PAP: Nauczycielka popalała trawkę

Kilka porcji amfetaminy i tzw. lufkę ze śladami marihuany znaleźli policjanci przy początkującej nauczycielce wychowania fizycznego w jednej ze szkół podstawowych z Jaworzna (Śląskie)

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1889
W nocy z wtorku na środę policjanci zauważyli grupę osób, które w piaskownicy na placu zabaw osiedla Gigant piły piwo. Podczas legitymowania dwóch mężczyzn w wieku 22 i 25 lat i 22-letniej kobiety funkcjonariusze zauważyli leżącą obok nich na ziemi tzw. lufkę ze śladową ilością marihuany - powiedział komisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji. .

Kobieta przyznała się, że przedmiot ten należy do niej. Podczas kontroli osobistej w komendzie przy zatrzymanej znalezionoáteż amfetaminę, wystarczającą do przygotowania siedmiu "działek".

Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej dodatkowo 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że zatrzymana kobieta jest nauczycielką wychowania fizycznego w miejscowej szkole podstawowej, w której rozpoczęła pracę zaledwie kilka dni wcześniej - dodał Bieniak.

Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Dopiero wtedy, kiedy będzie trzeźwa, zostanie przesłuchana przez prokuratora. Na pewno odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci sprawdzą też skąd miała środki odurzające.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

buszmen (niezweryfikowany)
wiecej takich nauczycieli!:D <br>ale debil jednak, bo sie przyznala ze to jej:P <br>pały to spostrzegawcze istoty;)
ksaiter (niezweryfikowany)
Wiecej takich nauczycieli !!!
Anonimowy Fukacz (niezweryfikowany)
Spoko, znalezli gieta scierwa ale to przeciez 7 dzialek. O kurwa :/
das (niezweryfikowany)
A czemu moj nauczyciel wf-u to taki &quot;stary kutas &quot;?
AnFu (niezweryfikowany)
A czemu moj nauczyciel wf-u to taki &quot;stary kutas &quot;?
hehe (niezweryfikowany)
A czemu moj nauczyciel wf-u to taki &quot;stary kutas &quot;?
Pan Prezes (niezweryfikowany)
A może taki jest bo ćiągle na amfie i zielsku jedzie:D
lol (niezweryfikowany)
buehehehe
milicjaobywatelska (niezweryfikowany)
zajebiscie, ciekawe co z jej dopiero co nabyta w ciezkim trudzie i znoju praca WF!! Ladnie, paly koncze kariere nastepnej dziewczyny (22 to siksa) ktora po prostu chciala sie zabawic.
samszatan (niezweryfikowany)
a wuefmen z mojej budy przychodzil na lekcje z kilkoma wielkimi bulkami i dziwnym usmiechem na buzce. a jaka mial radoche kiedy mogl gwizdka uzyc hehehe
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
Mimo wszystko osobiście uważam, że akurat wuefiści powinni promować zdrowy i sportowy tryb życia... Jestem zaangażowana w sport i poważnie uważam, że to jeden z powodów, dla których nie powinnam niczego próbować. Ale poza tym mam radykalne poglądy, więc Hypcio ;) ma moje wsparcie. :) Zaraz będę dlań pisać materiał.
Armageddon (niezweryfikowany)
Może prowadziła sekcje fifkową?
Porucznik (niezweryfikowany)
Może prowadziła sekcje fifkową?
Prosektor (niezweryfikowany)
Może prowadziła sekcje fifkową?
ozyrys (niezweryfikowany)
Eeee tam. Znam babkę, która pracuje w szkole integracyjnej na podlasiu jako pedagog specjalny, która kilka razy w tygodniu przypala od dobrych 15 lat.. I nie jakaś tam gówniara tylko trzydziestolatka. Nikt jej nawet o to nie podejrzewa bo wygląda jakby z nowicjatu wyszła. Nie chciałbym, żeby taki nauczyciel miał moje dzieci pod opieką.
Niczka (niezweryfikowany)
<p>Szkoda dziewczyny :( Młoda, sama mam 24 lata i tez lubię się zabawić</p>
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • Grzyby halucynogenne
 • Marihuana
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Zarzuciłem nieplanowo, ciekawość i miłość do sajko niestety zwyciężyła z rozsądkiem. Nastawienie bardzo pozytywne, pełne nadziei na przyjemny lot. Tripa spędziłem w pokoju z moją dziewczyną; Oglądałem jakiś film, trochę muzyki posłuchałem - niezwykle normalny, wręcz prozaiczny wieczór. Wybranka (nie)stety nie jest najlepszym tripsitterem, co wynika z braku doświadczenia z narkotykami (kocham za to) a nie złośliwości.

DMT, LSD, 1p-lsd, ald-52, cubensis pesa (co 3-4 tyg); amfetamina, hexen, nep, alfa pihp (bardzo sporadycznie na ten moment, nie przepadam i objadłem się nimi w przeszłości); alprazolam, klonazepam, diazepam, zolpidem, etizolam, pramolan, hydroksyzyna, lewomepromazyna (80% przypadków na zwałę/sen, rekreacyjnie rzadziej niż stymulanty nawet); kodeina, tramadol (kiedyś sporo, od roku wcale); haszysz, marihuana (b.często); 3/4cmc, 3/4mmc, mdma (chlory mi nie podpasowały za bardzo od początku, od poznania mmc nawet nie patrzę na to, mdma kocham i kiedy tylko spadnie tolerancja to zarzucam); więc

 • Kannabinoidy
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Mieszanki ziołowe

Mieszkanie znajomych, miła atmosfera, dobre warunki, pozytywne nastawienie

Sobota wieczór, humor gitówa. Ja i mój chłopak (będę go opisywać jako M.) lecimy zapalić sobie z dwójką znajomych - niekoniecznie bliskich, ale na tyle spoko byśmy mogli czuć się przy nich komfortowo. Nazwijmy ich S. i P. Mieliśmy testować zielsko, które S miała w późniejszym terminie ogarnąć "hurtowo" na urodziny mojego chłopaka - nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie wzięliśmy tego tematu na urodziny bez przetestowania (i że ogólnie ostatecznie go tam nie wzięliśmy). 

 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Miks
 • Pseudoefedryna

Późny wieczór przy komputerze, psychodeliczny nastrój i oczekiwanie na pobudzenie.

Nie zachęcam do powtarzania mojego czynu. Wręcz przeciwnie, odradzam, to może się naprawdę źle skończyć.

 

 

 

O godzinie 18 przyjąłem DXM z Pseudoefedryną, o 20 przyjąłem THC.

Pierwsze efekty nadeszły szybko, tuż po spaleniu (tj. o godzinie 20:15) poczułem lekkie pobudzenie i chęć do słuchania muzyki. Czas mijał strasznie wolno, wydawało mi się że mijają godziny i niedługo będzie rano, lecz w rzeczywistości była 20:30.

 

Godzina 20:45.

 • Dimenhydrynat

Nazwa substancji: Aviomarin (Dimenhydrinate)

Doswiadczenie: thc, mdma, amfetamina, lsd, kokaina, zolpidem

Dawka: 10 tabsow (2 opakowania)

Set & Setting: Bylem w wypoczety, oczekiwalem halucynacji, jedzone u kolegi w mieszkaniu


randomness