REKLAMA
Opole: Policja zatrzymała 14 podejrzanych o handel narkotykami

Wśród zatrzymanych dealerów znalazła się nawet nauczycielka.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

6219
Policjanci z opolskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 14 osób podejrzanych o handel narkotykami - amfetaminą, marihuaną i ecstasy. Wśród zatrzymanych są trzy kobiety, jedna z nich to nauczycielka. - Ta 28-letnia kobieta wprowadziła do obrotu co najmniej 200 działek amfetaminy - powiedziała rzeczniczka opolskiej policji komisarz Anna Gazda.

Podczas przeszukania w mieszkaniu jednego z zatrzymanych znaleziono narkotyki, broń i pieniądze. - W skrytce pod kafelkami funkcjonariusze znaleźli 300 g amfetaminy (ok. 3000 działek), rewolwer i 37 sztuk amunicji oraz 30 tysięcy zł i 2 tysiące dolarów - poinformowała Gazda.

Z ustaleń śledztwa wynika, że czterej mieszkańcy Opola i Kędzierzyna-Koźla zaopatrywali w narkotyki pozostałą dziesiątkę handlarzy. Za handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia, za nielegalne posiadanie broni palnej - do 8 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • GBL (gamma-Butyrolakton)

Gbl - Gamma-Butyrolakton - postac oleista w buteleczce po kroplach zoladkowych...

Zapach... gbl pachnie tak jakby odstawic wode w konewce na sloncu i po paru godzinach

ja powachac. Nic specjalnego. Skad wzialem gbl ? Zamowilem od pewnej osoby, do ktorej

mam zaufanie (nawet nie znam jej z reala...)
Jak pilem gbl ?
  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

na żywioł

TR z czasów moich pierwszych z psylocybiną doświadczeń, gdy niewiele przede mną ukazywała, była jeszcze płaska, oferowała jedynie kolorki, a szczytem psychodelicznego doświadczenia zdawało mi się być działanie dekstrometorfanu, które i w psylocybinie na siłę chciałem odnaleźć srogo dostając za to po dupie.

  • Etanol (alkohol)
  • Inne
  • Marihuana
  • Mefedron

Set & Setting: Klub z muzyka elektroniczna (dubstep, breakbeat, dnb i takie tam), nastrój piątkowy :) głownie stawiałem na dobrą zabawę do samego rana

Możliwie dokładne dawkowanie: 65kg, Mefedron sniff ~600mg (100mg krysztalow ~ ok.30min ~250 puder ~ ok.1,5h ~ 250 puder) , MJ 1g (0,5g i drugie po ~20min [gibony]) , Alkohol: piwko x2, wódka 4 kolejki (ciężko opisać, akurat na alkohol najmniej poświęciłem uwagi), nieznana legalna kapsułka.

randomness