Nastolatki na psychotropach

Sześć nastolatek trafiło do szpitala

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2081
... po zażyciu silnych leków psychotropowych, które w jednej z legnickich szkół średnich rozprowadzał ich kolega. "Policja zatrzymała 17-letniego dealera".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

POLLMALLS (niezweryfikowany)
SCIEMA JAK HUJ
bulelenz (niezweryfikowany)
a wlasnie ze prawda, slyszalem dzis o tym od kumpla ktory chodzi do tamtej szkoly. tylko nie wiem co wpierdalali konkretnie. jedna panienka po 1 tablecie zrobila sie sina i nie kontaktowala zupelnie. odprowadzili ja na przystanek i zostawili. dorwal ja dyrektor ale nie reagowla na zadne bodzce ze swiata zewnetrznego. jeden koles wpierdolil 2 tabsy ale go zabrali do domu nim zrobilo sie goraco. do tego powypierdalali wszystkich od razu ze szkoly.
Shizaaa (niezweryfikowany)
podobno to byly leki na schizofrenie , mial z 1000 sztuk ten koles (diler) , w TV mowili ...
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, ogólne podniecenie, od tripa wymagaliśmy mocnej psychodeli. Miejsce - najpierw dom, potem las(większość tripa) i ulice osiedla, następnie znowu dom.

  Zanim zacznę się rozpisywać muszę zaznaczyć, że przed wejściem AcO wychillowaliśmy się jeszcze bardziej popalając MJ, która towarzyszyła nam podczas całego tripa i jeszcze po nim.

 18:45 - Zarzucone około 25mg/os. wraz z R.

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

Zacisze domowe, noc, mój pokój. Nastawienie psychicznie jak najbardziej pozytywne. Lekka obawa przed ewentualnymi strasznymi wizjami, których mógłbym doświadczyć.

Witajcie. Jeżeli widzicie ten TR, to znaczy, że się udało. To mój drugi Raport na tej stronie. Pierwszy został napisany na moim starym koncie kilka lat temu (może 7 lub 8 lat temu). Był związany z DXM, z którym swoją przygodę skończyłem definitywnie 15 września 2014 roku. Nie chcę Was swoją historią zamęczać, więc tyle słowem wstępu. Przejdźmy do konkretów.