REKLAMA
Narkotyki w halloweenowych cukierkach

Podczas jednej z takich weekendowych zabaw do koszyczka chłopca z Ohio wrzucono cukierki z metamfetaminą. Maluch wylądował w szpitalu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

170

To historia ku przestrodze dla rodziców, którzy będą chodzić w Halloween z dziećmi na trick-or-treat. Podczas jednej z takich weekendowych zabaw do koszyczka chłopca z Ohio wrzucono cukierki z metamfetaminą. Maluch wylądował w szpitalu.

Największe „polowanie” na cukierki odbędzie się w środę, czyli w samo święto Halloween. Przebrane i wyposażone w koszyczki maluchy będą chodzić od domu do domu i prosić o słodycze. Warto być czujnym, o czym przekonali się rodzice chłopca z Ohio. Podczas niedzielnej zabawy trick-or-treat w Galion do koszyczka dziecka ktoś wrzucił cukierek w kształcie szczęki. Maluch od razu się nim zainteresował i zaczął go ssać. – W pewnym momencie zobaczyłem, że syn zaczyna się trząść, jakby dostał ataku padaczki. Szybko zawiozłem go do szpitala – opowiadał ojciec dziecka. Po testach w szpitalu okazało się, że w organizmie chłopca jest metamfetamina. Lekarze powiadomili policję.

– „Wszczęliśmy w sprawie śledztwo, cały koszyczek ze słodyczami zebranymi przez chłopca został przekazany do laboratorium. Dziecko dochodzi do siebie w szpitalu” – poinformowała na Facebooku policja w Galion. NYPD również apeluje o ostrożność, radzi, by nie puszczać dzieci samych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Ten raporcik miałem napisać od razu po sylwku, ale nie chciało mi się. Nie ważne, teraz się zmobilizowałem, więc zaczynajmy.

  • LSD-25
  • Retrospekcja

Ostatni dzień Woodstocku 2011, koncerty Gentelmena, The Prodigy oraz Łąki Łan. Później koło namiotu na uboczu. W towarzystwie kompanów z poprzedniego tripa mającego miejsce ok. 3 tygodnie wcześniej - w trakcie koncertów niekwaszącego C oraz kwaszącego Sz koło namiotu. Wyjątkowo dobry humor utrzymujący się już od kilku dni, podekscytowanie przed koncertem The Prodigy - zespołu słuchanego mniej lub bardziej intensywnie od podstawówki.

 

TR pisany po długim czasie. Tym razem 3 lata od opisywanych wydarzeń.

  • Benzydamina

Substancja: Miks: Benzydamina + DXM (BXM)Dawka: 450mg/1gDoświadczenie: Mj, DXM (7raz), Benzydamina (3 raz), Ronson, Efedryna, Feta,Wiek: 17 lat.Metoda zażycia: Benzydamina wyekstraktowana metodą wodną.Set&Settings: Nie zarzucałem tego mixu z wielką ochotą. Na poczatku mieliśmy siedzieć u kumpla w domu przez cały dzień, ale to nie wypaliło i byliśmy zmuszeni przesunąć czas i miejsce

  • GBL (gamma-Butyrolakton)


Boje sie, ze zostane posadzony o pisanie kolejnego trip

reportu z zazycia liscia laurowego czy wypalenia pol

papierosa mentolowego, ale co tam. Subiektywnych opisow

dzialania GBL ci u nas niedostatek, to sprobuje cos

splodzic.Wczoraj mialem okazje przywalic troche GBL. A wygladalo

to tak:


  • 16:40 2ml

  • 17:00 1mlrandomness