Ośmiu uczestników narkotykowego party nadal w izbie zatrzymań

Piętnaście, a nie jak wcześniej informowała rzecznik częstochowskiej policji nadkomisarz Joanna Lazar jedenaście osób, uczestników narkotykowego party, zatrzymano w sobotę w Częstochowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

4089

Osiem nadal przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W stosunku do trzech obcokrajowców prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego - poinformowała w niedzielę PAP Lazar.

Około stu osób z całego kraju, w tym dwóch Francuzów i obywatel Austrii, zjechało się na narkotykowe party do Częstochowy. Jedenaście z nich zatrzymała policja, rekwirując duże ilości marihuany, amfetaminy, grzybków halucynogennych i tabletek ekstazy. Przesłuchania zakończyły się w sobotę w nocy, jednak niektórzy staną przed prokuratorem dopiero w poniedziałek - powiedziała rzeczniczka.

W sobotę około godziny 9.20 w pobliżu jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie patrol policji zauważył kilkanaście samochodów i liczne grupy młodych ludzi. Ich zachowanie wskazywało na spożycie alkoholu i narkotyków. Podczas legitymowania, potwierdziły się obserwacje policjantów - wyjaśniła Lazar.

Na miejsce ściągnięto posiłki oddziału prewencji i rozpoczęto systematyczne przeszukiwanie uczestników spotkania. U wielu znaleziono różnego rodzaju narkotyki. Marihuana, amfetamina pochowane były także w samochodach - powiedziała rzeczniczka.

Jak poinformowała, sprowadzony do poszukiwania narkotyków specjalnie szkolony pies pomógł w odnalezieniu na posesji i w jej pobliżu dużych ilości wszelkiego rodzaju narkotyków w porcjach do sprzedaży, strzykawek i suszu.

Policja ustaliła, że młodzi ludzie umówili się telefonicznie i przez internet na technoparty.

W operacji uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym cała sekcja ds. narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ufol (niezweryfikowany)
Grzybki to moge mowic ja z funflami pod klatka, a ta kurwa dziennikarka powinna sie do tej rosliny zwracac z szacunkiem :/ <br> <br>Jeszcze raz gdzies przeczytam &quot;grzybki &quot; to chyba zaczne zabijac!!!
biolog (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
carlos (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
PAwlak_dnb (niezweryfikowany)
kur... co to za technoparty, , gdzie znaleziono strzykawki i susz... 8) :/
max (niezweryfikowany)
&quot;patrzył na równy tłómów marsz, milczał wsłuchany w kroków huk, a mury rosły, rosły, rosły łańcuch kołysał się u nóg &quot;- ś.p. J. Kaczmarski WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNI, WSZYSCY LUDZIE SĄ WOLNI!!!!!!!!!!
tops (niezweryfikowany)
panie biolog pan jestes wyksztalcony w lesnictwie czy jak??
bubu (niezweryfikowany)
ta akurat psiarnia sama by cos z czaila a wogole lokalne gamonie ktos dal cynk pod pieprzyl kolesi i tyle kazdy niech sie bawi jak chce a to napewno byla udana impreza policja hahaha
Zajawki z NeuroGroove
  • Miks
  • Tramadol

Pierwsze w moim życiu święta spędzone poza rodzinnym domem, do tego współlokatorzy wyjechali, więc wolna chata.

Miałem oto spędzić pierwsze święta w swoim życiu w samotności. W sumie nie miałem nic przeciwko, a nawet sam do takiej sytuacji doprowadziłem. Rodzicom powiedziałem, że będę wtedy pracować, żeby zarobić więcej, jako że krucho wtedy było z pieniędzmi. Z początku oponowali, ale jednak po jakimś czasie dałem im do zrozumienia, że niestety na wigilięw domu mnie nie będzie.

  • Alprazolam
  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

Miałem całkiem udany dzień. Mieszkam z bratem i jednym koleżką, który bardzo lubi maryśkę. Ten drugi namówił mnie, żeby spróbował nowego sortu ganji, którego niedawno kupił. Myślałem, żeby tego nie robić, bo zażyłem już karmelka, ale potem powiedziałem sobie, że raz się żyje. Całe zdarzenie miało miejsce wieczorem, w naszym mieszkaniu. Puściliśmy muzykę, która z początku była przyjemna, ale później to się zmieniło. Tripowałem z bratem i jego koleżką. Byłem zrelaksowany i nic za bardzo mnie nie dręczyło.

Ten dzień uchodził do przeszłości, więc pomyślałem, że zarzucę sobie karmelka z THC i posłucham sobie ulubionych nutek, które zaprawią mnie do pięknych wizji sennych. Nagle do mieszkania wpada koleżka i rozmawia z moim bratem o tym, że trzeba dziś spróbować tego Green Cracku, który został zakupiony jakiś czas temu, ale w sumie to nie tak dawno temu. Wbija do mojego pokoju i pyta sie czy będę z nimi jarał. Ja nieco zaskoczony i podjarany, mówię że jeszcze jak, jak najbardziej.

  • Muchomor czerwony

Set & Setting: Las (muchomorowy) nocą. Szałas szamański ognisko. Wesoły nastrój. Jesienna ciepła noc.

Cel: odkrycie lasu jako pierwotnego domu i lepsze zapoznanie mocy A.M.

Dawkowanie: 5 Dobrze wysuszonych kapeluszy. Najpierw w piekarniku a potem na kaloryferze.

Doświadczenie: Alkohol, MJ, Muchomor Czerwony, Psilocybe Cubensis, Psilocybe Semilanceata, Salvia Divinorum

Wiek: 18 lat :)

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Nastawienie psychiczne: Delikatnie zdenerwowany przed przyjmowaniem gałki, potem już z górki. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego po 25g mielonej, miałem nadzieję że chociaż minimalnie podziała i się wyluzuję. Otoczenie: Pół doświadczenia wśród znajomych - u mnie w domu, przejściowo w bliskiej okolicy.

Siemka, to mój pierwszy Trip Raport w życiu i pierwsza styczność z tą substancją.

 

Substancje: Gałka Muszkatołowa doprawiona AMF i dzidą THC.

Tolerka: Gałka pierwszy raz w życiu.

Mood: Lekko przerażony efektów, aczkolwiek strasznie ciekawy.

Sposób podania: Płynny, rozmieszany z wodą - oral.