REKLAMA
Narkotyki od "Orzełka"

Ludzie "Orzełka" rozprowadzali narkotyki i zabili "Truskawe".

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Olsztyn

Odsłony

1459
Olsztyński sąd aresztował na trzy miesiące czterech mężczyzn należących do gangu "Orzełka". Sa oni podejrzani o rozprowadzenie kilkunastu kilogramów heroiny oraz udzielenie pomocy sprawcy zabójstwa członka konkurencyjnego gangu. Jarosław P., złodziej samochodów z gangu "Truskawy", zginął we wrześniu ub. roku w zamachu bombowym. Zamachowiec podłożył ładunek pod jego volkswagena golfa. Inna bomba miała eksplodować przed kamienicą przy ul. Kopernika w Olsztynie, gdzie mieszkali bracia Ch., powiązani z gangiem "Truskawy".

Aresztowania mają związek z zatrzymaniem w styczniu br. Jarosława R., ps. "Orzełek", właściciela jednej z olsztyńskich agencji towarzyskich. Prokuratura zarzuciła mu m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że grupa, którą mógł kierować, chciał rozwinąć narkotykowy przemysł w całej północnej Polsce.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Wiek: 17

Doświadczenie: alkohol, THC, gałka, DXM, różne ziółka etnobotaniczne z większym lub mniejszym powodzeniem

S&s: zacisze własnego pokoju i spokój w domu

Zamówione 10g powoju (Ipomoea tricolor) leżało i kusiło dłuższy czas. W końcu w sobotę nadeszła okazja - reszta domowników wybyła na weekend poza miejsce zamieszkania, dając ku mojej uciesze możliwość odurzenia się :D

  • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

na początku trochę wątpliwości, ale towarzystwo, klimat, muzyka zrobiły swoje.

Wszystko działo się na domówce sylwestrowej organizowanej w domu, w którym kiedyś mieszkałam a teraz jest przerobiony na gabinet mamy. Byłam trochę spięta, bo to pierwsza taka impreza organizowana w tym domu, na około mnóstwo wścibskich sąsiadów (piszę to bo w dalszej opowieści się do tego odniosę). Po spaleniu paru blantów i bong (bongów?) mój chłopak podchodzi do mnie i pyta się czy nie chciałabym spróbować MDMA. Sporo czytam na temat narkotyków, więc temat nie był mi obcy, wiedziałam jak mniej więcej to działa, ale nigdy nie próbowałam.

  • MDMA (Ecstasy)

Hi! od niedzieli do wtorku znów byłem w naszym "ośrodku wypoczynkowym" w podmoskiewskim Sokolsku... przyjechałem wieczorem ok. 20.00, połknąłem pigułkę i 60 grzybów - stwierdziłem, że tym razem trzeba działać z umiarem... wiele się nie zmieniło - na parterze trance... jeden z lepszych rosyjskich zespołów transowych - Paranoic Sensations (Parasense), czyli Alex&Zolod zgodzili się dla nas zagrać live... muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba połączenie grzybów z XTC - grzyby tracą wówczas swoje dołujące właściwości (dla mnie dołujące) i cały trip jest cudownie barwny...