REKLAMA
Narkotyki w obcasach

Szewc z Międzyrzecza (woj. lubuskie) handlował narkotykami. Woreczki z amfetaminą chował w naprawianych butach.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2321

Międzyrzeccy policjanci podejrzewali, że jeden z miejscowych rzemieślników handluje narkotykami. "Przeszukaliśmy jego mieszkanie i zakład szewski" - mówi zastępca komendanta powiatowego policji Zbigniew Melnik. "Początkowo nie mogliśmy znaleźć żadnych dowodów. Aż jeden z policjantów zainteresował się naprawianymi przez szewca butami i odkręcił obcas w damskim trzewiku. W środku był foliowy woreczek z porcją amfetaminy" - czytamy w "Gazecie Lubuskiej".

Narkotyki ukryte były w trzech parach damskich butów. "W zakładzie znaleźliśmy prawie 20 porcji podejrzanej substancji" - mówi Piotr Latuszek z sekcji kryminalnej KPP. "Wysłaliśmy ją do laboratorium w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Przedtem sami sprawdziliśmy proszek naszymi odczynnikami. Badanie wykazało, że to amfetamina". Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące i odpowie przed sądem za handel narkotykami. Grozi mu kara pozbawienia wolności do trzech lat. Był już karany, więc raczej nie powinien liczyć na pobłażliwość. Zwłaszcza że przy okazji wyszły na jaw jego inne grzeszki - podaje dziennik.

Zajmował się m.in. paserstwem. Jednym z jego ostatnich klientów był nastolatek, który ukradł kamerę monitorującą międzyrzeckie gimnazjum. Został zatrzymany, bo kamera sfilmowała go podczas kradzieży. Policjanci rozpoznali złodziejaszka, ale kamery już nie odzyskali, bo gimnazjalista... wymienił ją z szewcem na kilka porcji amfetaminy. "Zakład szewski to niezła przykrywka dla takiej działalności" - przyznaje Janusz Szewczyczak z sekcji kryminalnej. "Kręciło się tam sporo ludzi i nikogo nie dziwiło, że ktoś wynosi buty. Nawet jeśli z pantoflami na wysokich obcasach paradował mężczyzna". W zakładzie szewskim policjanci znaleźli m.in. woreczek z glukozą. "Prawdopodobnie szewc mieszał ją z amfetaminą i z pięciu porcji robił na przykład osiem" - mówią. "Handlarze często w ten sposób oszukują klientów" - dodają - informuje gazeta.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Miks

Nastawienie: Beznadziejny nastrój po rozstaniu, brak chęci do ćpania, finalnie chęć wywołana etanolem i clonazolamem Otoczenie: Mieszkanie w bloku, potem centrum miasta

Niestety oznaczenie czasowe będzie dość słabe, bo nieczęsto spoglądałem na zegarek.

  • Inne
  • Katastrofa
  • Marihuana

Chciałbym opisać najgorszego tripa jakiego kiedykolwiek doznałem, nie zakończył się on dobrze.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, pogoda pochmurna, około 9:00 pierwsza dawka razem z kolegami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna, nieopodal rzeki.

Dawkowanie - 30 tabsów aco, łykanych w odstępach 1 min po 10 tabsów, wiek 17 lat (wszyscy 3), waga - 65,70,72kg

Doświadczenie - THC, Alkohol.

Trip zaczął się dość spokojnie. Spotkanie z kumplami na przystanku a następnie podróż na wały (w celu uzyskania spokoju i miłego klimaciku). Pozwólcie, że moich 2 kumpli nazwę tutaj M i L.

  • LSD-25
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywna atmosfera po spaleniu małego jointa ze znajomymi. Setting: w raporcie

Urzedzam, że raport jest z tych klasycznych, długich tl;dr lol. Podzielę więc go na dwie części dla dobra tych, którzy nad używkami refleksji nie podejmują (nie neguję i nie szydzę, to prawo każdego).  Pierwsza będzie więc normalnym trip raportem dotyczącym stricte przeżyć na miksie LSD + MDMA  , druga zaś będzie połączeniem moich przemyśleń przed, w trakcie oraz po miksie i próbą krytycznej polemiki z psychodeliczną cywilizacją kwasu, a także przy okazji innych używek.

randomness