Narkotyki hurtowo

We Wrocławiu wpadka dilerów i hurtownika.

Anonim

Kategorie

Źródło

Słowo Polskie

Odsłony

1879
Sześć osób zamieszanych w handel narkotykami na dużą skalę zatrzymali wrocławscy policjanci. Są wśród nich dealerzy i jeden hurtownik.
- Współpracowali oni z dużą grupą handlarzy, która została rozbita w ubiegłym roku – mówi Artur Falkiewicz z biura prasowego wrocławskiej policji. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania na terenie Wrocławia, w których znaleziono narkotyki przeznaczone do sprzedaży. Było to kilkaset porcji marihuany i amfetaminy. W ich zlokalizowaniu pomógł specjalnie szkolony pies.
Trwają ustalenia, gdzie dokładnie sprzedawano narkotyki i czy wśród kupujących byli nieletni. Prokuratura najprawdopodobniej wystąpi do sądu o aresztowanie mężczyzn.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Noe (niezweryfikowany)
Ciekawe, czemu nie piszą, że inne psy też są szkolone, nawet maturę wieczorowo lub zaocznie zaliczyły?
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Koniec lata, wycieczka pociągiem nad jeziora, 4 osoby

15:30 Siedze z dziewczyną i wyciagą aco z torebki. Mnie ciężko nie jest namówić. Zarzyliśmy po 20tabletek. 16:00 Przyjechał mój ziomek z dziewczyną i zapaliliśmy jointa 16:10 będąc kompletnie upalonym zaczałem odczuwać deks powolutku wchodziła faza. 16:15 poszliśmy sobie pochodzić po parku co jakiś czas lufka itd. 16:30 siedzimy na ławce ja i moja dziewczyna kompletnie sponiewierani siedzimy i kmininmy gdzie jesteśmy(ogólnie wyedy było spoko śmiechawa rozkminy jak to po zielski zazwyczaj.

  • Heroina

marie claire nr 6/2002 - str 83-85 - kronika życia narkomanki

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Tripraport

Dobre nastawienie na spontana

 

        Z powodu ładnej pogody, kilku znajomych organizuje ognisko z kiełbaskami nad rzeką. Piszę do swojego ziomka, żeby wpadał na ośke na grande, pyta się mnie o plany, na co mu odpowiadam, że mam dzisiaj ochote się zgrandzić, wpierdolić do pociągu i pojechać gdzieś w chuj, najchętniej za granice. Jako, że to jest typ lubiący grande na hardcorze to od razu zostaje zachęcony takim planem i mówi, że jak tylko będzie mógł to dołączy do nas na ognisku.  W dalszej części opisu będę nazywał go H.

  • Golden Teacher
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Nieco pośpiech, oczekiwania na rozwiązanie problemów osobistych, spokój, muzyka do podróży, położyłam się w opasce na oczy, grzyby wychodowane przeze mnie

Początek to było niezwykle silne emocjonujące dla mnie doświadcznie. Ja leżałam na łóżku, ciemno, z racji że to początki i nie miałam opiekuna, zdecydowałam że będzie to mała dawka ok 0.5g. Grzyb przyszedł do mnie, czułam go jako męską energię, usiadł koło mnie i poczułam jego ogrom, niesamowicie potężna postać/siłę, taka moc z niego biła, wziął mnie za rękę i tylko usiadł, jakby sie przyszedł przywitać, ja się strasznie rozkleiłam, w tym że wziął mnie za rękę było tyle miłości, opieki, czułości, spokoju, uczucia tak silne dotykające nagłębiej. Jestem w najpiękniejszej podróży.

randomness