REKLAMA
To mnie nie kręci

Czy wiesz, że...

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1499

...narkotykowy biznes przypomina dzisiaj dobrze zorganizowane struktury korporacji sprzedaży bezpośredniej. Najważniejszym ogniwem siatki dilerskiej są uczniowie szkół ponadpodstawowych. Średni wiek sprzedawcy nie przekracza 15-17 lat. Diler jest kolegą, przyjacielem, często liderem grupy. Nie sprzedaje śmierci, lecz ukojenie, doping, dobre samopoczucie. Działka amfetaminy kosztuje 3 zł. Polska w ostatnim czasie stała się głównym producentem amfetaminy i extasy. Branie narkotyków jest dla wielu młodych ludzi sposobem na życie. Niestety ośrodki leczenia uzależnień nie są w stanie przyjąć wszystkich. Co drugiemu trzeba odmawiać, ponieważ nie ma wolnych miejsc. Narkotyki przybrały dyskretną formę. Są rozprowadzane w postaci lizaków, czy rozpuszczane w puszkach z napojami.

Chcesz pomóc swojemu dziecku lub przyjacielowi, a nie wiesz od czego masz zacząć? Informacji szukaj już jutro w specjalnym dodatku "Dziennika Bałtyckiego", zatytułowanym "To mnie nie kręci". (rako)

Problem w rodzinie

Barbara Karaczyńska, dyrektor Wojewódzkiego Centrum Leczenia Uzależnień w Zapowiedniku
- Według moich badań i obserwacji, jakie przed kilku laty wykonałam wynika jasno, że u podstawy przyjmowania narkotyków leży problem w rodzinie. Brak właściwych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi tylko sprzyja szukaniu możliwości rozwiązywania swoich problemów poprzez narkotyki. Nie winię tutaj żadnej ze stron. Szybkie tempo życia, konieczność podejmowania dodatkowej pracy powoduje, że po prostu mamy dla siebie za mało czasu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

KillaBeeZ (niezweryfikowany)
&quot;Nie winię tutaj żadnej ze stron. Szybkie tempo życia, konieczność podejmowania dodatkowej pracy powoduje, że po prostu mamy dla siebie za mało czasu.&quot; <br> <br> <br>czyli innymi slowy tak bedzie i bedzie coraz gozej wiec ZALEGALIZUJCIE MARY!! <br> <br>
fakt (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
Misiek (niezweryfikowany)
Sranie w banie mnie nie kręci - checie, żeby narkotyki było ciężko dostać? Zmieńcie prawo - rozdawajcie je za darmo, to i biznes padnie. A jak padnie wprowadzi się delikatne obostrzenia, typu - narkotyki tylko na recepty wydawane przez pracowników odwykówek (nie mówię oczywiście o trawie, meskalinie, psylocybinie itp. które narkotykami tak naprawdę nie są)
.chudy. (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
wew (niezweryfikowany)
feta po 3 zł no no chyba zaczne znowu fukać takich cen to już dawno nie widziałem
randomness