REKLAMA
Na granicy udaremniono przemyt 4,7 kg amfetaminy

Do ujawnienia próby wywozu z Polski do Niemiec narkotyków doszło w wyniku rutynowej kontroli prowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2071

Na granicy polsko-niemieckiej, na przejściu granicznym w Gubinku (Lubuskie), udaremniono we wtorek próbę przemytu 4,7 kg amfetaminy - poinformował PAP rzecznik prasowy Lubuskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim Mariusz Skrzyński.

Do ujawnienia próby wywozu z Polski do Niemiec narkotyków doszło nad ranem w wyniku rutynowej kontroli prowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej.

"Podczas sprawdzania samochodów wykorzystano psa tropiącego, który przy samochodzie z polskimi tablicami rejestracyjnymi zareagował w sposób sugerujący, że są tam narkotyki. Po przeszukaniu samochodu ujawniono amfetaminę, ukrytą w specjalnej skrytce" - wyjaśnił Skrzyński.

Policja zatrzymała kierowcę i pasażera tego samochodu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

dill (niezweryfikowany)
jechali beda mieli posuche :P
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nowe miejsce, starzy koledzy, nastrój mocno przygodowy, luźny :)

Siemanko! Będzie to mój pierwszy TR z wyprawy do mojego dobrego kumpla na Ukraine, która odbyła się jakieś 2 lata temu (wakacje, 2014)

 Mój kumpel O. mieszka tam już od kilku dobrych lat, poznał żonę i rozkręcił biznes, byliśmy zawsze dobrymi ziomkami a nie widzieliśmy się baaardzo długo. Mieszka w mieście nie dużym ale bardzo przyjemnym. Po latach zaproszeń i obiecywanek dałem mu się namówić na trzydniowe odwiedziny, jechał do niego inny nasz wspólny koleżka B, więc transport miałem załatwiony, jeszcze tylko zwolnienie z roboty i nic nie stało na przeszkodzie.

 

  • Marihuana

To było już dość dawno. Może dwa lata temu. Nie, nie. To było miesiąc przed

maturą, czyli w tamtym roku. Pomimo tego, że zdarzyło się już tyle

ciekawego, to tamte chwile to jedne z najpiękniejszych (do tej pory) chwil w

moim życiu. Takich chwil się nie zapomina.

Było przed maturą i w związku z tym zielona część klasy postanowiła sobie,

że do matury palić nie będzie. Warto tu jeszcze wspomnieć, że szara część

klasy była stosunkowo antagonistycznie nastawiona do tej zielonej.

  • Amfetamina
  • Uzależnienie

Siemanko! 

Chcę podzielić się z Wami swoją przygodą z białą damą i opisać szczegółowo spowodowane przez nią uszczerbki na zdrowiu fizycznym i, przede wszystkim, psychicznym. Z dwóch powodów: uświadomienie innym, którzy mają podobny problem, że nie tylko oni się z nim borykają,  uzyskanie w komentarzach porad, jak maksymalnie zmniejszyć go bądź wyeliminować. Chcę też przybliżyć świat osoby uzależnionej i to, z czym się boryka na codzień. 

  • GBL (gamma-Butyrolakton)


Substancja: GBL

Dawki :

1) 1,2 ml

2) 1,6 ml

3) 3,0 ml

4) 2,3 ml

w przeciągu dwóch miesięcyDoświadczenie: jak króliczek kosmetyczek lub farmaceutyczna małpka ( ale w GBL (HB) przedtem żadnych)S&S: ciekawość poznawcza
randomness