Nitras zbada się na obecność narkotyków? Nie widzi "ku temu powodów"

"Nie straciliśmy głowy, byliśmy trzeźwi, choć padały sugestie, że jestem pod wpływem narkotyków. Ja narkotyków nigdy nie brałem"

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

niezależna.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Ze swej strony chcielibyśmy zwrócic na bezsasadność testów z krwi czy moczu po upływie tak długiego czasu. Trzeba by na bieżąco wszystkim posłom robić po przyjściu do pracy, a potem jeszcze w porze obiadowej... co nie musiałoby być zresztą głupim pomysłem.

Odsłony

1163

"Na czym ty dziś jedziesz?" - pytał poseł PiS Krzysztof Zaremba wyjątkowo pobudzonego 16 grudnia Sławomira Nitrasa, parlamentarzystę PO. Dziś pytania o korzystanie z używek przez Nitrasa wracają.

W rozmowie z portalem Onet.pl Nitras - wspominając wydarzenia 16 grudnia - powiedział:
– Nie straciliśmy głowy, byliśmy trzeźwi, choć padały sugestie, że jestem pod wpływem narkotyków. Ja narkotyków nigdy nie brałem.

Wiele osób zwróciło uwagę, zwłaszcza po obejrzeniu filmu "Pucz", że poseł PO wyglądał na niezwykle pobudzonego. Sam Nitras nie pomaga w rozwianiu wszystkich wątpliwości. Onetowi mówi:
- Przyjaciele radzili mi, żebym zrobił badania i zakwestionował te sugestie, ale ja nie widzę ku temu powodów.

Warto przypomnieć, że kilka lat temu dwóch działaczy szczecińskiej PO, podległych Nitrasowi, zostało przyłapanych na jeździe samochodem pod wpływem narkotyków. "Dziennik" pisał wówczas, że po Szczecinie krąży plotka, iż działacze związani z Nitrasem masowo robią sobie badania na obecność narkotyków w organizmie. Wówczas na pytanie o to, czy poddałby się badaniu na obecność narkotyków, Nitras odpowiadał: "Nikt ode mnie tego nie oczekiwał, nikt nie stawiał mi też takiego zarzutu".

(niezależna.pl)

***

Podczas jednego z live streamów, Nitras został zapytany o narkotyki przez Błażeja, jednego z internautów.

"Nie wiem idioto jakie są Twoje doświadczenia z narkotykami, ale ja nigdy narkotyków nie używałem".

(Pikio.pl)

Oceń treść:

Average: 3 (4 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
po miesiącu?? :) niech da do analizy włosy z tyłka, wszystko wyjdzie
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Odrzucone TR
 • Przeżycie mistyczne

Ciekawość z powodu zażycia całej paczki pierwszy raz.

Jest wieczór.Przyjechał do mnie mój kuzyn(S), który rózwnież tak jak ja lubi coś zarzucić. Nie mieliśmy zbyt wiele kasy,więc wpadliśmy na pomysł że zarzucimy po 450 mg DXM na głowę.
Udaliśmy się więc do apteki,następnie wróciliśmy i od razu spożyliśmy całą porcje naraz.
Efektu jak zwykle spodziewałam sie po ok.1,5 godz ale tym razem zaskoczyła nas ta faza , znienacka po pół godz.zaczęło działać. Trzymałam długopis, który momentalnie usunął mi się z rąk i totalnie mnie zamroczyło,już poczułam że to będzie coś konkretnego...

 • Powój hawajski

Rozgryzlem, "wymemlalem" i polknolem 2g nasion, tzn 57 szt. Wydaje mi sie ze efekty byly tylko przedsmakiem mozliwosci ipomea. Zjadlem o godzinie 23 (teraz wiem ze za pozno) i poswiecilem sie studiowaniem syntezy MDMA, po ok 45 minutach (nie wiem dokladnie bo zegarek jak na zlosc mi wtedy zginal) literki z tekstu podskoczyly do gory, wykrecily dwa pirleciki i usiadly grzecznie z powrotem na miejscu, pomyslalem ze sie zaczyna, pogrozilem im palcem i kontynuowalem.

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • TMA 2 (trimetoksyamfetamina)
 • Tripraport

Od dłuższego czasu planowany trip z partnerem (M) i znajomymi (L, H i C, razem było nas 5 osób), L z cudownym psem - J; wynajęty domek w lesie, las, sad, łąka; nastrój ogółem pozytywny;

T+0h  4:20AM

 • Bad trip
 • LSD-25

Set: stan psychiczny - stabilność psychiczna/emocjonalna raczej poniżej przeciętnej, nastrój - neutralny, myśli i oczekiwania - żadnych, kwas jak kwas, biorę fazę taką jaka jest. Setting: miejsce - mieszkanie przyjaciela, w którym czuję się na maxa komfortowo ludzie - grono najbliższych przyjaciół, z którymi przerobiłem dziesiątki kwasów i masę innych substancji eksperymentalnie.

Witam,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że piszę ten badtrip raport głównie dla moich przyjaciół, bo nie podzieliłem się z z nimi jeszcze wrażeniami po tym tripie i chcę być z nimi otwarty, a w formie pisanej mogę zawrzeć o wiele więcej szczegółów niż w przypadku opowiedzenia im tego na poczekaniu.