REKLAMA
Odurzali się środkiem z odświeżaczy powietrza, doprowadzili do wybuchu

Początkowo przypuszczano, że eksplodował gaz.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości
Komentarz [H]yperreala: 
Nie róbcie tego w domu. Ani nigdzie indziej.

Odsłony

1209

Czterech młodych mężczyzn trafiło do szpitala po wybuchu w jednej z kamienic w Chorzowie. Początkowo przypuszczano, że eksplodował gaz. - Teraz wiemy już, że czterech nastolatków odurzało się środkiem z odświeżaczy powietrza. Stężenie musiała być duże, bo kiedy jeden z nich zapalił papierosa, doszło do wybuchu - powiedziała Wirtualnej Polsce oficer prasowy KMP w Chorzowie asp. Justyna Dziedzic

Do zdarzenia doszło w kamienicy przy ul. 3 Maja. Policja otrzymała zgłoszenie, że w lokalu użytkowym mieszczącym się na parterze doszło w wybuchu gazu. Jak ustaliła policja czterech młodych mężczyzn, w wieku od 16 do 18 lat, w jednym z pomieszczeń rozpyliło dużą ilość odświeżaczy powietrza.

Kiedy jeden z nich zapalił papierosa doszło w wybuchu. W wyniku eksplozji nastolatkowie doznali poparzeń twarzy, ramion i karku. Wszyscy trafili do szpitala. Śledczy ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

- Policja znalazła na miejscu ponad 70 puszek po odświeżaczach. Na pewno nie był to pierwszy raz, kiedy poszkodowani odurzali się w ten sposób. Nie wiadomo do końca skąd wpadli na taki pomysł. Wydaje się, że tak jak kiedyś była "moda" na odurzanie butaprenem, tak teraz przyszedł czas na odświeżacze - powiedziała WP asp. Justyna Dziedzic.

Oceń treść:

Average: 8 (4 votes)

Komentarze

Tomasz (niezweryfikowany)
bo za to nie idziesz na 3 lata do więzienia... swoją drogą, idiotyczny pomysł... Tym bardziej pokazuje, jak szkodliwe jest zabraniania nieszkodliwych substancji i brak odpowiedniej polityki narkotykowej, która by uczyła takich ludzi, że nie odurza się pieprzonym odświeżaczem powietrza-.-
Polskimikmili (niezweryfikowany)
No tak, to po prostu efekt prohibicji... i ludzkiej głupoty.
doktor koziełło (niezweryfikowany)
Panowie posłowie! Czas na delegalizację odświeżaczy do powietrza.
anteck (niezweryfikowany)
jaka moda?? po prostu zalegalizujcie tą rośline w końcu i może nie będzie tak często do wybuchów dochodzić :v
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Podjarany, niecierpliwy, gotowy na wszystko, chęć ostrego bad tripa, chęć wyzwania, pozytywne myślenie. Wolna chata, 3 ziomków i trupy po mieście i wsi

Wybaczcie za błędy ale pęknięty ekran i wariująca atoutokorekta. Dzisiaj opowiem wam jak wpadłem na zajebisty pomysł by zażyć Benzydaminę "cipkacz" od małego chciałem mieć haluny, ale nie pozytywne a negatywne, bo ciekawiej, lubię strach, niepokój , lęk i wyzwanie. Ludzie na forach brali po 3/4 saszetki  niektórzy 5 a znalazł się wariat co zjadł 6...... Pomyślałem że nie mogę być gorszy i też 6 walne. Lubię się rzucan na głęboką wodę. O 16:59 wszystko wypiłem. Smak o japierdole. Słone gówno, gorszej rzeczy w ustach nie miałem popiłem litrem wody ale mało dawało.

  • 1P-LSD
  • Inne
  • Marihuana
  • Miks

Ponury lipcowy wieczór w środku tygodnia, deszczowo. Wnętrze mieszkania.

– To w końcu bierzemy dwa papiery czy jeden? – dopytuje się F.

– Bierzemy dwa. Ja się nie boję. – odpowiadam.

– Dobra, to po jednym z każdego.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Miks

Nastawienie pozytywne. Lekka euforia, która mieszała się z obawą, bo biorę dzisiaj sam pierwszy raz. Ostatnimi czasy oglądałem filmy Lokator, Psycho, miałem to w podświadomości pewnie. Zastanawiałem się, czy mogę wziąć, czy nie mam czegoś na głowie, co może się ujawnić, jakiś problem. Uznałem że biorę.

 

  Mój trip odbył się na stancji, to miała być moja ostatnia jazda przed wakacjiami. Nie udało mi się namówić lokatora z pokoju na wspólną degustacje. Tak więc zostałem sam na opustoszałej stancj. Po ostatnim egzaminie w oczekiwaniu na wyniki trzy dni niemiłosiernie się nudziłem, oglądałem filmy i buszowałem w internecie. Wtedy to wpadłem na pomysł, że  będzie to ten dzień. Pełen entuzjazmu zarzucam kwasa, jeden karton.  Jest godzina 18. Jestem podekscytowany i czekam, aż  spojrze na obrazy i posłucham muzyki w innym stanie percepcji.

randomness