REKLAMA
Nitras zbada się na obecność narkotyków? Nie widzi "ku temu powodów"

"Nie straciliśmy głowy, byliśmy trzeźwi, choć padały sugestie, że jestem pod wpływem narkotyków. Ja narkotyków nigdy nie brałem"

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

niezależna.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Ze swej strony chcielibyśmy zwrócic na bezsasadność testów z krwi czy moczu po upływie tak długiego czasu. Trzeba by na bieżąco wszystkim posłom robić po przyjściu do pracy, a potem jeszcze w porze obiadowej... co nie musiałoby być zresztą głupim pomysłem.

Odsłony

841

"Na czym ty dziś jedziesz?" - pytał poseł PiS Krzysztof Zaremba wyjątkowo pobudzonego 16 grudnia Sławomira Nitrasa, parlamentarzystę PO. Dziś pytania o korzystanie z używek przez Nitrasa wracają.

W rozmowie z portalem Onet.pl Nitras - wspominając wydarzenia 16 grudnia - powiedział:
– Nie straciliśmy głowy, byliśmy trzeźwi, choć padały sugestie, że jestem pod wpływem narkotyków. Ja narkotyków nigdy nie brałem.

Wiele osób zwróciło uwagę, zwłaszcza po obejrzeniu filmu "Pucz", że poseł PO wyglądał na niezwykle pobudzonego. Sam Nitras nie pomaga w rozwianiu wszystkich wątpliwości. Onetowi mówi:
- Przyjaciele radzili mi, żebym zrobił badania i zakwestionował te sugestie, ale ja nie widzę ku temu powodów.

Warto przypomnieć, że kilka lat temu dwóch działaczy szczecińskiej PO, podległych Nitrasowi, zostało przyłapanych na jeździe samochodem pod wpływem narkotyków. "Dziennik" pisał wówczas, że po Szczecinie krąży plotka, iż działacze związani z Nitrasem masowo robią sobie badania na obecność narkotyków w organizmie. Wówczas na pytanie o to, czy poddałby się badaniu na obecność narkotyków, Nitras odpowiadał: "Nikt ode mnie tego nie oczekiwał, nikt nie stawiał mi też takiego zarzutu".

(niezależna.pl)

***

Podczas jednego z live streamów, Nitras został zapytany o narkotyki przez Błażeja, jednego z internautów.

"Nie wiem idioto jakie są Twoje doświadczenia z narkotykami, ale ja nigdy narkotyków nie używałem".

(Pikio.pl)

Oceń treść:

Average: 1 (3 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
po miesiącu?? :) niech da do analizy włosy z tyłka, wszystko wyjdzie