Pięć Holenderek aresztowanych w Turcji za narkotyki

Przy aresztowanych kobietach policja znalazła łącznie 24 kilogramy heroiny

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 2003-06-12

Odsłony

2891
Pięć młodych Holenderek aresztowano we wtorek w Turcji pod zarzutem próby przemytu narkotyków do Europy Zachodniej.

W bagażu i w ubraniach aresztowanych policja znalazła łącznie 24 kilogramy heroiny. Zatrzymanie nastąpiło w hotelu w Antalii; Holenderki wyruszały właśnie na lotnisko z zamiarem opuszczenia Turcji.

Policja jest przekonana, że zatrzymane wywoziły już w przeszłości narkotyki z Turcji. W oświadczeniu wydanym po aresztowaniu podkreślono, że Holenderki "ukrywały paczuszki z narkotykami wśród rzeczy osobistych i, wykorzystując swój atrakcyjny wygląd, odwracały uwagę funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa na lotnisku".

Poinformowano też, że oprócz Holenderek zatrzymano we wtorek sześciu ob6ywateli tureckich i że cała ta szajka była inwigilowana od trzech miesięcy.Podesłał: rhoxi

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

wza (niezweryfikowany)
no to teraz maja przejebane w tureckim wiezieniu....
111111111000000... (niezweryfikowany)
no to teraz maja przejebane w tureckim wiezieniu....
Anonim (niezweryfikowany)
<p>http://www.youtube.com/watch?v=_JTRs8e-FRk&amp;feature=related</p><p>Polecam obejrzeć ten filmik (a konkretnie to jego druga część). Więzienia w Turcji są normalne, nawet mniej restrykcyjne niż np. w USA. Kiedyś było inaczej, ale nasza wiedza zatrzymała się na latach 60-70'.</p><p>&nbsp;</p>
LaSziDo (niezweryfikowany)
heheheehheheeh... nie ma to jak w Tureckim wiezieniu!! <br> <br> &quot;Heroinki, heroinki dla chlopczyka i dziewczynki - wsszycy beda mieli zgiete minki, Bo nie bedzie HeRoInKi &quot; :)
Anonim (niezweryfikowany)
panie naprawde mialy pecha swoja droga przebitka napewno musiala byc sowita-ale24kg-mysle ze 5laseczek samych tego nie robilo:)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set&Setting - Set - Nastrój psychiczny - podekscytowanie i chęć doświadczenia niezwykłej podróży, Setting - sklep, plac zabaw, mieszkanie

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy trip-raport więc proszę o wyrozumiałość, proszę też w miarę możliwości o zaakceptowanie go, bo szczegółowych trip-raportów o 4 plateau jest bardzo mało i ja chciałbym go opisać i ostrzec ludzi przed próbowaniem tak dużych dawek.

To był marzec 2020 roku. Wybrałem się po zakupy do innego miasta, a że chciałem tego dnia doświadczyć 4 plateau skusiłem się na kupno pięciu paczek Acodinu. Całe doświadczenie zaczęło się około godziny 16 a skończyło o 2 w nocy następnego dnia. Moja waga to 70kg.

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Tripraport
  • Yerba mate

euforia, strach, przerażenie, paranoja, ciepło, miłość

Prolog

  • LSD-25

no ja mialem okazje to moze troche napisze.


akcja miala miejsce pare lat temu, miejsce miedzyzdroje, czas wakacje,

osoby dramatu: bakacz i jego nowa dziewczyna (pani x).  • Inne
  • Pierwszy raz

Lekkie podekscytowanie towarzyszące chęcią spróbowania nowej używki, początkowo na zewnątrz, chłodny dzień

Ten wpis jest ostrzeżeniem dla wszytskich i jednocześnie liczę na Twoją wyrozumiałość. Zwróć uwagę na pochylone teksty, może dadzą do myślenia. Chcę, abyś przeżył to razem ze mną.

randomness