Narkotykowa amnestia na festiwalu Homelands

Brytyjska policja ogłosiła narkotykową amnestię wobec uczestników tegorocznego festiwalu Homelands. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i dobrą zabawę osób, które wybierają się na imprezę

Anonim

Kategorie

Źródło

Nuta.pl, 21.05.2003

Odsłony

2529
Nie należy jednak przez to rozumieć, że policja zezwoli na posiadanie i używanie niedozwolonych substancji podczas tej gigantycznej imprezy techno i dance. Wręcz przeciwnie. Policja sprowadzi w rejon festiwalu dwanaście psów specjalnie szkolonych do wyszukiwania narkotyków, które będą obwąchiwać wszystkich wchodzących na teren imprezy. Osoby, u których psy wywęszą niedozwolone substancje nie będą wpuszczane.

Na czym będzie zatem polegać "amnestia"?

Przed wejściem na tereny festiwalowe zostaną ustawione specjalne kosze, do których osoby mające przy sobie narkotyki będą mogły je wyrzucić bez obaw, że zostanie przeciwko nim wszczęte postępowanie karne.

W zeszłym roku na Homelands bawiło się 38 tys. osób. 17 z nich zostało aresztowanych za posiadanie bądź rozprowadzanie różnego rodzaju zakazanych substancji odurzających.

Pełny program Homelands znajdziecie w naszym dziale Festiwale.


sina


Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Juior (niezweryfikowany)
przecierz mogą sobie coś zarzucić przed wejściem na tąimpreze!!!!!!!!!
wentek (niezweryfikowany)
u nas też jest podobnie, tylko jest amnestia dla polityków (i nietylko) jak zrobią jakieś wykroczenie (np przekroczenie dozwolonej prędkości) tylko nie każdy o tym wie :)
QrA (niezweryfikowany)
no niby fakt.. ale lepiej to zawsze niz wjebanie do kicia na 3 lata :(
wtk (niezweryfikowany)
o qrwa chcialbym sie dorwac do tych koszy :))))
Janosik (ale z ... (niezweryfikowany)
liberalizująca się anglia i takie szwindelki? Może to tylko postrach - w anglii nic z tego nie będzie, ale jako że królestwo skorzystało z takiej metody będzie to przykład dla innych mniej-liberalnych.
.chudy. (niezweryfikowany)
u nas też jest podobnie, tylko jest amnestia dla polityków (i nietylko) jak zrobią jakieś wykroczenie (np przekroczenie dozwolonej prędkości) tylko nie każdy o tym wie :)
xXx (niezweryfikowany)
na 38 tys zlapali 17 osob ? to naprawde niewiele, ja bym wchodzil ze wszystkim..za duzo ludzi na 12 psow..:)
triple og (niezweryfikowany)
najpierw sie dobrze zaopatrze przed impra , a potem caly sprzet wyjebie do kosza ;) i tak ludzie jak beda chcieli to cos przemyca
AleX (niezweryfikowany)
o kurrwaa, wyobrazacie sobie jebnac taki kosz jak nie beda sie patrzec ?
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: Gałka muszkatałowa

Dawka, metoda zażycia: około 7-10g, doustnie

Set & setting: Puste mieszkanie, godz. 21:30, matka miała wrócić za ok. 40 min. Wątpiłem czy poczuje jakiekolwiek efekty działania gałki


3.07.2004r.


* godz. 9:20


  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Spontan

DXM mnie dzisiaj totalnie rozniosło na łopatki. Nie będę się bawił w dłuższy wstęp i rozwinięcie, bo akuat dziś jestem zmęczony. Chcę jak najszybciej machnąć raport, oddać niesamowitość dzisiejszego przeżycia.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Klub, podczas rejwu, nad ranem, trochę zmęczony, nieznacznie głodny, chillout room z czwórką znajomych, dwoje z nich również zarzyli tę substancję, jednak w ilości o połowę mniejszą. Przecież to tylko kolejny, ciekawy trip, forma spędzenia czasu, sposób zabawy na imprezie. Ciekawy działania i różnic nieznanej substancji.

Od razu przejdę do rzeczy, bo i potencjał substancji niewiele wart. 

Pierwsze pół godziny wypełnione było iskrą mdma. Na horyzoncie fala przyjemnego ciepła i rozleniwienia. Następne wydarzenia i zmiany potoczyły się bardzo szybko i nie byłem w stanie zarejestrować przedziału czasowego.

  • Grzyby halucynogenne

Wiek: 19

Doświadczenie: LSD, Psylocybina (3 raz), LSA, Ecstasy, DXM, THC, Calea Zachatechichi

Wrzucone: 2,2g suszonych Psilocybe Semilanceata + iMAO

Set&Setting: Grzyby wrzucone ze Shroom Jokerem. Zima. Słoneczny dzień. Najpierw w domu, niedługo później podróż miastem do pobliskiego lasku, tam kulminacja, następnie powrót w okolice zamieszkania.

Byłem niesamowicie radosny tego dnia, wręcz podniecony faktem, że dostałem 150 grzybów w środku zimy. Tęskniłem już za nimi.