Podczas strzelaniny w Ostródzie zatrzymano narkotykowych dilerów

Podczas strzelaniny na stacji benzynowej w Ostródzie, o której Radio Olsztyn informowało jako pierwsze, brygada antyterrorystyczna z Podlasia przejęła transport prawie 3 kilogramów marihuany o wartości około 80 tysięcy złotych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Olsztyn

Grafika

Odsłony

469

Podczas strzelaniny na stacji benzynowej w Ostródzie, o której Radio Olsztyn informowało jako pierwsze, brygada antyterrorystyczna z Podlasia przejęła transport prawie 3 kilogramów marihuany o wartości około 80 tysięcy złotych.

Cztery osoby, zatrzymane w trakcie policyjnych działań, usłyszały zarzuty handlu narkotykami, a dwie z nich zostały już tymczasowo aresztowane – informuje Komenda Wojewódzka Polski w Białymstoku.

W miniony piątek wczesnym popołudniem w pobliżu jednej ze stacji paliw w Ostródzie, białostoccy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z kryminalnymi z Kolna i przy wsparciu antyterrorystów z województwa warmińsko – mazurskiego zatrzymali w dwóch samochodach 3 mężczyzn w wieku 19, 33 i 34 lat oraz ich 24-letnią towarzyszkę.

Mundurowi zaskoczyli zatrzymanych na „gorącym uczynku” podczas przekazania narkotyków. W białym BMW znaleziono 2,8 kilograma marihuany, z której można było uzyskać przeszło 5,5 tysiąca działek dealerskich. Akcja była efektem żmudnej pracy funkcjonariuszy z Białegostoku, którzy od kilku miesięcy zajmowali się grupą przestępczą, która rozprowadzała narkotyki na terenie województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. Przy zatrzymanych mundurowi znaleźli 65 tysięcy złotych w gotówce. Zabezpieczono też obydwa auta.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zlikwidowali plantację marihuany, którą zatrzymany 33-latek miał w swoim mieszkaniu w Piszu.

W miniona sobotę cała czwórka została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Łomży, gdzie wszyscy usłyszeli zarzuty nabywania i dystrybucji znacznych ilości substancji odurzających oraz uczynienia sobie z tego procederu stałego źródła dochodu. Dodatkowo 33-latek z Pisza, usłyszał też zarzut uprawy konopi. Za takie przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Wobec najmłodszego z mężczyzn oraz 24-letniej kobiety zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Natomiast dwaj starsi mężczyźni decyzją Sądu Rejonowego w Łomży zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Oceń treść:

Average: 8.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Sam w domu zlokalizowanym pół godziny od Toronto, reszta okupuje szkoły i placówki w których są zatrudnieni. Towarzystwa dotrzymuje mi stworzenie czworonożne o imieniu Abby. Toczę ożywioną merytoryczną konwersację jakby spożyć te 70 ampułek zawierających bromowodorek dekstrometorfanu. Każda z nich ma 15 mg.

06.05.2008

Zaczynamy. Znajomy polecił bym wziął to w mniejszych dawkach na przeciągu dnia, gdyż 1050 może być zbyt wszechogarniające. Kłócę się z nim, że jak będe tak dorzucał, to faza się uszkodzi i będą wypełniać mnie negatywnie nasączone wibracje. Ponoć mam mu zaufać. Ufam.

Postanawiam spożyć pierwsze 360 mg o godzinie 8 rano.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Różnie, z reguły dobry nastrój, w sam raz na fazę.

To nie jest Trip Raport a podsumowanie konsumpcji różnych środków odurzających w ciągu 2 lat. Dlaczego postanowiłem to napisać? Aby pokazać, że takie substancje mają na nas ogromny wpływ, zmieniają psychikę i prawdopodobnie powodują duże zmiany w mózgu. U mnie zadziałało to pozytywnie ale może to tylko przypadek. Piszę ten teks aby uzmysłowić Wam, jak silne działanie mają środki dostępne w aptece bez recepty, w sklepie i u dilera. Niniejszy tekst należy potraktować jako analizę jednego przypadku a nie regułę.

  • Kannabinoidy
  • Przeżycie mistyczne

Dobre nastawieniem, chęć doświadczenia czegoś głębszego po raz drugi po mj. Sam w domu.

Wypiłem 4 yerby mate, przebigłem moją małą miejscowość na sprincie, po czym przy dalej wzmożonym oddechu przyjąłem w płucka pięknego spuszczaka. 

Na początku wiadomo nic sie nie dzieje, tak więc zabieram co moje z łazienki, i ruszam do zaciemnionego pokoju. Minęło juz pare mnut a mi dalej nic sie nie dzieje. Co bylo dosyć dziwne ponieważ zazwyczaj od razu mnie łapie. Tak więc zrezygnowany kładę sie na łózko, wkładam słuchawki i zapuszczam sobie piosenkę "rly real-blackbear" i zamykam oczy.

  • Inne

------------------Nicotine Bomb- Fast-Trip------------------
Moje przeżycia z tzw. "Bombą nikotynową".randomness