Pierwsza "amfefabryka" w tym roku

Pierwsze w tym roku zamknięcie fabryki przez policję.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP/RadioZet

Odsłony

1843
Pierwszą w tym roku wytwórnię amfetaminy zlikwidowała policja. Dwie linie produkcyjne przestępcy ukryli w budynku hurtowni w podwarszawskiej Lesznowoli.

Zatrzymano dwie osoby - Polaka i obywatela Ukrainy. Zatrzymano także kierowcę, który kilka minut przed wkroczeniem policji przywiózł do wytwórni półprodukty, z których miała powstać amfetamina.

Na miejscu policjanci znaleźli 3,5 kg amfetaminy oraz półprodukty, z których można było wyprodukować kolejne 30 kg narkotyku.

W 2002 r. policja zlikwidowała 15 wytwórni amfetaminy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

shahid (niezweryfikowany)
i tak dzięki polskiej policji <br>bezrobocie w kraju wzrasta <br>jak tu fabryki zamykają;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

W rolach głównych:

Kuba, Piotr, Ja (imiona zmienione). Wszyscy trzej mieliśmy doświadczenia z grzybami (Kuba maks. 40, Piotr maks. 50, Ja maks. 80), a Ja dodatkowo z kwasem (maks. ok 300 mikrogramów).

Ayahuasca (proporcje na 3 osoby):

  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Set: Podniecenie z powodu nadchodzącego nowego roku, pierwszy psychodeliczny sylwester w moim życiu. Dom i grupka znajomych. Setting: Pomimo kilku wpadek owego dnia pozytywnie. Oczekiwałem mocnego rżnięcia umysłu.

Witam w moim drugim raporcie, noworocznym!

Trzech nas było, na kwasie: (J)a, (M)ors i (R)ak.

Dwoje ich było, na winie: (S)okół i (P)apuga

I on jeden, na dropsie: (A)mbroży

 

Słowem wstępu:

R miało dzisiaj z nami nie być, ale kosmicznym zbiegiem okoliczności nie wrócił do siebie. Mieliśmy propozycję prywatnej imprezy psytrance, ale ja i M nie chcieliśmy nigdzie jechać, padło więc na dom, ewentualne wyjście na fajerwerki o 12. Jeśli ktoś nie ma ochoty czytać prologu - trip właściwy zaczyna się od 23:40.

 

Ahoj!

 

  • Pierwszy raz

Późny marcowy wieczór, mieszkanie, towarzystwo dwóch zaufanych ludzi. Ciekawość, chęć wyrwania się poza codzienność.

Prolog

Opisywane dalej doświadczenie miało miejsce w 2009 roku kiedy roślina ta była legalna. Ja rocznikowo miałem 24 lata i był to czas kiedy reprezentowałem stricte konsumpcyjne podejście do używek, ot, mam dostęp do czegoś nowego to przyjmę (podkreślam: konsumpcyjne, nie lekkomyślne). Do dziś wiele się zmieniło, bogatsze doświadczenie i podejście przede wszystkim, wspominam o tym i jako pierwszą raportuję tutaj szałwię bo chyba od tej rośliny, od tego właśnie doświadczenia zacząłem inaczej myśleć o substancjach.

Set&Setting:

  • Dekstrometorfan