i zeschnięte wielbłądzie gówno jest w stanie w jakimś większym stopniu zaburzyć świadomość. Szawia jednak wyrwała mnie z butów i przez własną ignorancję zafundowałem sobie jednego z najintensywniejszych badtripów w życiu.

Doświadczenie: marihuana / hasz (8 lat intensywnej praktyki), alkohol, amfetamina (incydentalnie), eter, podtlenek azotu, grzyby (łysiczki), miksy powyższych

  • DOC
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • MDMA

Domówka, kilkanascie osób każdy naćpany, głośna muzyka techno / electro

Po tym tripie ledwo uszliśmy z życiem, całość trwała od soboty do około wtorku. Całość postaram się opisać w wielkim skrócie. Był to Mój największy i najbardziej niebezpieczny trip w życiu.

Sobota 17:00, T:00

Zarzucam z Damianem 4mg doca, i udajemy się do reszty ekipy która czeka na pixy. Później idziemy na impreze do jednego z nas.

Sobota 21:30 - 23:00, T:3:30 / 5:00

  • Inhalanty

Substancja: Gaz Ronson (Propan Butan)


Doswiadczenie: Marihuana, Hasz, Klej, Benzdydamina, DXM, Ronson.


Dawka: 300ml (+free)


"set and setting": Park, polana


Stan umyslu: Niepokój


Efekty: Halucynacje, zamotanie.