O tym, jak amfetamina udawała pyzy z mięsem.

19-latek zatrzymany przez policjantów z Wałcza. Miał przy sobie prawie kilogram amfetaminy. I byłaby to historia jak wiele, gdyby nie to, że narkotyki udawały pyzy z mięsem. Mężczyzna trafił do aresztu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24
eŁka/i/jb

Grafika

Odsłony

435

19-latek zatrzymany przez policjantów z Wałcza. Miał przy sobie prawie kilogram amfetaminy. I byłaby to historia jak wiele, gdyby nie to, że narkotyki udawały pyzy z mięsem. Mężczyzna trafił do aresztu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Wałcza na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo. W ręku trzymał foliowe opakowanie, które, gdy funkcjonariusze zaczęli się do niego zbliżać, odłożył do skrzynki na gazetowe reklamy przy jednej z pobliskich klatek schodowych. Sytuacja miała miejsce 9 marca.

Dilerska garmażeria

Policjanci wylegitymowali mężczyznę i sprawdzili opakowanie, którego się pozbył. Ku ich zdziwieniu było to zafoliowane opakowanie z mrożonymi pyzami z mięsem, jakie można kupić w wielu sklepach.

– Wyglądały tak, że ciężko było zauważyć, że to tylko imitacja – relacjonuje mł. asp. Beata Budzyń, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

Kryminalni nie dali się jednak zwieść. Po dokładnym obejrzeniu foliowej torby dostrzegli, że nie jest ona fabrycznie zamknięta, a kule przypominające kluski to tak naprawdę "masa narkotykowa" oklejona taśmą samoprzylepną.

W sumie okazało się, że 19-latek miał przy sobie 887 gramów amfetaminy, czyli 1770 porcji handlowych narkotyku. Został zatrzymany przez policję, a sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna przyznał się do posiadania substancji psychotropowych. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Lophophora williamsii (meskalina)

Podsylam opis przezycia po Peyotlu, ktorego doswiadczyl Bernard

Roseman, gdy wraz z czlonkami Native American Church uczestniczyl

w sakramencie w poznych latach `50. To je ino fragmencik calosci,

a calosc to "The Peyot Story" - Wishire Book Company 1963...........................................Meskalina (San Pedro)

Dawka: 25 g skórki kaktusa San Pedro

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Meskalina – Pierwszy raz.
Podróż odbyła się u mojej dziewczyny w mieszkaniu. Oprócz mnie i mojej dziewczyny obecna była nasza koleżanka. Dziewczyny spaliły się wcześniej i oglądały Zagubioną Autostradę. Ja przygotowywałem wywar w kuchni, a czasem również zerkałem na film.


  • Heimia salicifolia
  • Inne
  • Leonotis leonurus (wild dagga)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pozytywne przeżycie

Wręcz tęczowe.

No nie wiem co się dzieje. To jest ostra deliryczno-aresywna-konopnicko-dziwna filozoficzna faza!

Narracja.

Przeskok.

 

Co było wczoraj?

15:00 (Czas będę podawał w dużym przybliżeniu, nie zwracałem nań uwagi)- Ego wraca ze szkoły i widzi paczkę do niego na stole. Stwierdza, że to jego "Kompozycja z natury" zamówione w necie. Co tu się odkurwia? Ostrymi dopalaczami pewno tę mieszankę kropią.

  • Miks
  • Tramadol

Pierwsze w moim życiu święta spędzone poza rodzinnym domem, do tego współlokatorzy wyjechali, więc wolna chata.

Miałem oto spędzić pierwsze święta w swoim życiu w samotności. W sumie nie miałem nic przeciwko, a nawet sam do takiej sytuacji doprowadziłem. Rodzicom powiedziałem, że będę wtedy pracować, żeby zarobić więcej, jako że krucho wtedy było z pieniędzmi. Z początku oponowali, ale jednak po jakimś czasie dałem im do zrozumienia, że niestety na wigilięw domu mnie nie będzie.