Nauczycielka oskarżona o uczenie dzieci o marihuanie

Nauczycielka w zastępstwie w szkole podstawowej została zwolniona po oskarżeniu za zaniedbanie obowiązków mniejszego stopnia.

Anonim

Kategorie

Źródło

The Associated Press, Herald Tribune.com

Odsłony

5581
18-letnia Rose Marie Baldwin z Clinton jest oskarżona o instruowanie uczniów piątej klasy na temat uprawy, pielęgnacji, pakowania i sprzedaży marihuany.

Akt oskarżenia wspomina także o tym, że jeden z uczniów został poturbowany oraz, że nauczycielka groziła, że jeśli ktokolwiek wspomni o incydencie, ona naśle swojego chłopaka, żeby "zrobił nalot na jego dom".

Baldwin sprawowała zastępstwo pierwszy raz, prowadząc lekcje w szkole podstawowej M. S. Bailey w Clinton, jak powiedział policyjny nadzorca okręgu Laurens Charles Lackey.

Obecnie sprawdzani są wszyscy zastępczy nauczyciele w okręgu.

Jak donoszą władze, nauczycielka została aresztowana po skardze złożonej przez rodziców.

Od nauczycieli zastępczych wymagany jest jedynie dyplom ukończenia liceum.

"Jeśli tylko masz dyplom liceum, potencjalnie nadajesz się" - powiedział Lackey. - "Mamy wielu ludzi jedynie z tym dyplomem, którzy wykonują dobrą robotę".


The Associated Press, Herald Tribune.com, 14.03.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
chcialbym dowiedziec sie co konkretnie mowila..
Karol Wojtyła v... (niezweryfikowany)
co za roznica co im tam gadala. to sa uczniowie 5 klasy, cokolwiek by im powiedziala [a pewnie powiedziala im dobrze] raczej na dobre im nie wyjdzie. jakby mi przynajmniej ktos zachwalal mj jak bylem w piatej klasie to pewnie staralbym sie zdobyc, a przynajmniej gdybym mial okazje to zapalic.
nasiono (niezweryfikowany)
kolejne przesadzone pierdolenie.Kobieta pewnie bonkneła coś tylko a te lamusy ze starymi źle zjnterpretowali zajstniałom sytułacie ,media ubarwiły i sparwa wygląda odrazu jnaczej
JohNNy - the ga... (niezweryfikowany)
Moim skromnym zdaniem, takowe nauczycielki powinny, może nie tylke co podstawówki, ale średnie szkoły zatrudniać :) <br>Ahhhh...już sobie wyobrażam taką lekcję i dialogi na niej....... &quot;Dzieci, jak w normalnym życiu, roślinkę tą dzielimy na chłopczyki i dzewczynki. I również jak w prawdziwym życiu dziewczynki są bardziej ponętne i lepsze &quot; :)
ASheh (niezweryfikowany)
ja che uczeszcac na takie lekcje!! <br>zawsze bym wytargal jakies zdzbelko pod paznokciem heh pare gramuf.... <br> <br>a tu robia wielkie halo.....
#pytaJnik# (niezweryfikowany)
KTOS WIE CO TO JEST BETEL?ROSLINA WYSTEPUJE W AZJI [widzialem na filmie &quot;Betelowe panienki &quot;], podobno po zjedzeniu lisci stuka jak ziolko.ktos cos wie na ten temat?
nightwoolf (niezweryfikowany)
no i miód ja też chce takie lekje wtedy bym z przyjemnością chodził do tej pojebanej budy hehehe no i luzik!!!:):)
leo (niezweryfikowany)
co za pojebany świat...... <br> <br>pewnie sie naoglądała horrorów klasy z i wymyśliła plan manipulowania dziećmi. <br> <br>potem spida im do napuju i na ulice niech sprzedają ;) <br> <br> <br>
ugly dog (niezweryfikowany)
według mnie takie nauczycielki mogom być wszendzie <br> <br>vivalamota
ha (niezweryfikowany)
hahahahahahhahahahahahahahahahah,,,,,,,,,............................. . . . . . BLAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Brzeszczot (niezweryfikowany)
Zajebioza!Skoro w stanach ludzie po liceum &quot;odwalają dobra robotę &quot; ucząc w szkole to ja się już nie dziwię,że ten śmieszny kraj to wylęgarnia najgorszej maści debili i idiotów...
trafilem na pop... (niezweryfikowany)
dobrze jej tak... narkotyki sux. Po co gowniarzom wiedziec co to maryska jest???
magda (niezweryfikowany)
no i miód ja też chce takie lekje wtedy bym z przyjemnością chodził do tej pojebanej budy hehehe no i luzik!!!:):)
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Mężczyzna, 24 lata, ok 70 kg

doświadczenie: mj (regularnie od prawie dziesięciu lat), #, xtc, tramal, dxm, alprazolam, grzyby psylocybinowe, 2ce, 2ci, 4aco-dmt, salvia

Mieliśmy ok 9 kapeluszy na dwóch, ale to bardzo niepewny przelicznik, bo przecież każdy kapelusz ma inną wielkość, a nasze były bardzo rozmaite, ze dwa naprawdę dużo, dwa malutkie, reszta raczej przeciętna.

  • 1P-LSD
  • Tripraport

Dupy nie urywa

Zawsze wykazywałem cholerną tolerancje na wszelakie substancje (oprócz dopalaczy o których wkrótce opowiem) lecz dawka 1mg dawała mi sporo do myślenia. Po długich zastanowieniach postanowiłem jednak tego dokonać. Mój poprzedni rekord to było 500ug gdzie jako tako kontaktowałem, ba jeździłem na rowerze!

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

na początku trochę wątpliwości, ale towarzystwo, klimat, muzyka zrobiły swoje.

Wszystko działo się na domówce sylwestrowej organizowanej w domu, w którym kiedyś mieszkałam a teraz jest przerobiony na gabinet mamy. Byłam trochę spięta, bo to pierwsza taka impreza organizowana w tym domu, na około mnóstwo wścibskich sąsiadów (piszę to bo w dalszej opowieści się do tego odniosę). Po spaleniu paru blantów i bong (bongów?) mój chłopak podchodzi do mnie i pyta się czy nie chciałabym spróbować MDMA. Sporo czytam na temat narkotyków, więc temat nie był mi obcy, wiedziałam jak mniej więcej to działa, ale nigdy nie próbowałam.

randomness