REKLAMA
Nie warto umierać przez narkotyki.

Nowa akcja Kotańskiego - łańcuch czystych serc.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET/PAP 14.01.2001

Odsłony

2778

To hasło wielkiej akcji młodzieży przeciw narkotykom, którą chce przeprowadzić Marek Kotański. 8 lutego w całej Polsce zorganizowany będzie "Gwiaździsty łańcuch czystych serc". 

"W ramach antynarkotykowego protestu młodzież, nauczyciele i wszyscy ludzie dobrej woli ustawią się na ośmiu trasach szybkiego ruchu i stworzą łańcuch, promieniujący na całą Polskę" - zapowiada szef Monaru. W Warszawie dodatkowy łańcuch ma otoczyć Pałac Kultury i Nauki. 

Kotański uważa, że nie pogawędki w szkołach, ale wielka akcja młodzieży może ustrzec młodych ludzi przed narkotykami. 

Tylko w ubiegłym roku policja zatrzymała prawie 7 tysięcy handlarzy narkotyków. Zlikwidowano 14 wytwórni. Funkcjonariusze przejęli środki odurzające o wartości około 50 milionów złotych, w tym 141 kilogramów amfetaminy (jest to 1 400 000 działek) i 55 kilogramów tabletek ecstasy. 

Ostatnio głośno jest o nowym narkotyku: UFO. Trzy osoby umarły w Polsce, bo go przedawkowały. Jest to pochodna ecstasy, amfetaminy i LSD. Działa mocniej i dłużej, ale jest bardzo niebezpieczny.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Piper methysticum (Kava kava)alt=""

title="Kava Kava"

height="100" width="100" />


  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Lekkie podniecenie pierwszego spotkania z DXM, pogoda deszczowa, nikomu się nie chce ruszyć na ulice, zażycie pod pretekstem poprawy nastroju; zrobienia czegoś nowego. Sam w domu, ledwo co zainstalowany NeedForSpeedUnderground.

Miejsce akcji całego raportu: Dom + park

  • 4-HO-MET

DOŚWIADCZENIE:

Alkohol, nikotyna, Kodeina, Metkatynon, Diazepam, Dekstrometorfan, Zolpidem, Gałka, Pseudoefedryna, MDPV, 4-HO-MET (pierwszy raz).

SET & SETTING:

Od czasu kiedy dostałem paczkę z pierwszym RC, do czasu iniekcji minęło około dwóch tygodni.

Fetysz igieł i iniekcji sprawił, że bez zastanowienia będzie to droga administracji dla nowej substancji.

12,5mg, rozpuszczone w 0,9ml wody czekało na podanie w udo, w strzykawce tuberkulinowej Romeda, zakończonej krystalicznie niebieską igłą 0,6x25mm...

  • Mefedron

S&S: ja i R, noc po przeprowadzce do pierwszego wspólnego mieszkania, co samo w sobie jest już bardzo euforycznym doświadczeniem.

Wiek: 19

Dawka: 1g mefedronu na pół

Doświadczenie: MJ, amfetamina, kodeina, efedryna, dxm, bieluń, benzydamina, haszysz

randomness