REKLAMA
Papierosy, tytoń i alkohol bez akcyzy w kiosku z firankami

Coś jakby a propos poprzedniego wpisu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sosnowiecki.pl

Odsłony

179

Sosnowieccy policjanci w Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą w jednym z kiosków na terenie miejskiego targowiska ujawnili papierosy, tytoń i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Sprzedawczyni punktu oficjalnie oferowała do sprzedaży...firanki.

To już kolejne miejsce nielegalnej dystrybucji wyrobów akcyzowych, zlikwidowane przez policjantów zajmujących się w sosnowieckiej Komendzie przestępczością gospodarczą . Wspólnie z celnikami weszli do jednego z punktów handlowych na terenie targowiska miejskiego w centrum Sosnowca. W kiosku, prowadzonym przez 55-letnią mieszkankę Sosnowca, oficjalnie oferowano do sprzedaży wyłącznie firanki i wyroby tekstylne. Podczas jego przeszukania funkcjonariusze odkryli jednak łącznie ponad 10 000 szt papierosów, 3 kg krajanki tytoniowej oraz blisko 4 litry spirytusu. Żaden z tych towarów nie posiadał wymaganych prawem polskich znaków akcyzy. Straty skarbu państwa powstałe w wyniku tego procederu oszacowano wstępnie na kwotę blisko 11 000 złotych. Za popełnione przestępstwo skarbowe kobiecie może grozić teraz do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Oceń treść:

Average: 1.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Klomipramina

Jazda polegala na tym:

Zjedzono 3 tabletki Hydiphenu 25 (Clomipraminum hydrochloricum) czyli wladowano 75 mg klomipraminy.


Chlorowodorek klomipraminy jest główną substancją czynną, jedna drażetka zawiera 25 mg tego specyfiku.

[Info]

  • Allobarbital

  • 2C-E
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Sam w domu. Nastawienie na silne doświadczenie psychodeliczne.

 

Około 3 w nocy spożyłem 450mg DXM. Pół godziny wcześniej zjadłem także 3 ząbki czosnku i 7,2 gram lecytyny. Faza była lekka, brak OEV i lekkie CEVy. Prawdziwa faza zaczęła się dopiero później.

O 7 rano tego samego dnia wziąłem kolejne 300mg DXM, poprzedziłem to zjedzeniem 3 ząbków czosnku i 3,6 gram lecytyny. Odczekałem dwie godziny i spożyłem 40mg 2C-E. Była godzina 9 rano i to uznaje za początek tripa.

  • Ayahuasca

Tekst zamieszczony niżej jest fragmentem

obszerniejszej publikacji i pochodzi z "Biblii Szamanów"

autorstwa Wojciecha Józwiaka(c);

zamieszczono go tu za zgodą autora. Tę i inne książki można

pobrać do lektury offline spod adresu
href="http://www.most.org.pl/taraka/">http://www.most.org.pl/taraka/.