Od 1 stycznia koniec z paleniem w irlandzkich pubach

Niektórzy właściciele pijalni zamierzają zemścić się na państwie, nie płacąc VAT-u; część gotowa jest nawet pójść do więzienia

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

1896
Słynne irlandzkie puby przygotowują się do powitania Nowego Roku po raz ostatni w mgiełce papierosowego dymu. Od 1 stycznia na Zielonej Wyspie nie będzie można palić w miejscach publicznych, takich jak puby i restauracje.

Palenia zakazane będzie w pubach, restauracjach, hotelach i wszystkich biurach. Palacze, na "dymka", będą musieli wyjść na zewnątrz. Właściciele lokali są wręcz w rewolucyjnym nastroju. Ich zdaniem zakaz spowoduje nie tylko mniejszy ruch w interesie, ale przed barami, jak przewidują - pojawią się grupki pijanych palaczy, z którymi kłopot będzie miała policja.

Niektórzy właściciele pijalni zamierzają zemścić się na państwie, nie płacąc VAT-u; część gotowa jest nawet pójść do więzienia. Rząd obstaje przy nowym prawie, twierdząc, iż bierne palenie -dym wdychany przez niepalących - jest szczególnie niebezpieczne dla zdrowia. Poza tym, takie zatruwanie nikotyną jest społecznie szkodliwe i po prostu nie fair.

Nowe prawo dotyczące palenia w miejscach publicznych wprowadzają także Włosi. Ponad 200 tys. pubów, barów i restauracji będzie miało wybór: całkowicie zakazać palenia albo stworzyć specjalne, odseparowane kąciki palaczy. Na tym nie koniec: od 1 stycznia nie będzie już można w ciągu dnia kupić papierosów w automatach. Mają być czynne wyłącznie od 21 do 7 rano. A wszystko po to, by ograniczyć dostęp do papierosów nieletnim.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pedahoh hoghaha... (niezweryfikowany)
Hordy nastoletnich włoszków i włoszyneczek z brązowymi oczkami, które nagminnie co kilka dni wybierają się z rana wczas do szkoły, aby odrobić przed lekcjami swoje zadanie domowe. <br> <br>
.chudy. (niezweryfikowany)
teraz wszyscy nieletni będę stawać o 6.30 żeby muc zdążyć do automatu z fajkami :)
Misiek (niezweryfikowany)
Co wy ludzie pierdolicie...
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, chwilowo żadnych zmartwień i obowiązków, od paru dni spore ciśnienie na pierwsze spotkanie z hometem, umiarkowanie duże oczekiwania, trip z najlepszym kumplem.

Pogoda była bardzo przyjemna jak na początek lutego. Spotkaliśmy się po 13 w umówionym miejscu, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Obaj mieliśmy kilka dni wolnego, więc praktycznie nic nie zaprzątało nam głowy. K od razu zobaczył moje podekscytowanie planowanym spożyciem. Postanowiliśmy tripować na odludziu, w lesie, w pięknym punkcie widokowym z którego widać całe miasto.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, przyszykowany pokój, siostra i babcia w domu, ale bez problemów.

Dawka: 450mg

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Piękny dzień i spokój w głowie.

Witam. Procedura wymaga, bym przypomniał, że niniejszy trip raport to czysta fikcja, jak się zresztą każdy domyśla;-)

randomness