Narkotyki - lepiej nie próbuj

W kilku tomaszowskich szkołach średnich Stowarzyszenia Pomocy "Arka Noego" oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne przeprowadziły nietypowe akcje profilaktyczne.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki
(mbog)

Odsłony

3074

W kilku tomaszowskich szkołach średnich Stowarzyszenia Pomocy "Arka Noego" oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne przeprowadziły nietypowe akcje profilaktyczne. Dotyczyły one problemów narkomanii wśród młodzieży. Artur Amenda opowiadał o sposobach, jakimi dilerzy nakłaniają młodych do brania narkotyków, mówił jak nałóg się rozwija i co czyni z życiem młodych ludzi. Jego wystąpienie było żywe, pozbawione zbędnego moralizowania, nasączone językiem młodzieży. - Oceniam to spotkanie bardzo pozytywnie - opowiada Ewa Męcina, wicedyrektorka I LO. Młodzież była zainteresowana, sposób przekazywania informacji dotarł do nich, a nie zawsze dzieje się tak w przypadku wykładu nauczyciela czy policjanta.

Akcje w szkołach średnich mają byą w Tomaszowie kontynuowane. - Chcemy uruchomią w nadpilickim mieście stały punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych - opowiada Marek Markiewicz ze stowarzyszenia. - Będziemy w nim prowadzią akcje profilaktyczne. Zależy nam też na dotarciu do rodziców, bo wielu z nich uważa, że problem narkomanii nie dotyczy ich dzieci.

Markiewicz zapowiada kolejne spotkania z tomaszowskimi uczniami oraz rodzicami w szkołach. Tylko wtedy możliwa jest pomoc oraz leczenie i wyjście z nałogu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LIgnina (niezweryfikowany)
Powiedzcie - dlaczego tego typu akcjami zawsze zajmuja sie stowarzyszenia majace coś wspólnego z kościołem katolickim , majace w nazwie "Chrześcijańskie ", "Święte", "Noe", "Chrystusa", "Sióstr", "Braci" itp, itd ???
ciemnosci (niezweryfikowany)
Powiedzcie - dlaczego tego typu akcjami zawsze zajmuja sie stowarzyszenia majace coś wspólnego z kościołem katolickim , majace w nazwie "Chrześcijańskie ", "Święte", "Noe", "Chrystusa", "Sióstr", "Braci" itp, itd ???
ger (niezweryfikowany)
Powiedzcie - dlaczego tego typu akcjami zawsze zajmuja sie stowarzyszenia majace coś wspólnego z kościołem katolickim , majace w nazwie "Chrześcijańskie ", "Święte", "Noe", "Chrystusa", "Sióstr", "Braci" itp, itd ???
Zajawki z NeuroGroove
 • Diazepam
 • Użycie medyczne

Nastawienie: Bardzo złe, Czas: późne popołudnie (przy pierwszej dawce), Otoczenie - szpital psychiatryczny

Ostatnio wylądowałem w psychiatryku i nadal w nim jestem. Byłem przypięty w pasach przez 5 całych dni. Relanium dostaję 3 razy dziennie, domięśniowo (czyli w dupę XD).

 

Do tej pory dostałem 22 zastrzyki po 10mg, czyli 220mg w przeciągu właśnie tych niecałych 5 dni (dostaję dwa zastrzyki po 10mg równocześnie). W tym momencie, kiedy to piszę, będzie dawka popołudniowa moich leków (tych leczących) i znowu szpryca w dupsko.

 

Nie mam pojęcia, przez jaki czas będą mi jeszcze podawać ten diazepam... Czuję się trochę dziwnie, ciężko to opisać, ale się postaram.

 • 2C-E
 • Damiana
 • Heimia salicifolia

mój pokój, chat na forum dopalacze, muzyka, słuchawki i ogólnie pozytywne nastawienie, później własny świat

Trip pisany od początku do końca na fazie, teraz jest godzina 12:40, zarzuciłem 25mg 2C-E doustnie, rozmawiam na chacie na forum oraz słucham muzyczki (trance i jakiś pop póki co). Raport będzie stale aktualizowany

13:12 – Pierwsze przyjemne efekty, mordka się cieszy i muzyczka tak pięknie gra, wyczuwalne słabe pobudzenie, ogólnie czuję że będzie konkretna faza. Jest fajnie i sympatycznie, czuję ciepło.

 • BenzydaminaSubstancja: BENZYDAMINA (Chlorowodorek Benzydaminy, Benzydaminum Hydrochloricum)


===


Doświadczenie: wszystko (zielone[hurtem], mąka, gałka, alkohol, dxm[też hurtem], efedryna, aviomarin,

bombowiec, stilnox.) i sporo innych ;p


===


Zażucanie: 2 saszetki (1.5 gram) wyekstraktowane (metodą filtracji) zmieszane z wodą, do popijania sok jabłkowy.

 • 5-HTP
 • Amfetamina
 • Grzyby halucynogenne
 • Kannabinoidy
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Miks
 • Moklobemid
 • Tytoń

Spokojna niedziela z początkowym nastawieniem na spalenie gibona, a z czasem zaczęło się robić coraz ciekawiej. Nastawienie bardzo pozytywne, dwie dobrze znające się osoby i lubiące spędzać ze sobą dzikie tripy. Myśli bardzo czyste, skupione na spędzeniu miło czasu, brak negatywów w głowie. Miejsca raczej z dala od ludzi chociaż nie mamy problemu przebywać w ich otoczeniu. Ludzie którzy z nami wtedy byli to osoby nam znajome, pozytywne, wygadane wiec raczej tylko dodawały nam pozytywnego humoru. Alicja po tygodniowym ciągu amfetaminowym a mimo wszystko mieszanka nie zrobiła jej krzywdy a nawet pomogła wrócić do świata żywych :D

Spotkałem się z moja przyjaciółka z która lubimy sobie wysoko polatać haha. Dzień rozpoczął się niewinnie, spokojna niedziela umówiliśmy się na jakiegos gibonka po południu. Około godziny 15 przyjechałem do niej do domu. Na starcie chwile sobie typowo pogadaliśmy co tam ciekawego się działo ostatnio, skopcilismy petko na balkonie i wróciliśmy do pokoju i razem doszliśmy do wniosku że trzeba sprawdzić co tutaj mamy i czym mozemy się dziś zrobić. Na tamten moment posiadaliśmy:

1. około 0.5 marihuanki

2. dwie kreski fetki

randomness