Pies gangu narkotykowego bohaterem sieci. Co zrobiła psina na widok policjantów?

Brazylijscy stróże prawa wkroczyli w ostatnich dniach na teren posesji zamieszkiwanej przez przestępców z gangu narkotykowego. Podczas akcji mundurowi natrafili na potężnego rottweilera. Zwierzę, jak donoszą brazylijskie media, zostało zakupione przez kartel do ochrony posiadłości. Co zrobił pies na widok policjantów i swoich panów leżących na ziemi?

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

82

Brazylijscy stróże prawa wkroczyli w ostatnich dniach na teren posesji zamieszkiwanej przez przestępców z gangu narkotykowego. Podczas akcji mundurowi natrafili na potężnego rottweilera. Zwierzę, jak donoszą brazylijskie media, zostało zakupione przez kartel do ochrony posiadłości. Co zrobił pies na widok policjantów i swoich panów leżących na ziemi?

Do akcji brazylijskich służb wymierzonej w handlarzy narkotyków doszło 28 lipca w brazylijskim mieście Hortolandia. Obserwowana od dłuższego czasu rezydencja została otoczona przez funkcjonariuszy z wydziału zajmującego się zwalczaniem narkobiznesów.

Z całą pewnością nie takiej reakcji psa spodziewali się jego właściciele, gdy na terenie posiadłości znalazły się brazylijskie służby.

Mundurowi po dynamicznej akcji obezwładnili trzech mężczyzn – zostali oni skuci kajdankami i obaleni na ziemię. Pies w tym czasie – ku zaskoczeniu samych policjantów – nie podjął walki w obronie swoich panów i przyjął dokładnie taką samą pozycję, w jakiej oni się znaleźli.

Nagranie z akcji brazylijskich służb trafiło do mediów społecznościowych.

Po przeprowadzeniu nalotu na rezydencję brazylijscy stróże prawa poinformowali, że na jej terenie znaleziono 1176 pakunków z narkotykami. Zarekwirowana marihuana ważyła... 1,1 tony! Według śledczych zakazany towar trafił do kryjówki mafii z miejscowości Campo Grande. Wkrótce miał on się znaleźć na rynku w mieście Campinas w rejonie Sao Paulo.

Przestępcy zostali aresztowani i trafili do celi w leżącej nieopodal Americanie.

Psem handlarzy zaopiekowała się natomiast kobieta będąca sąsiadką przestępców. Policja podkreśliła w swoim komunikacie, że kobieta w żaden sposób nie jest związana ze światem przestępczym.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.

 • Diazepam
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Ogólnie to że paliłem MJ z 3 kumplami było przypadkowe a z diazepamem była mała szansa lecz wszystko odbyło się bardzo pozytywnie:)

Zbierzność godzin jest przypadkowa(tzw.na oko) ale odstępy czasowe opierają się na faktach;)

Czas:16:00 jade odwieść rower(składaka;d) do wuja ok.3km drogi, trzeba było jechać przez osiedle gdzie dużo osub mnie zna a ten składak ma 40lat i chciałem przejechać szybko a tu nagle patrze kumpel N z kumplem B idą zjarani i mówią: ,,idziesz z nami na wąsa,dalej'' cuż miałem zrobić:D

 • DOC
 • DOI
 • Miks

Woodstock

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

 

 • Mefedron

Set & setting: przy mefie chyba nieistotne. Ale było to w moim mieszkaniu, z przyjaciółką (A). Nastrój dobry. Oczekiwaliśmy z niecierpliwością na pierwsze spotkanie z tą popularną ostatnio używką.

Substancja: mefedron w formie krystalicznej

Doświadczenie: z grupy stymulantów tylko efedryna, pseudoefedryna i kofeina. Bez większych efektów

Ważę niewiele ponad 50kg.