Nauczycielka spod Konina wpadła z metamfetaminą

Policjanci wraz z celnikami zatrzymali 35-latkę, która miała przy sobie metamfetaminę i marihuanę. Okazało się, że kobieta jest nauczycielką w jednej ze szkół pod Koninem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 Poznań
ib//ec

Odsłony

876

Policjanci wraz z celnikami zatrzymali 35-latkę, która miała przy sobie metamfetaminę i marihuanę. Okazało się, że kobieta jest nauczycielką w jednej ze szkół pod Koninem.

Kobieta została zatrzymana we wtorek około 17:30. Posiadała przy sobie marihuanę oraz metamfetaminę. Kolejną porcję tego narkotyku właśnie odebrała w przesyłce. Policjanci zadecydowali o przeszukaniu jej mieszkania.

- Tam znaleźli kolejną porcję tego samego środka. Po zważeniu wszystkiego okazało się, że kobieta posiadała w sumie około 20 gramów metamfetaminy i nieco ponad 1 gram marihuany - informuje Marcin Jankowski, oficer prasowy konińskiej policji.

Jak się okazało kobieta jest nauczycielką w jednej ze szkół na terenie powiatu konińskiego. Nie miała wcześniej żadnych problemów z prawem. Usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi jej za to do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 7 (2 votes)

Komentarze

Anonymouse (niezweryfikowany)
Wolność i swoboda. Jak to jest że człowiek nie może sam decydować co mu wolno a co nie? Każdy dorosły powinien sam decydować o swoim ciele. Zero wolności.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

S&S: Chawir, wolny dzień, własny pokój, 84 kg mnie, 600 mg deksa, łóżko i słuchawki.

Wiek: 27.

Doświadczenie: THC, Amfa, XTC, Mef, Grzybki, Kodeina, Ketony, Haszysz, DXM.

Na początku chciałem zaznaczyć, że to mój dziewiczy trip-raport i postanowiłem go napisać nie tylko z powodu tego, co doświadczyłem, ale chciałem przede wszystkim dołożyć własną cegiełkę do tej wspaniałej i często wykorzystywanej przeze mnie bazy danych wszelakich narkoprzeżyć.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Zmęczony psychicznie, fizycznie po pracy, lecz pozytywnie nastawiony do nocnego tripa. Pokój, noc, łóżko i słuchawki.

Namaste!

Mój pierwszy TR na Neurogroove, proszę o wyrozumiałość. Gdzie niegdzie mogą się trafić opisy w stylu strumienia świadomości, myślę, że przy opisywaniu doświadczeń psychodelicznych taki sposób zdaje egzamin. Niestety, wiele subtelnych szczegółów jest już nie do odzyskania na następny dzień. To po prostu trzeba przeżyć :)

 

  • Szałwia Wieszcza

Substancja: Salvia Divinorum


Doświadczenie: dawniej sporo MJ (teraz rzadziej, ale nie omijam), LSD, raz SD (nie za głeboko), alk, tramal, aviomarin ;) ...chyba tyleGdzie/jak: samemu (co raczej nierozważne), W domu, spontanicznie bez specjalengo przygotowania
Przebieg:

  • Dekstrometorfan

Pierwsze spotkanie mialo miejsce w pierwszy liikend po moich

urodzinach. Jako, ze zawsze podchodze do testow bardzo ostroznie

zaczalem od malej dawki. Byli jeszcze za mna Bolek i Lolek [imiaona

zostaly celowo zmienione :) ] Dawka mala 7+3tabl.(150mg)/55kg . Powiem

krotko: Ja cos poczulem oni nie. Bolek mowil ze nic nie czul, Lolek

czul się zle, a Mescalito był radosny i dlatego tylko on przeszedl

do nastepnej rundy:). Trip był dziwny, pozwolil mi obadac sytuacje.

randomness