REKLAMA
Odurzali się środkiem z odświeżaczy powietrza, doprowadzili do wybuchu

Początkowo przypuszczano, że eksplodował gaz.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości
Komentarz [H]yperreala: 
Nie róbcie tego w domu. Ani nigdzie indziej.

Odsłony

1221

Czterech młodych mężczyzn trafiło do szpitala po wybuchu w jednej z kamienic w Chorzowie. Początkowo przypuszczano, że eksplodował gaz. - Teraz wiemy już, że czterech nastolatków odurzało się środkiem z odświeżaczy powietrza. Stężenie musiała być duże, bo kiedy jeden z nich zapalił papierosa, doszło do wybuchu - powiedziała Wirtualnej Polsce oficer prasowy KMP w Chorzowie asp. Justyna Dziedzic

Do zdarzenia doszło w kamienicy przy ul. 3 Maja. Policja otrzymała zgłoszenie, że w lokalu użytkowym mieszczącym się na parterze doszło w wybuchu gazu. Jak ustaliła policja czterech młodych mężczyzn, w wieku od 16 do 18 lat, w jednym z pomieszczeń rozpyliło dużą ilość odświeżaczy powietrza.

Kiedy jeden z nich zapalił papierosa doszło w wybuchu. W wyniku eksplozji nastolatkowie doznali poparzeń twarzy, ramion i karku. Wszyscy trafili do szpitala. Śledczy ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

- Policja znalazła na miejscu ponad 70 puszek po odświeżaczach. Na pewno nie był to pierwszy raz, kiedy poszkodowani odurzali się w ten sposób. Nie wiadomo do końca skąd wpadli na taki pomysł. Wydaje się, że tak jak kiedyś była "moda" na odurzanie butaprenem, tak teraz przyszedł czas na odświeżacze - powiedziała WP asp. Justyna Dziedzic.

Oceń treść:

Average: 8 (4 votes)

Komentarze

Tomasz (niezweryfikowany)
bo za to nie idziesz na 3 lata do więzienia... swoją drogą, idiotyczny pomysł... Tym bardziej pokazuje, jak szkodliwe jest zabraniania nieszkodliwych substancji i brak odpowiedniej polityki narkotykowej, która by uczyła takich ludzi, że nie odurza się pieprzonym odświeżaczem powietrza-.-
Polskimikmili (niezweryfikowany)
No tak, to po prostu efekt prohibicji... i ludzkiej głupoty.
doktor koziełło (niezweryfikowany)
Panowie posłowie! Czas na delegalizację odświeżaczy do powietrza.
anteck (niezweryfikowany)
jaka moda?? po prostu zalegalizujcie tą rośline w końcu i może nie będzie tak często do wybuchów dochodzić :v
Zajawki z NeuroGroove
  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem. 

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info

 

  • 25I-NBOMe
  • Tripraport

Nastawienie psychiczne na działanie LSD, czyli jak najbardziej pozytywne pomimo lekkiego 'niewypału', który odpłacił mi się za to wspaniałym tripem.

 

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie nastawiona, zmęczona po nocy. Wolne mieszkanie, 3 szalone przyjaciółki (J, M, T).

Trochę o tym skąd wziął się pomysł na zażycie tej substancji:

Jako nastolatka lubiłam eksperymentować ze wszytskim - alkohol, tytoń i leki. Lubiłam przedawkowywać leki, szukałam w internecie coraz ciekawszych efektów, aż natrafiłam na Antidol. Poczytałam dużo o kodeinie, a akurat miała przyjechać moja najlepsza przyjaciółka T. Świetna okazja jako że, obie szalone to postanowiłyśmy spróbować. 

I tu przechodzimy do zakupu preparatu: