"Nerwowo się zachowywali, z plecaka czuć było woń marihuany". Pseudokibice zatrzymani za narkotyki

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. - Zabezpieczyliśmy prawie 37 kilogramów marihuany, 27 gramów kokainy, 84 gramy heroiny i około 20 gramów haszyszu – wyliczał rzecznik stołecznej komendy. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24, mp/ran, PAP
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

151

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. - Zabezpieczyliśmy prawie 37 kilogramów marihuany, 27 gramów kokainy, 84 gramy heroiny i około 20 gramów haszyszu – wyliczał rzecznik stołecznej komendy. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Nad sprawą pracowali policjanci z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji. - Dobre rozpoznanie środowiska stołecznych pseudokibiców doprowadziło do zatrzymania dwóch osób, które w jednym z mieszkań na warszawskiej Białołęce zorganizowali magazyn narkotykowy – podkreślił rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

- Policjanci ustalili, że znani im z wcześniejszej przestępczej działalności mężczyźni mają pojawić się pod wcześniej ustalonym adresem. W pewnym momencie zauważyli jadących volkswagenem passatem dwóch mężczyzn, którzy po zaparkowaniu samochodu udali się do jednej z klatek schodowych. Po kilkunastu minutach ponownie pojawili się na parkingu. Tym razem mieli ze sobą plecak i dwie torby – relacjonował policjant.

W związku z podejrzeniem, że w plecaku mężczyźni mogą mieć środki odurzające, policjanci przystąpili do legitymowania mężczyzn. - Okazało się, że to karani już wcześniej za przestępstwa narkotykowe 40-latek i jego młodszy, 30-letni kolega – podał Marczak.

- W trakcie legitymowania obaj nerwowo się zachowywali. Policjanci wyczuli też silną woń marihuany, która wydobywała się z przenoszonych przez nich bagaży. W trakcie przeszukania okazało się, że wewnątrz plecaka znajdowały się dwie torby foliowe z suszem roślinnym, natomiast w torbach papierowych, które miał przy sobie 40-latek, hermetycznie zapakowane w folię pakunki z suszem roślinnym, a także woreczek foliowy z białą zbryloną substancją oraz pieniądze – dodał.

37 kilogramów marihuany, 27 gramów kokainy i 84 gramy heroiny

Po zatrzymaniu śledczy przeszukali mieszkanie, które mężczyźni wcześniej opuścili. - Tam zabezpieczyli kolejne środki odurzające, między innymi susz roślinny, kokainę i heroinę. Ponadto w lokalu znaleźli wagę i zgrzewarkę do hermetycznego pakowania narkotyków – wymieniał rzecznik KSP.

W miejscach zamieszkania mężczyzn policjanci zabezpieczyli z kolei ponad 62 tysiące złotych, haszysz i kokainę. - Po wstępnie przeprowadzonych testach policjanci ustalili, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana o łącznej wadze niemalże 37 kilogramów, ponadto 27 gramów kokainy, 84 gramy heroiny i prawie 20 gramów haszyszu – wyliczał Marczak.

Obaj mężczyźni po zatrzymaniu zostali przewiezieni do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ w Warszawie. - Po przesłuchaniu przedstawiono im zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu – dodał rzecznik KSP.

Decyzją sądu obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Mnóstwo praktycznie nieznajomych ludzi wokół mnie, chęć przeżycia czegoś pozytywnego.

 

 • Zolpidem


nazwa substancji: Stilnox (2 tabletki) + afobam (chyba 2mg, nie pamietam

pamiec siadla) + Imovane (jendna tabsa)No wiec juz pare razy wczesniej probowalem "slawnego" stilnoxu, ale w

dawkach 1 tabsa co godzine. dochodzilo nawet do 5 tablet dziennie ale

zadnych wyraznych efektow poza uspokojeniem i sennoscia.


 • Amfetamina
 • Efedryna
 • Etanol (alkohol)
 • Inhalanty
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Pseudoefedryna
 • Retrospekcja
 • Tabaka
 • Tytoń

Witam!

Mój trip raport pragnę zacząć tymi słowami:

Jeżeli komukolwiek przyjdzie do głowy wąchanie kleju, rozpuszczalnika itp. to mam dla ciebie radę. Najlepiej weź z piwnicy taki młodek ok. 5kg albo ustaw się naprzeciwko ściany i pierdolnij głową z całej siły. Po tym powinny przejść Ci takie myśli. Bo mimo że mam 17 lat to wiem co mówię.

Cały raport to jak w tytule, wspomnienia z mojego ostatniego roku życia. Mam nadzieję że choć jedna osoba przetrwała ten wstęp i czyta to teraz.

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Miks

chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;)

To spotkanie planowaliśmy już od dłuższego czasu, w planach przybierało różne formy (mieliśmy różne pomysły na to co ćpać), jednak ostatecznie z braku środków i możliwości stanęło na tym że znowu będziemy truć się dxm. Przed wejściem do pociągu zaopatrzyłem się w przydworcowej aptece w dwie paczki Acodinu, mając też w kieszeni troszkę mj zakupionej dnia poprzedniego.

randomness