REKLAMA
Piersi pełne kokainy. Spektakularne zatrzymanie na lotnisku we Frankurcie

Na lotnisku we Frankfurcie nad Menem zatrzymano kobietę, która przemycała kokainę w implantach biustu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Deutsche Welle
ryc/dpa

Odsłony

984

Wyobraźnia przemytników narkotyków nie zna granic: na lotnisku we Frankfurcie nad Menem zatrzymano kobietę, która przemycała kokainę w implantach biustu.

Kobieta podróżowała z Bogoty do Frankfurtu, a przesyłka przeznaczona była prawdopodobnie na rynek hiszpański. Łączna waga narkotyków sprytnie przemycanych w implantach piersi wynosiła kilogram. Implanty wyjęto kobiecie w trakcie operacji, która trwała kilka godzin.

To już kolejny przypadek tego typu przemytu. Podobne zdarzenie miało miejsce w czerwcu ub. roku, gdy na lotnisku El Dorado w Bogocie zatrzymano 22-letnią obywatelkę Hondurasu, udającą się również do Hiszpanii. Kobieta przemycała w piersiach półtora kilograma płynnej kokainy. Usuwanie "narkotycznych" implantów to skomplikowana operacja.

Oceń treść:

Average: 6.7 (3 votes)

Komentarze

Lukasz (niezweryfikowany)
Jak poznali ze w piersiach ma kokaine ??
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo dobry nastrój, pozytywne nastawienie do życia. Puste mieszkanie przyjaciółki, brak ryzyka "przypału"

Witajcie!

Postanowiłam opisać jeden ze swoich najlepszych tripów pod wpływem LSD. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Całe zdarzenie miało miejsce około 3 lat temu. Byłam jeszcze początkująca, jeśli chodzi o "te tematy" ;) Wraz z koleżanką, którą będę w tym raporcie nazywać Lilia, nie mogłyśmy się doczekać, aż nadarzy się okazja do ponownego spróbowania kartoników, które leżały grzecznie w mojej szufladce, schowane w stary portfel. W końcu- stało się! Jej ojciec wyjechał na kilka dni, więc miała mieszkanie tylko dla siebie. I dla mnie, rzecz jasna ;) A więc zaczynamy!

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywne nastawienie, własny pokój

Jako że to jest mój pierwszy trip raport proszę o wyrozumiałość :)

T -1

Ciekawość zwyciężyła :).Jako że pogoda nie dopisywała a akurat miałem wolna chatę, postanowiłem zakosztować tych jakże magicznych grzybów.Ostatnie przygotowania ustawienie playlisty w winampie,
ewentualnie jakiś film, ogólnie nie wiedziałem czego mam się spodziewać.

T 0

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Duża ilość alkoholu, domek na wsi w ciepły czerwcowy wieczór.

Czerwiec 2016 rok:
Impreza planowana od tygodnia doszła do skutku. Było na niej łącznie 5 osób. Ja ze swoimi trzema dobrymi ziomkami których będę oznaczał C, K i M a do tego dziewczyna kumpla (E) która nie była zbyt mile widziana.