REKLAMA
Muzem historii opium ma powstać w Złotym Trójkącie

W Tajlandii na północy kraju, w regionie tzw. Złotego Trójkąta - powstanie "Opiumowy Pawilon"

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/DPA

Odsłony

1367
"Opiumowy Pawilon" mają zamiar otworzyć władze turystyczne Tajlandii na północy kraju, w regionie tzw. Złotego Trójkąta - jednego ze światowych centrów produkcji opium.

Według sobotnich doniesień lokalnej prasy, w "Opiumowym Pawilonie" zostanie przedstawiona historia światowego przemysłu opiumowego, poczynając od pierwszych upraw maku w rejonie Morza Śródziemnego sprzed 5 tys. lat.

Oddzielne ekspozycje zostaną poświęcone chińsko-brytyjskiej wojnie opiumowej oraz tajskiej batalii przeciwko narkotykom w Złotym Trójkącie.

Muzeum ma zostać otwarte w marcu przyszłego roku. Szacuje się, że koszt jego budowy wyniesie 8,4 mln dolarów. Tajskie władze mają jednak nadzieję, że inwestycja zwróci się w postaci zwiększonych wpływów z turystyki.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Czwartkowy wieczór , apartament matki rodzicielki zlokalizowany na piętrze 17. Zabezpieczone wyjście na balkon, ze względu na umiejscowienie na nadmiernie niebezpiecznej wysokości, decyzja podwarunkowana ogromną ilością aplikowanego medykamentu. Nastawienie jak najbardziej pozytywne, z lekką nutką niepewności, gdyż nie wiedziałem co może się wydarzyć, a dawka jest najwyższą obecnie na forum.

13.05.2008

  • 4-HO-MET

Poniższy tekst jest fikcją literacką.

15maj, 2010rok. Na ten dzień zaplanowane zostało pożegnanie z psychodelikami.

Pożegnanie w postaci sympatycznego 4-ho-met na łonie natury

Wszystko się kiedyś kończy, choć wiadomo, to zabawa, kreacja. Także zabawa trwa, jednak odstępuje od substancji na czas nieokreślony. Może dożywotnio :) Nigdy nie mów nigdy ;)

a teraz co nieco o przebiegu owej zacnej soboty :

Set & Setting : Park, las, samochód... chyba miasto

Substancja : 30mg 4-Ho-Met + imao

  • DOC
  • Katastrofa
  • Klonazepam
  • N2O (gaz rozweselający)

Humor dobry, gotowy na pierwsze od 7 miesięcy doświadczenie z psychodelikami, jednak trochę zmęczony podróżą i głodny. | Impreza typu psytrance w Gdańsku.

Po kilku miesiącach uprawiania sajkoszamanizmu, postanowiłem dać sobie spokój. Zauważyłem, że to nie jedyna dobra ścieżka w życiu oraz, że pod pretekstem niszczenia swojego ego, budowałem je coraz to większe. Mimo to, po siedmiu miesiącach od ostatnich grzybów, postanowiłem spróbować DOCa - substancji, która obrosła w legendy.

T+0

  • LSD-25


Start :Wieczor zapowiadal sie mily i spokojny, ksiezyc na niebie jasno swiecil i "nadszedl czas aby dotknac nieznanego"
.... to znaczy moze lekko znanego / ale z cala pewnoscia byl to moj 1-szy kwasik i zdecydowalem
dobrze sie nastawic do niego ...Byla pelnia, poswiata ksiezycowa dawala jasne i wyrazne swiatlo, chociaz wokol "zaroweczki nocnej"
piekne swiatlo sie rozpraszalo dajac naprawde niesamowity efekt lekko rozmytej bialej poswiaty.Otoczenie :