REKLAMA
Ośmiu uczestników narkotykowego party nadal w izbie zatrzymań

Piętnaście, a nie jak wcześniej informowała rzecznik częstochowskiej policji nadkomisarz Joanna Lazar jedenaście osób, uczestników narkotykowego party, zatrzymano w sobotę w Częstochowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

4089

Osiem nadal przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W stosunku do trzech obcokrajowców prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego - poinformowała w niedzielę PAP Lazar.

Około stu osób z całego kraju, w tym dwóch Francuzów i obywatel Austrii, zjechało się na narkotykowe party do Częstochowy. Jedenaście z nich zatrzymała policja, rekwirując duże ilości marihuany, amfetaminy, grzybków halucynogennych i tabletek ekstazy. Przesłuchania zakończyły się w sobotę w nocy, jednak niektórzy staną przed prokuratorem dopiero w poniedziałek - powiedziała rzeczniczka.

W sobotę około godziny 9.20 w pobliżu jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie patrol policji zauważył kilkanaście samochodów i liczne grupy młodych ludzi. Ich zachowanie wskazywało na spożycie alkoholu i narkotyków. Podczas legitymowania, potwierdziły się obserwacje policjantów - wyjaśniła Lazar.

Na miejsce ściągnięto posiłki oddziału prewencji i rozpoczęto systematyczne przeszukiwanie uczestników spotkania. U wielu znaleziono różnego rodzaju narkotyki. Marihuana, amfetamina pochowane były także w samochodach - powiedziała rzeczniczka.

Jak poinformowała, sprowadzony do poszukiwania narkotyków specjalnie szkolony pies pomógł w odnalezieniu na posesji i w jej pobliżu dużych ilości wszelkiego rodzaju narkotyków w porcjach do sprzedaży, strzykawek i suszu.

Policja ustaliła, że młodzi ludzie umówili się telefonicznie i przez internet na technoparty.

W operacji uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym cała sekcja ds. narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ufol (niezweryfikowany)
Grzybki to moge mowic ja z funflami pod klatka, a ta kurwa dziennikarka powinna sie do tej rosliny zwracac z szacunkiem :/ <br> <br>Jeszcze raz gdzies przeczytam &quot;grzybki &quot; to chyba zaczne zabijac!!!
biolog (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
carlos (niezweryfikowany)
to byla zwykla ustawiona akcja policji!!! &quot;zauwazyli grupki ludzi i interweniowali &quot; tylko ciekawe dlaczego na miejscu odrazu pojawili sie z ekipami TV i dziennikarzami??? paru palantow z policji dostac chcialo poprostu awans przed swietami albo premie... <br>
PAwlak_dnb (niezweryfikowany)
kur... co to za technoparty, , gdzie znaleziono strzykawki i susz... 8) :/
max (niezweryfikowany)
&quot;patrzył na równy tłómów marsz, milczał wsłuchany w kroków huk, a mury rosły, rosły, rosły łańcuch kołysał się u nóg &quot;- ś.p. J. Kaczmarski WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNI, WSZYSCY LUDZIE SĄ WOLNI!!!!!!!!!!
tops (niezweryfikowany)
panie biolog pan jestes wyksztalcony w lesnictwie czy jak??
bubu (niezweryfikowany)
ta akurat psiarnia sama by cos z czaila a wogole lokalne gamonie ktos dal cynk pod pieprzyl kolesi i tyle kazdy niech sie bawi jak chce a to napewno byla udana impreza policja hahaha
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Sam w pokoju, ciekawy nowej substancji, gram w Edgeworld na Google+

Już od jakiegoś czasu chciałem spróbować kodeiny i wczoraj nadarzyła się okazja. Siostry nie było w domu, więc zająłem jej pokój na noc i miałem względny spokój ;D W chacie została mama i wścibski brat.

0:20 - Rozkruszyłem 20 tabletek Antidolu i dolałem  50ml zimnej wody. Po chwili mieszania wszystko poszło na filtr i do lodówki.  Chyba nie do końca rozpuściłem kodeinę w wodzie, bo jak przelewałem na filtr, na ściankach szklanki zostały jakieś białe kawałki.

  • Efedryna


-->Wiek: 22/K/169cm/50kg-->Poziom doświadczenia:

mj - sporo jako nastolatka, a więc parę latek temu, ostatnio -

sporadycznie

pixy - kilka ale to nie było mistrzostwo świata, a z dwojga

złego preferuję czystą amfę

feta - zaczęłam 3-4 m-ce temu, minimum 1-2 x w tyg., odstawiłam

miesiąc temu

aha, sporo alkoholu od wieku "nastoletniego" do okresu z fetą

od miesiąca - zero ćpania, zero alkoholu - mam wakacje od syfu :D

  • Inne

Psychodeliki


- mówi mama


rację ma ma


rac nie pali,


a czytając


faję tli

Wiem już niestety


na czym polega prawdziwa paranoja,


jestem w szoku!


Po trochu


przyswaja mi się świat realny


na nowo


kolorowo być miało


się zeschizowało
  • Dekstrometorfan

Substancja: DXM (Acodin) drugi raz (zajrzyj do TR z pierwszego razu)

Dotychczasowe doświadczenia: to było dawno i nieprawda ;)

Efekty: podobały mi się aż za bardzo, a potem odwrotnie ;)

Czy to doświadczenie zmieniło cię, i w jaki sposób: Mnie chyba niespecjalnie, ale za to już nie mam ochoty na DXM

randomness