Nauczycielka oskarżona o uczenie dzieci o marihuanie

Nauczycielka w zastępstwie w szkole podstawowej została zwolniona po oskarżeniu za zaniedbanie obowiązków mniejszego stopnia.

Anonim

Kategorie

Źródło

The Associated Press, Herald Tribune.com

Odsłony

5578
18-letnia Rose Marie Baldwin z Clinton jest oskarżona o instruowanie uczniów piątej klasy na temat uprawy, pielęgnacji, pakowania i sprzedaży marihuany.

Akt oskarżenia wspomina także o tym, że jeden z uczniów został poturbowany oraz, że nauczycielka groziła, że jeśli ktokolwiek wspomni o incydencie, ona naśle swojego chłopaka, żeby "zrobił nalot na jego dom".

Baldwin sprawowała zastępstwo pierwszy raz, prowadząc lekcje w szkole podstawowej M. S. Bailey w Clinton, jak powiedział policyjny nadzorca okręgu Laurens Charles Lackey.

Obecnie sprawdzani są wszyscy zastępczy nauczyciele w okręgu.

Jak donoszą władze, nauczycielka została aresztowana po skardze złożonej przez rodziców.

Od nauczycieli zastępczych wymagany jest jedynie dyplom ukończenia liceum.

"Jeśli tylko masz dyplom liceum, potencjalnie nadajesz się" - powiedział Lackey. - "Mamy wielu ludzi jedynie z tym dyplomem, którzy wykonują dobrą robotę".


The Associated Press, Herald Tribune.com, 14.03.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
chcialbym dowiedziec sie co konkretnie mowila..
Karol Wojtyła v... (niezweryfikowany)
co za roznica co im tam gadala. to sa uczniowie 5 klasy, cokolwiek by im powiedziala [a pewnie powiedziala im dobrze] raczej na dobre im nie wyjdzie. jakby mi przynajmniej ktos zachwalal mj jak bylem w piatej klasie to pewnie staralbym sie zdobyc, a przynajmniej gdybym mial okazje to zapalic.
nasiono (niezweryfikowany)
kolejne przesadzone pierdolenie.Kobieta pewnie bonkneła coś tylko a te lamusy ze starymi źle zjnterpretowali zajstniałom sytułacie ,media ubarwiły i sparwa wygląda odrazu jnaczej
JohNNy - the ga... (niezweryfikowany)
Moim skromnym zdaniem, takowe nauczycielki powinny, może nie tylke co podstawówki, ale średnie szkoły zatrudniać :) <br>Ahhhh...już sobie wyobrażam taką lekcję i dialogi na niej....... &quot;Dzieci, jak w normalnym życiu, roślinkę tą dzielimy na chłopczyki i dzewczynki. I również jak w prawdziwym życiu dziewczynki są bardziej ponętne i lepsze &quot; :)
ASheh (niezweryfikowany)
ja che uczeszcac na takie lekcje!! <br>zawsze bym wytargal jakies zdzbelko pod paznokciem heh pare gramuf.... <br> <br>a tu robia wielkie halo.....
#pytaJnik# (niezweryfikowany)
KTOS WIE CO TO JEST BETEL?ROSLINA WYSTEPUJE W AZJI [widzialem na filmie &quot;Betelowe panienki &quot;], podobno po zjedzeniu lisci stuka jak ziolko.ktos cos wie na ten temat?
nightwoolf (niezweryfikowany)
no i miód ja też chce takie lekje wtedy bym z przyjemnością chodził do tej pojebanej budy hehehe no i luzik!!!:):)
leo (niezweryfikowany)
co za pojebany świat...... <br> <br>pewnie sie naoglądała horrorów klasy z i wymyśliła plan manipulowania dziećmi. <br> <br>potem spida im do napuju i na ulice niech sprzedają ;) <br> <br> <br>
ugly dog (niezweryfikowany)
według mnie takie nauczycielki mogom być wszendzie <br> <br>vivalamota
ha (niezweryfikowany)
hahahahahahhahahahahahahahahahah,,,,,,,,,............................. . . . . . BLAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Brzeszczot (niezweryfikowany)
Zajebioza!Skoro w stanach ludzie po liceum &quot;odwalają dobra robotę &quot; ucząc w szkole to ja się już nie dziwię,że ten śmieszny kraj to wylęgarnia najgorszej maści debili i idiotów...
trafilem na pop... (niezweryfikowany)
dobrze jej tak... narkotyki sux. Po co gowniarzom wiedziec co to maryska jest???
magda (niezweryfikowany)
no i miód ja też chce takie lekje wtedy bym z przyjemnością chodził do tej pojebanej budy hehehe no i luzik!!!:):)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

Zacisze domowe, noc, mój pokój. Nastawienie psychicznie jak najbardziej pozytywne. Lekka obawa przed ewentualnymi strasznymi wizjami, których mógłbym doświadczyć.

Witajcie. Jeżeli widzicie ten TR, to znaczy, że się udało. To mój drugi Raport na tej stronie. Pierwszy został napisany na moim starym koncie kilka lat temu (może 7 lub 8 lat temu). Był związany z DXM, z którym swoją przygodę skończyłem definitywnie 15 września 2014 roku. Nie chcę Was swoją historią zamęczać, więc tyle słowem wstępu. Przejdźmy do konkretów.

  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

rzeka, biblioteka

Witam, zaznaczę że to mój pierwszy trip raport z czasów kiedy brałem wszysto co popadnie. Zapraszam do przeczytania :D

9:00 

Wychodzę z kolegą zapalić haza od kolekcjonera z zawartym MDMB-CHMICA, pojezdzic na rowerach napic sie jakiegos alkoholu, pochillować nad rzeką.

9:30 - 10:00

Już upaleni. Jakos po gale na łebka. Kolega przypomina sobie ze ma kilkanaście browarów w piwnicy. Bierzemy po 4-6 piw na głowe jakieś smakowe gówno dla bab. Jedziemy nad rzekę zapalic haza, napic sie piwka.

10:00 - 12:00

  • Szałwia Wieszcza

Hello ,Zmeczony wrocilem do domu i wpadl mi do glowy szalony pomysl.Salvia, zaraz po szkole!

Tym razem mialem zamiar przesadzic, bo zauwazylem ze mniejszeilosci przyjmowane w rownych, dluzszych odstepach czasu daja lepszyefekt. No wiec na poczatku wypalilem 2. lufy. Polozylem sie,zaczalem glebiej oddychac i wsluchalem sie w rytm. Tak, w wewnetrznyrytm, ktory zawsze pojawia sie po szalwi. Takie rytmiczne dudnieniebebnow, polaczone z typem szamanskiego zawodzenia. Bardzo mistycznie:)

  • MDMA (Ecstasy)

MDMA (3,4-methylenedioxymethamphetamine)

jest głównym (przynajmniej powinna) składnikiem narkotyku zwanego "ecstasy".

Sprzedawana w postaci tabletek z wyrytym logiem jest przysmakiem niedzielnego

ćpuna. Koszt jednej tabletki waha się w granicach 15-35 zł co zależne jest od

marki, czy też ilości kupowanych dropsów.


Opatentowana dawno temu bo w 1913 roku przez niemiecką firmę farmaceutyczną

randomness