Ośmiu uczestników narkotykowego party nadal w izbie zatrzymań

Piętnaście, a nie jak wcześniej informowała rzecznik częstochowskiej policji nadkomisarz Joanna Lazar jedenaście osób, uczestników narkotykowego party, zatrzymano w sobotę w Częstochowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

4089

Osiem nadal przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W stosunku do trzech obcokrajowców prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego - poinformowała w niedzielę PAP Lazar.

Około stu osób z całego kraju, w tym dwóch Francuzów i obywatel Austrii, zjechało się na narkotykowe party do Częstochowy. Jedenaście z nich zatrzymała policja, rekwirując duże ilości marihuany, amfetaminy, grzybków halucynogennych i tabletek ekstazy. Przesłuchania zakończyły się w sobotę w nocy, jednak niektórzy staną przed prokuratorem dopiero w poniedziałek - powiedziała rzeczniczka.

W sobotę około godziny 9.20 w pobliżu jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie patrol policji zauważył kilkanaście samochodów i liczne grupy młodych ludzi. Ich zachowanie wskazywało na spożycie alkoholu i narkotyków. Podczas legitymowania, potwierdziły się obserwacje policjantów - wyjaśniła Lazar.

Na miejsce ściągnięto posiłki oddziału prewencji i rozpoczęto systematyczne przeszukiwanie uczestników spotkania. U wielu znaleziono różnego rodzaju narkotyki. Marihuana, amfetamina pochowane były także w samochodach - powiedziała rzeczniczka.

Jak poinformowała, sprowadzony do poszukiwania narkotyków specjalnie szkolony pies pomógł w odnalezieniu na posesji i w jej pobliżu dużych ilości wszelkiego rodzaju narkotyków w porcjach do sprzedaży, strzykawek i suszu.

Policja ustaliła, że młodzi ludzie umówili się telefonicznie i przez internet na technoparty.

W operacji uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym cała sekcja ds. narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ufol (niezweryfikowany)
Grzybki to moge mowic ja z funflami pod klatka, a ta kurwa dziennikarka powinna sie do tej rosliny zwracac z szacunkiem :/ <br> <br>Jeszcze raz gdzies przeczytam &quot;grzybki &quot; to chyba zaczne zabijac!!!
biolog (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
carlos (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
PAwlak_dnb (niezweryfikowany)
kur... co to za technoparty, , gdzie znaleziono strzykawki i susz... 8) :/
max (niezweryfikowany)
&quot;patrzył na równy tłómów marsz, milczał wsłuchany w kroków huk, a mury rosły, rosły, rosły łańcuch kołysał się u nóg &quot;- ś.p. J. Kaczmarski WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNI, WSZYSCY LUDZIE SĄ WOLNI!!!!!!!!!!
tops (niezweryfikowany)
panie biolog pan jestes wyksztalcony w lesnictwie czy jak??
bubu (niezweryfikowany)
ta akurat psiarnia sama by cos z czaila a wogole lokalne gamonie ktos dal cynk pod pieprzyl kolesi i tyle kazdy niech sie bawi jak chce a to napewno byla udana impreza policja hahaha
Zajawki z NeuroGroove
 • N2O (gaz rozweselający)
 • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie.

 

Myślę że z kilku moich poniższych opisów łatwo wyłapać charakterystyczne efekty działania podtlenku azotu. Żeby wyciągnąć fun z tej substancji najlepiej zamiast crackera używać syfonu i naboi do bitej śmietany, przy crackerze trzeba bardzo uważać bo można sobie pomrozić ręce od bardzo niskiej temperatury podczas wypuszczania gazu a czas ładowania balona jest długi oraz proporcjonalny do stanu w jakim się jest. Syfon za to nie robi żadnych problemów przy używaniu i można ładować nim nabój za nabojem w bardzo szybki sposób.

 

 • Diazepam
 • Etanol (alkohol)
 • Mieszanki "ziołowe"

TO BYŁO ZA DUŻO

INFO ; 17 lat 65kg

DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe

CO ; 3 tabletki Relanium (15mg) , 2 mocne piwa , paczka LM, Taifun

 • 4-CMC
 • clonazepam
 • Katastrofa
 • kwas walproinowy
 • Marihuana

Dwa dni przed sylwestrem, w sumie nic ciekawego. Nudzę się z kolegą i wpadliśmy na pomysł, żeby zajarać trochę zielonego. Czułem całkiem duży stres, bo wisiałem sporo kasy ludziom za ćpanie.

Ogólnie mało pamiętam z tego dnia, ale zaczynając od początku. Przyszedł do mnie kolega, było to dwa dni przed sylwestrem, który miał kończyć rok 2020 a zaczynać 2021. Wpadliśmy na pomysł, żeby zajarać trochę zioła. Poszliśmy do parku obok mnie, spaliliśmy dwie albo trzy lufki. Wróciliśmy do mnie do domu. Siedzimy, słuchamy muzyki. Wszystko leci nam powoli.

 • Kodeina

Postanowilem dodac moj trip-report ze wzgledu na zaledwie 3 reporty w tym dziale.


nazwa subst. - kodeina (200 mg)


doswiadczenie - THC , alk, feta, grzyby, xtc
sposób zazycia - doustnie


doswiadczenie z ta substancja - zadne (moj pierwszy raz)

randomness