Nastolatki na psychotropach

Sześć nastolatek trafiło do szpitala

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2098
... po zażyciu silnych leków psychotropowych, które w jednej z legnickich szkół średnich rozprowadzał ich kolega. "Policja zatrzymała 17-letniego dealera".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

POLLMALLS (niezweryfikowany)
SCIEMA JAK HUJ
bulelenz (niezweryfikowany)
a wlasnie ze prawda, slyszalem dzis o tym od kumpla ktory chodzi do tamtej szkoly. tylko nie wiem co wpierdalali konkretnie. jedna panienka po 1 tablecie zrobila sie sina i nie kontaktowala zupelnie. odprowadzili ja na przystanek i zostawili. dorwal ja dyrektor ale nie reagowla na zadne bodzce ze swiata zewnetrznego. jeden koles wpierdolil 2 tabsy ale go zabrali do domu nim zrobilo sie goraco. do tego powypierdalali wszystkich od razu ze szkoly.
Shizaaa (niezweryfikowany)
podobno to byly leki na schizofrenie , mial z 1000 sztuk ten koles (diler) , w TV mowili ...
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

Tego dnia oglądałem, przepiękny zachód czerwonego słońca. Opisane zdarzenia mają miejsce parę godzin później. Całą podróż odbywałem w łóżku.


1.Ogólnie

Doświadczenie to było punktem kulminacyjnym w przygodzie z wymienionymi wcześniej substancjami. Cykl 4 podróży został przebyty w celu zapoznania się ze światem psychodelii, odkrycia siebie, przeżywania ekstazy literackiej podczas przelewania na papier wizji spisanych wierszem bezpośrednio podczas trwania tripu.

 • Benzydamina
 • Pozytywne przeżycie

Nastawiony byłem pozytywnie, okoliczności były proste - stwierdziłem, że raz na miesiąc mogę czegoś spróbować, a po ostatniej benzie w tej samej dawce nie zapisałem trip reporta i poszedł w diabły. Poza tym - nie było to coś, co mogło by Was, czytelnicy zaskoczyć (haluny jak haluny, nic ponadto). Noc, wcześniej wypite kulturalnie dwa piwa z kolegą z pracy, w razie czego trzy kolejne do domu przyniesione. Babka śpi, Rodzice w pracy.

23:30 pobrałem 2g benzy z tantum rosa. coś czuję, że nie będzie to łatwa noc. ;)

Strasznie nie lubię przyjmować benzy, mam ciary nawet przez 10 minut po spozyciu. tego smaku nie zabija nawet smak fajki, zaraz otworzę browara i zobaczymy. Zgasiłem wpół dopalonego peta, raz mi się cofnęło. 23:50 T+20 

Haluny słuchowe już są. Czuję się tak jak gdybym był w pustym pomieszczeniu, szuranie kapciami nie jest normalne - powstaje tak jak gdyby echo. Z widoków... Kropki mi latają przed oczami. 

Same oczy piekły mnie przed chwilą, nie wiem czy ze zmęczenia czy z ćpania.

 • Dekstrometorfan


Date: Pt, 21 maj 1999 06:05:35 • 2C-E
 • 4-ACO-DMT
 • 4-HO-MET
 • Dekstrometorfan
 • Przeżycie mistyczne

DXM - pomieszczenie, 2C-E - Otwarta przestrzeń, 4-ACO-DMT - mój pokój, 4-ho-met - las.

 

Synestezja - stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu wywołują również doświadczenia, charakterystyczne dla innych zmysłów. Zjawisko synestezji dobrze oddaje powiedzenie: "słyszeć kolory i widzieć dźwięki". Przykładowo odbieranie niskich dźwięków wywołuje wrażenie miękkości, barwa niebieska odczuwana jest jako chłodna, obraz litery lub cyfry budzi skojarzenia kolorystyczne itp.