REKLAMA
To mnie nie kręci

Czy wiesz, że...

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1499

...narkotykowy biznes przypomina dzisiaj dobrze zorganizowane struktury korporacji sprzedaży bezpośredniej. Najważniejszym ogniwem siatki dilerskiej są uczniowie szkół ponadpodstawowych. Średni wiek sprzedawcy nie przekracza 15-17 lat. Diler jest kolegą, przyjacielem, często liderem grupy. Nie sprzedaje śmierci, lecz ukojenie, doping, dobre samopoczucie. Działka amfetaminy kosztuje 3 zł. Polska w ostatnim czasie stała się głównym producentem amfetaminy i extasy. Branie narkotyków jest dla wielu młodych ludzi sposobem na życie. Niestety ośrodki leczenia uzależnień nie są w stanie przyjąć wszystkich. Co drugiemu trzeba odmawiać, ponieważ nie ma wolnych miejsc. Narkotyki przybrały dyskretną formę. Są rozprowadzane w postaci lizaków, czy rozpuszczane w puszkach z napojami.

Chcesz pomóc swojemu dziecku lub przyjacielowi, a nie wiesz od czego masz zacząć? Informacji szukaj już jutro w specjalnym dodatku "Dziennika Bałtyckiego", zatytułowanym "To mnie nie kręci". (rako)

Problem w rodzinie

Barbara Karaczyńska, dyrektor Wojewódzkiego Centrum Leczenia Uzależnień w Zapowiedniku
- Według moich badań i obserwacji, jakie przed kilku laty wykonałam wynika jasno, że u podstawy przyjmowania narkotyków leży problem w rodzinie. Brak właściwych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi tylko sprzyja szukaniu możliwości rozwiązywania swoich problemów poprzez narkotyki. Nie winię tutaj żadnej ze stron. Szybkie tempo życia, konieczność podejmowania dodatkowej pracy powoduje, że po prostu mamy dla siebie za mało czasu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

KillaBeeZ (niezweryfikowany)
&quot;Nie winię tutaj żadnej ze stron. Szybkie tempo życia, konieczność podejmowania dodatkowej pracy powoduje, że po prostu mamy dla siebie za mało czasu.&quot; <br> <br> <br>czyli innymi slowy tak bedzie i bedzie coraz gozej wiec ZALEGALIZUJCIE MARY!! <br> <br>
fakt (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
Misiek (niezweryfikowany)
Sranie w banie mnie nie kręci - checie, żeby narkotyki było ciężko dostać? Zmieńcie prawo - rozdawajcie je za darmo, to i biznes padnie. A jak padnie wprowadzi się delikatne obostrzenia, typu - narkotyki tylko na recepty wydawane przez pracowników odwykówek (nie mówię oczywiście o trawie, meskalinie, psylocybinie itp. które narkotykami tak naprawdę nie są)
.chudy. (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
wew (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Substancje: Argyreia Nervosa (hawaiian baby woodrose; powój hawajski), MJ, ususzone liście Leonotis Nepetifolia (lion\'s tail)


Doświadczenie: MJ, hasz, LSD, grzyby, powój hawajski, yopo, lion\'s tail, DXM, feta, extasy (raz)... i pewnie coś jeszcze, czegom nie spamiętał;-)


Set&Setting: moja kawalerka, sobotni wieczór, chęć ponownego wypłynięcia na głębokie wody własnej (pod)świadomości:-)
  • Bad trip
  • Marihuana
  • Marihuana

Witam, jestem tu nowa i chciałam podzielić się z wami swoją historią. Jestem młoda, niedoświadczona etc.. nieświadomie, ale jednak, miałam derealizację kilka ładnych lat. Pierwszy raz spotkało mnie to bodajże w 1 klasie gimnazjum, ale to zignorowałam. Później co jakiś czas miewałam owo odczucie, zaczęłam się martwić, latałam po kardiologach, neurologach i nic... Nikt nie wiedział co to, ja również. Dawałam sobie z tym radę, paliłam rzadko, lecz regularnie po 3-4 buszki ze skręta, było fajnie, miło, aż do czasu...

  • Szałwia Wieszcza

Hello ,Zmeczony wrocilem do domu i wpadl mi do glowy szalony pomysl.Salvia, zaraz po szkole!

Tym razem mialem zamiar przesadzic, bo zauwazylem ze mniejszeilosci przyjmowane w rownych, dluzszych odstepach czasu daja lepszyefekt. No wiec na poczatku wypalilem 2. lufy. Polozylem sie,zaczalem glebiej oddychac i wsluchalem sie w rytm. Tak, w wewnetrznyrytm, ktory zawsze pojawia sie po szalwi. Takie rytmiczne dudnieniebebnow, polaczone z typem szamanskiego zawodzenia. Bardzo mistycznie:)

  • 4-HO-MET
  • Klonazepam
  • Tripraport

Daleko od domu, tak jakbym po prostu wyszedł na spacer... Nastawienie psychiczne przed zażyciem bardzo pozytywne, ale chyba nie miało to wielkiego znaczenia.

To była bardzo nieodpowiedzialna akcja, która zaowocowała trudnym, aczkolwiek ostatecznie owocnym doświadczeniem...

T+???? : Noc, siedzę na przystanku autobusowym. "Co się, kurwa, stało?", mniejsza z tym. "Która godzina?", mniejsza z tym. Dookoła pusto, nic się nie dzieje. Wstaję, jestem w stanie chodzić. Przez chwilę, bo potem zauważam dziwne przyciąganie od strony wiaty przystanku. To grawitacja, ale wówczas o tym nie wiedziałem. Dziwne uczucie wywoływało poruszanie się dookoła wiaty będąc non stop do niej przyklejonym.

randomness