REKLAMA
Ośmiu uczestników narkotykowego party nadal w izbie zatrzymań

Piętnaście, a nie jak wcześniej informowała rzecznik częstochowskiej policji nadkomisarz Joanna Lazar jedenaście osób, uczestników narkotykowego party, zatrzymano w sobotę w Częstochowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

4089

Osiem nadal przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W stosunku do trzech obcokrajowców prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego - poinformowała w niedzielę PAP Lazar.

Około stu osób z całego kraju, w tym dwóch Francuzów i obywatel Austrii, zjechało się na narkotykowe party do Częstochowy. Jedenaście z nich zatrzymała policja, rekwirując duże ilości marihuany, amfetaminy, grzybków halucynogennych i tabletek ekstazy. Przesłuchania zakończyły się w sobotę w nocy, jednak niektórzy staną przed prokuratorem dopiero w poniedziałek - powiedziała rzeczniczka.

W sobotę około godziny 9.20 w pobliżu jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie patrol policji zauważył kilkanaście samochodów i liczne grupy młodych ludzi. Ich zachowanie wskazywało na spożycie alkoholu i narkotyków. Podczas legitymowania, potwierdziły się obserwacje policjantów - wyjaśniła Lazar.

Na miejsce ściągnięto posiłki oddziału prewencji i rozpoczęto systematyczne przeszukiwanie uczestników spotkania. U wielu znaleziono różnego rodzaju narkotyki. Marihuana, amfetamina pochowane były także w samochodach - powiedziała rzeczniczka.

Jak poinformowała, sprowadzony do poszukiwania narkotyków specjalnie szkolony pies pomógł w odnalezieniu na posesji i w jej pobliżu dużych ilości wszelkiego rodzaju narkotyków w porcjach do sprzedaży, strzykawek i suszu.

Policja ustaliła, że młodzi ludzie umówili się telefonicznie i przez internet na technoparty.

W operacji uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym cała sekcja ds. narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ufol (niezweryfikowany)
Grzybki to moge mowic ja z funflami pod klatka, a ta kurwa dziennikarka powinna sie do tej rosliny zwracac z szacunkiem :/ <br> <br>Jeszcze raz gdzies przeczytam &quot;grzybki &quot; to chyba zaczne zabijac!!!
biolog (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
carlos (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
PAwlak_dnb (niezweryfikowany)
kur... co to za technoparty, , gdzie znaleziono strzykawki i susz... 8) :/
max (niezweryfikowany)
&quot;patrzył na równy tłómów marsz, milczał wsłuchany w kroków huk, a mury rosły, rosły, rosły łańcuch kołysał się u nóg &quot;- ś.p. J. Kaczmarski WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNI, WSZYSCY LUDZIE SĄ WOLNI!!!!!!!!!!
tops (niezweryfikowany)
panie biolog pan jestes wyksztalcony w lesnictwie czy jak??
bubu (niezweryfikowany)
ta akurat psiarnia sama by cos z czaila a wogole lokalne gamonie ktos dal cynk pod pieprzyl kolesi i tyle kazdy niech sie bawi jak chce a to napewno byla udana impreza policja hahaha
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina
  • Pierwszy raz

Kac po ostrej imprezie dnia poprzedniego. Chec zabicia moralniaka przez zaspanie na wyklady.

Swansea. Mala uniwersytecka miejscowosc w Anglii. Jak to na mala miejscowosc bywa, uliczni dilerzy sprzedaja drogi, mocno parchany towar. Zafascynowany niedawnym odkryciem sieci ToR postanowilem skorzystac z mozliwosci jaka daje anonimowosc i czarne markety. Wlasnie kiedy opierdalalem siebie w myslach za moja nieodpowiedzialnosc i zaspanie na wyklady, paczuszka zostala wsunieta pod drzwi mojego pokoju w akademiku. Podekscytowany szybko wyciagnalem zawartosc i 5min pozniej juz przygotowywalem dawke. Byl to moj pierwszy raz z heroina.

  • Marihuana
  • Tripraport

Paląc wcześniej stopniowo przekraczałem dawki, była to jak dotąd największa ilość wypalona w najkrótszym czasie. Nastawienie na przyjemną, daleką podróż. Sobotni wieczór.

Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce wiele czasu temu i to one skłoniły mnie do założenia konta na neurogroove. Zacząłem opis na hyperrealu pod wątkiem o fazach stulecia i w sumie " czemu by nie zrobić z tego TR". Wahałem się czy o tym pisać ponieważ gdybym nawet stworzył książkę na ten temat nie zdołałbym uchwycić nawet 1/10.000 tamtej fazy. Dlatego opisałem głowie początek.

 

  • Szałwia Wieszcza

Autor: kamiru, 7.05.2007

Set & settings: Ciemna sypialnia, cisza, opiekun

Substancja: ok. 0.16g ekstaktu X10 z bonga. Jeden megahit.

Doświadczenie: Pierwsza przygoda, wcześniej MJ

  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem.